You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 22nd 2014, 11:06pm

zmiany....?????

czy ktoś wreszcie zablokuje tym obibokom z DG szpiegowanie ??? może nie to żeby mi to strasznie utrudniało ale 4 dzień szpiegować lotkę to już dawno by mi się znudziło ;)
widać co jest do roboty innego skoro nikt nie odwiedza i nigdzie grabić nie można to radocha ze szpiegowania jaka ... buehehehe

gamonie...

mogłoby w zasadzie nie być tego ustroju albo biorą się za grę albo narta bo i tak premki nie opłacą ;>

jerzys

Unregistered

2

Tuesday, December 23rd 2014, 2:19am

DG ponoc juz nie moga szpiegowac ...

3

Tuesday, December 23rd 2014, 6:57am

tak jak event działa... tylko bałwanki się odpaliły hehe ;) dropów nie widać :(

4

Tuesday, December 23rd 2014, 11:23am

Wydaje mi się że event działa ;)
chyba ze to po prostu fart ;P
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=75997f53aa

5

Saturday, December 27th 2014, 11:26pm

Rozumuje że ta drobna zmiana wprowadzona po 2 latach to wszystko co nam jako graczom daliście? No to chłopaki czas płakać przez kolejne 2 lata może coś małego jeszcze dodadzą.

6

Tuesday, December 30th 2014, 10:39am

Po co te obrady ONZ? przeciez po tych idiotycznych zmianach i tak nikt nie zmieni ustroju przed gornikiem

jerzys

Unregistered

7

Tuesday, December 30th 2014, 11:19am

Masz racje, bez znaczenia po zmianach ostatnich
bylo to zaprogramowane i zapomnieli zmienic

a czemu idiotycznych zmianach?
ja je postrzegam jako zmiany na lepsze

Siedzenie na DG przez rok / dwa (bez premium , bez aktywności nawet), gromadzenie ton surowców i wydanie wszystko na techno i na bobie - takie coś niszczyło gre

nie wspominając dojenia kilku kont na DG z surki i gromadzenie na jednym koncie (pozdrowienia dla Rafixa !!)

te zmiany ktore weszly ukróciły takie rzeczy
Gracze z DG muszą czekać na boba, na bobie wydzadzą co mogą a potem sobie zmienią ustrój
nie jest to tak korzystne jak poprzednie zasady ale niestety , coś za coś ... :-(

8

Tuesday, December 30th 2014, 7:00pm

dlaczego wrzucasz wszystkich z DG do jednego koszyka jako oszustów, znam takich co płacą premium, a są tam bo nie dawali rady z rozwojem
tez byłeś na DG pamiętam co się działo z Twoim kontem kiedy ponoć nie grałeś ciekawe kto wtedy grał :?: pewnie ten co czeka na odblokowanie konta :rotfl:
nie pamięta wół jak cielęciem był :rotfl:

jerzys

Unregistered

9

Tuesday, December 30th 2014, 9:57pm

konkretnie komentowałem zachowanie:
"Siedzenie na DG przez rok / dwa (bez premium , bez aktywności nawet), gromadzenie ton surowców i wydanie wszystko na techno i na bobie - takie coś niszczyło gre"

a nie DG jako taki ani graczy jako takich :-)

Trudno, żebym pamietał coś co było jak mnie nie było.
Ale na pewno nie był to "ten co czeka na odblokowanie" bo konto było zbyt zapuszczone i wiecznie urlopowane (co widac w historii premium).

10

Tuesday, December 30th 2014, 10:46pm

uważam,że właściciele gry i Ty nie zauważyliście ,że są i inni gracze na DG nie tacy jak piszesz (są oni i w Twoim plemieniu) to oni zostali okradzeni i oszukani stracili najwięcej zmieniono im zasady i warunki ustroju który wybrali nie dano im możliwości wyboru nie przygotowano niczego w zamian a Ty byłeś tym co najbardziej o to walczył i w imię czego ? powiem jedno nie warto było jeżeli choć jednego gracza skrzywdziłeś baw się dobrze razem z administracją kosztem innych tylko nie patrz w lustro bo możesz ...... w nim zobaczyć bez odbioru

jerzys

Unregistered

11

Tuesday, December 30th 2014, 11:39pm

To Twoje zdanie, ja uważam inaczej.

Wskazywałem na patologię. Pisałem, żeby coś z tym Admini zrobili.

Nie byłoby tej "krzywdy dla DG" gdyby NIEKTÓRZY gracze (nie wszyscy) nie przeginali na maksa z DG.
I do nich miej pretensje a nie do mnie.

Gdyby były jakieś zabezpieczenia związane z DG (np. konto nieaktywne przez miesiąc przestaje wydobywać surowce, utrudniające wybieranie surowców z zaprzyjaźnionych DG) to by nie było tej w/w patologi.
Niestety nie było ich.
I patologia narastała :-(

Więc powtórze: pretensje nie do mnie.

12

Wednesday, December 31st 2014, 12:08am

hahahahaha przecież to robili wszyscy co mieli możliwość taką jeden grajek z waszego klanu tak o tym krzyczał że zapomniał o tym ze sam ma kilka kont i został bez konta dzisiaj na amnestię czeka teraz okazuje się że buce znowu są aniołkami przestań się ośmieszać lepiej odpuścić 10 winnym niż ukarać 1 niewinnego a Ty karzesz wszystkich nie patrząc na to czy winny czy nie to jest głupota na max hahahaha

jerzys

Unregistered

13

Wednesday, December 31st 2014, 12:21am

To Twoje zdanie, ja uważam inaczej.

14

Wednesday, December 31st 2014, 12:31am

no dobra na koniec tematu

gdyby te zmiany ( lev. 45 i DG) weszły w życie po tego rocznym bobie lub po bobie w 2015 r to ok są one może nie doskonałe ale idą w dobrym kierunku
ale zostało to wprowadzone na miesiąc przed najważniejszym eventem roku i tu tkwi cały problem skrzywdzono i oszukano wielu graczy i z tym ja się nie godzę i protestuje to arogancja i zła wola i administracji i Twoja

15

Wednesday, December 31st 2014, 10:59am

A bedzie nowy serwer napewno?

jerzys

Unregistered

16

Wednesday, December 31st 2014, 3:19pm

bedzie na pewno
pytanie kto doczeka ;-)

a powaznie: mam nadzieje ze w styczniu zostanie zalozony
trzeba troche mocniej Adminow przycisnać

ale to po bobie