You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 11th 2015, 2:37pm

Bloodrunner, sławek2200 - wycofany.

ID 27207
Login Krool
Postać Bloodrunner

ID 46878
Login slawek2200
Postać sławek2200

Pushing na ok. 22 000.

Po 14 dni.

Bob miesza.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 2 times, last edit by "KruczoCzarny" (Jan 11th 2015, 3:40pm)

2

Sunday, January 11th 2015, 2:50pm

Można wiedzieć za co ?

3

Sunday, January 11th 2015, 2:54pm

Bloodrunner - chciałem się grzecznie zapytać co takiego zrobiłem ?

4

Sunday, January 11th 2015, 3:01pm

No ja też bym chciał wiedzieć za co?
Przez ostatnie 30dni wydałem ponad 200k PH na wszystko co zdołałem kupić zeby przetopić na surke do Boba
Więc o co chodzi?

5

Sunday, January 11th 2015, 3:07pm

O te FEH i URy kupione za 10x więcej niż są warte.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
o_0

6

Sunday, January 11th 2015, 3:19pm

kupiłem je w ostatnim dniu boba (wtedy wartość ma inne imię) a o ile dobrze pamiętam moja oferta nie była jedyna ani pierwsza w związku z tym był jeszcze ktoś kto był gotów zapłacić za nie tyle

Kilak dni wszczesniej kupiłem ok 1k FEH za ponad 13k PH, i chyba 800UR za 12K PH
i to nikogo nie dziwiło

7

Sunday, January 11th 2015, 3:39pm

Pierwsza aukcja miała jedno przebicie, w drugiej była tylko twoja oferta - przy takim przebiciu (2 razy więcej niż średnia cena run podczas boba) wygląda to przynajmniej podejrzanie.

Przyjmuje jednak argumentacja i wierzę, że nie był to celowy push. Dlatego też cofam bana, ale proszę nie kupujcie przedmiotów z takim przebiciem (i zwracam się tutaj do wszystkich czytających) nawet podczas boba - sami sobie robicie problemy.

Potraktujcie to jako ostrzeżenie ;)
Graj Muzyko!
o_0