Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 19.01.2015, 09:35

Krótsze szpiegowanie

Witam,

co sądzicie o ustawieniu "systemowego" czasu szpiegowania na np. 5 min, po których rozgrywana jest akcja szpiegowania?

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

2

Monday, 19.01.2015, 11:46

Pytanie jest jedno jaki cel ma ta zmiana
jeżeli zostanie ustawione systemowo szpiegowanie na np. 5 min.to co z lotkami nie będzie możliwości blokowania ich ,
to może szpiegowanie 5 minutowe a ambonki/lotki bez ochronki 24h,szpiegowanie 5 minutowe .ochronka na lotki 5 minutowa ok
dlaczego ten co ma 2 wioski z wyboru ma miec mozliwośc chowania sie non-stop długie szpiegi przynajmniej mu to utrudniają,dlaczego ten sam gracz ma możliwośc ataku z wioski chronionej b ez obawy o kontre ,skasujmy mozliwośc ataku z wioski chronionej
nie rozumiem jaki cel moze miec taka zmiana,tylko jeden ułatwienie gry tym co maja wolne sloty i chowaja się w chronionych wiochach po takiej zmianie będe mógł tylko patrzeć jak stoja koło mnie wioseczki z bombkami i nic nie będe mógł zrobić w temacie no nie będe mógł spalić ze 3 wioski żeby tez móc stawiać lotki

jerzys

Nierejestrowany

3

Monday, 19.01.2015, 12:34

jak słabszy gracz chce się chronic w lotce to i tak mu nic nie zrobisz
Słabszy gracz najcześciej nie ma 7 wypasionych wiosek bo dawno mu je zabrali
ja jestem średni w 6e a stale utrzymuje 3 miejsca na lotki
jak mi je wszystkie blokują to zakłądam obleg na nieaktywnego i "zwracam" blokowaną lotkę
więc w sumie co dwa dni pozbywam sie lotki oblegiem i mogą mi skoczyć z blokowaniem
tyle że jest to upierdliwe.

jak silniejszy gracz ma lotkę to szpiegowanie cos daje ale nie jest to jakies wyjątkowe rozwiazanie, najczesniej nic to nie daje... a roboty i pilnowania dla nomalnych graczy - aż nadto


jest jednak kategoria graczy którzy kochają blokowanie lotek i to można ograniczyć
to są konta "trzymane" tylko do tego żeby innym, najczęściej słabszym graczom utrudniać życie, wlasnie blokowaniem lotek
na takim koncie buduje się np. 10 osadników i wysyła na lotki innych graczy. i tak w kolko

Myślę, że administracja ma dostęp do statystyk i np. mogłaby podać listę kont najbardziej szpiegujących osdnikami na serwerze

jestem pewien że czołowe miejsca nie były zajmowane ani przez silne aktywne konta ani przez słabe aktywne konta a jedynie przez konta prawie całkowicie nieaktywne

pewnie niejaki Aviator zajmowałby wysoką pozycję:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4b6ed2beb9

Był czas, że u Aviatora wykańczało się kilkadziesiąt osadników tygodniowo :)
Po interwencji u "zasiadacza" tego konta proceder został ograniczony. :-)

Ja osobiście uważam, że korzyści z blokowania lotek są przesadzone.
lotki powinny dawać dobową ochronę (korzyść z posiadania bezwartościowej wsi) bo jest to z jednej strony skuteczny sposob ochrony armii i surowcow (bez tego słabi i średni gracze zrezygnują z gry) a z drugiej strony można spokojnie iść spać (nie chcemy się nerwowo wykończyć , prawda?)
a korzyści z lotki dla silnych graczy nie są aż tak duże
silny gracz poradzi sobie bez tego

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 19.01.2015, 12:41

dobry pomysł z tym 5 minutowy szpiegowaniem, przynajmniej nikt nie bedzie puszczał szpiegów na dwa dni

5

Monday, 19.01.2015, 13:06

pewnie DG juz zabraliście teraz kolej na innych róbcie co chcecie nawet jak zesracie sie to juz na serwerze nie zmienicie sił zawsze będziecie tymi co po dupie dostali pisze do jerzysa i buców bo tobie spiryt o co chodzi to nie wiem

jerzys

Nierejestrowany

6

Monday, 19.01.2015, 13:17

i bardzo dobrze

to mnie kręci w tej grze: gonienie czołówki :-)

jak kiedyś uwazałem że jestem najlepszy to zrezygnowałem (4e jak zabrałem wies rafixowi - najlepszą wies w 4e na serwerze)
kto pamieta ten wie

7

Monday, 19.01.2015, 13:59

trzeba wiedzieć co to jest fair play, najlepszy to jesteś w hipokryzji w tej grze zawsze byłeś pajacem i nim pozostaniesz :love:

SM: Proszę o kulturę.

jerzys

Nierejestrowany

8

Monday, 19.01.2015, 14:21

Morfeuszu, ja Ciebie nie obrażam.
Dasz radę skupić się tak mocno, mocno, żeby też nie obrażać innych graczy?

9

Monday, 19.01.2015, 14:35

obrażasz mnie swoja grą a jak Ci nie pasuje pajac to zastąp to słowem które będzie opisywało to co robisz dla mnie pajacujesz wystarczy przeczytać Twój profil chyba tylko w0laj ma podobny :love:

10

Monday, 19.01.2015, 14:54

jeśli wszystkie szpiegi miały by trwać 5 min jestem za ;)

jerzys

Nierejestrowany

11

Monday, 19.01.2015, 15:14

obrażasz mnie swoja grą



W takim razie bardzo przepraszam :-)
może trochę na wyrost przepraszam, ale lepiej tak niż wcale :-)

12

Monday, 19.01.2015, 18:54

JESTEM ZA 5 min. :D

wreszcie skończą się głupawe szpiegowania po kilka dni na jedną lotkę, całkowicie bez sensu, jak ktoś ma ochotę się skitrać to niech to zrobi a jeśli ma ochotę powalczyć to niech walczy, generalnie już po bobie widać ruch na serwie coś się dzieje więc mam nadzieję że cała reszta z DG też zechce pograć i się podymić jak za dawnych czasów ;) no bo co tu nam zostało ;)

Ja byłbym również za tym aby szybciej szła odbudowa woja bo przyśpieszy to walkę, bez sensu czekamy tyle czasu zamiast się trzaskać cały czas jak trzeba to się musimy odbudowywać kilka dni bez sensu przestój, a wiadomo że na golasa nie polecę na wyrok przecież bo armie już pokaźne są w wielu wioskach kumulki :) i takie tam, więc prośba o zmniejszenie minimalnie czasu budowy woja nawet za cenę surki czy coś bo chcemy grać :D

13

Tuesday, 20.01.2015, 15:15

czas chyba kończyć tą coraz głupszą grę

wszystko robione , a raczej poprawiane jest pod BC , ze szczególnym uwzględnieniem ,,jerzys'a'' - chwalił mi się na pw, ze wiele zmian dzięki niemu wprowadzono

jerzys

Nierejestrowany

14

Tuesday, 20.01.2015, 15:41

a to ciekawe
nie mam zwyczaju sie chwalic na pw w jakiejkolwiek sprawie, zwlaszca takiej gdzie zaslug nie widze ...

za to nie jest tajemnica moja bardzo duza aktywnosc na forum


szkoda ze nie masz wiecej argumentow za tym czy innym pomyslem
ufam ze to przez brak czasu a nie np. brak pomyslow


a co do konczenia gry : ani nikt tu Ciebie nie trzyma ani , przynajmniej bc, plakac nie bedzie...
kasuj konto juz dzisiaj albo oddaj pasy Kolekcjonerowi
zawsze wiecej o jedno dobre konto w ogrodku....

15

Tuesday, 20.01.2015, 16:17

cytat z pw

,,dlatego namowilem adminow zeby min zablokowali skanowanie z DG oraz zeby surowce
w obleganej wsi sie zerowaly i po zmianie ustroju trez sie zerowaly''

jerzys

Nierejestrowany

16

Tuesday, 20.01.2015, 16:42

Drogi dziadku, po pierwsze, gdzie tu widzisz chwalenie sie ?

po drugie, skoro juz wklejasz publicznie wiadomosc ktora dostales prywatnie to moze wkleisz wszystko co dostales na ten temat?
zeby czytelnicy tego forum mogli sobie wyrobic wlasne zdanie dlaczego tak do Ciebie napisalem ?

Zrobisz to Ty czy ja mam to zrobic?

17

Tuesday, 20.01.2015, 17:48

wreszcie skończą się głupawe szpiegowania po kilka dni na jedną lotkę, całkowicie bez sensu, jak ktoś ma ochotę się skitrać to niech to zrobi a jeśli ma ochotę powalczyć to niech walczy, generalnie już po bobie widać ruch na serwie coś się dzieje więc mam nadzieję że cała reszta z DG też zechce pograć i się podymić jak za dawnych czasów ;) no bo co tu nam zostało ;)

Ja byłbym również za tym aby szybciej szła odbudowa woja bo przyśpieszy to walkę, bez sensu czekamy tyle czasu zamiast się trzaskać cały czas jak trzeba to się musimy odbudowywać kilka dni bez sensu przestój, a wiadomo że na golasa nie polecę na wyrok przecież bo armie już pokaźne są w wielu wioskach kumulki :) i takie tam, więc prośba o zmniejszenie minimalnie czasu budowy woja nawet za cenę surki czy coś bo chcemy grać :D



no a co z tą budową woja ??? że niby zły pomysł????

jerzys

Nierejestrowany

18

Tuesday, 20.01.2015, 23:28

za 1 dzien premium skrocenie czasu budowy 20 jednostek o polowe ?

dalej ja osobiscie bym nie szedl

19

Wednesday, 21.01.2015, 00:24

Durny pomysł, po wprowadzeniu tej głupoty, gracze będą bezkarnie mogli atakować i bombardować wsie z ambionek! albo z opcją jak niżej.

Pewnie i tak będzie ta zmiana ten post to dla picu... nawet jakby była większość przeciwko zmiany (ale tak tylko parę osób tylko się wypowiada bo wiadomo z góry jak będzie)... SushiMaker dawaj każdą zmianę od Jerzysa! niech ma wszytko od razu i łatwo, po co będzie się męczył jak większość graczy. Ciekawe co jeszcze wymyśli, może dać mu jeszcze blokadę ataków na niego(swoich)???

Za te 5 min szpieg ma być zablokowana opcja ataku z wioski chronionej przez 24h!(ambionki) poza zmianą wioski żadnych innych akcji gracz nie może wykonać.. chcesz schować armie i surowce? ok postaw wioskę nową na 24h ale nie miej możliwości ataku.

jerzys

Nierejestrowany

20

Wednesday, 21.01.2015, 07:50

mam jeszcze jeden super pomysl:

zrownanie w dol wszystkich budynków powyzej poziomu 50 do poziomu 50 :-)

taki odwrotny bob

Co wy na to ?

:-)