Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 29.01.2015, 06:40

Naloty & Stolica

A ja proszę o zmienienie nalotów względem stolicy.

Czyli jak gracz zrobi nalot armia pochodząca ze stolicy to traci ochronę i stolica może być bombardowana jak zwykła wioska.

Tak jak to jest z wioska chronioną w 6 epoce, zrobi się nalot można wtedy na nią latać bombowcami i tak tez powinno być ze stolicami.

A nie że gracze walczyli o to aby nie było można stolicy burzyć jak zwykłych wiosek, a teraz wykorzystują ją bezkarnie aby innemu graczowi zniszczyć wioski.
Czy to jest normalne !!!!

2

Thursday, 29.01.2015, 19:04

Jestem za
Kto lata z bombowcami traci ochronki i nie powinien mieć możliwości dostania oblegu na żadną wioskę na 100 godzin
I nie powinien mieć w tych 100 godzinach możliwości włączenia urlopu
To by odpowiadało każdemu
:rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

jerzys

Nierejestrowany

3

Thursday, 29.01.2015, 20:16

Dobrze ale wtedy symetrycznie w drugą stronę:

kto oblega "traci ochronki (w tym ograniczenie bombienia do 25 % na stolice) i nie powinien mieć możliwości dostania oblegu na żadną wioskę na 100 godzin I nie powinien mieć w tych 100 godzinach możliwości włączenia urlopu"

"to by odpowiadało kazdemu"

zgoda?

EDIT
i jeszcze glupia ikonka:
:rotfl:

4

Thursday, 29.01.2015, 22:53

Nie nie
Mi chodzi o tych co robią naloty
A nie tych co oblegi

Robisz nalot albo oblegi
Każdy ma wybór
Robisz to co Ci odpowiada i co chcesz
:P
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

jerzys

Nierejestrowany

5

Friday, 30.01.2015, 00:54

ok, to niech będzie "kara" za nalot
ale tez niech bedzie analogiczna kara za obleg

nie lubimy symetrii?


Kali ukraść to dobrze , Kalemu ukraść to źle?

:-)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 30.01.2015, 12:34

ale czemu kara za oblęg maja być naloty, przecież tez możecie oblegać innych i zdobywać wioski.

No własnie zapomniał bym, dwa dni temu miałem od was oblężenie założone na wioskę, na pierwszym poziomie !!. Jak by nie patrząc z Waszego klanu on poszedł i tylko po to aby zbić troszkę jednostek :) i troszkę surki aby mi ubyło hehe

jerzys

Nierejestrowany

7

Friday, 30.01.2015, 12:49

Wy tez mozecie robic naloty

jak ma byc "kara" to za naloty i za oblegi
badzmy symetryczni

a za obleg podziekuj, masz 7 dni spokoju ....

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 30.01.2015, 13:06

Ja mam za oblęg dziękować :thumbsup: , mi to nie przeszkadza możecie co tydzień robić na wioski na pierwszym poziomie :)

Wiem czego sie tak boicie jak by weszła możliwość bombienia stolic jak normalnej wioski, nie moglibyście już nalotów robić bo jak byście zrobili to bylibyście wyzerowani do pierwszego poziomu wiosek :)

jerzys

Nierejestrowany

9

Friday, 30.01.2015, 15:05

jest takie ryzyko

jezeli jest gracz mający 7 wypasionych wsi walczy z graczem mającym tylko stolice, obaj bombią, to ten pierwszy ma czym bronić swojej stolicy

ten drugi nie ma

dlatego powinno to też być na oblegi

powody sa oczywiste i obiektywne ale może tak byćże Ty tego nie rozumiesz :-(

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 30.01.2015, 15:41

tylko co ma oblężenie do nalotów :)

tez już Ci pisałem ale może tego też nie rozumiesz ?, że Wy też możecie założyć oblężenie nikt Wam nie broni.

Przecież wywalczyłeś dla Was boba progresywnego abyście mogli dogonić czołówkę a ja zwolnic w tempie budowy, więc armie powinniście mieć duże, a że nie wykorzystaliście tego to już nie moja wina, może przy następnym bobie coś podciągniecie.

Nie chcę Cie martwić ale co niektórzy z Twojego klanu słabo się rozwinęli, a niektórzy są już po dwóch bobach i maja tylko troszkę lepszą stolice ode mnie, bo ja podczas boba przeszedłem do 5 epoki i zaraz do 6 epoki bez zbierania miesiącami surki zaznaczam, ani tez w 6 epoce nie dostałem od nikogo aby się lepiej rozwinąć.
Więc teraz widać jak u Was gra się toczy, po co rozwijać się i walczyć, jak lepiej naloty robić. Pozdrów tam Sławek2200 i spytaj się czemu już nalotów mi nie robi ?

jerzys

Nierejestrowany

11

Friday, 30.01.2015, 15:59

oblezenie to taki super nalot
20 h +- i koles traci wies

a jakby mu robic nalot to trwało by to tydzień - dwa



ja nie jestem Twoją skrzynką kontaktową. sam se pytaj

12

Saturday, 31.01.2015, 14:01

co ma piernik do wiatraka ??

Dobrze ale wtedy symetrycznie w drugą stronę:

kto oblega "traci ochronki (w tym ograniczenie bombienia do 25 % na stolice) i nie powinien mieć możliwości dostania oblegu na żadną wioskę na 100 godzin I nie powinien mieć w tych 100 godzinach możliwości włączenia urlopu"



Jerzys ale teraz zapodałeś :/ co do jasnej ... ma obleg z ograniczeniem bombienia 25% ??? nie mieszaj tyle bo to dwie oddzielne sprawy, może chciałbyś się zemścić bombami na stolicę za zabraną Ci wioskę ?
;> nieładnie, śmierdzi mi tu nakręcaniem tematu w jedną stronę :(

jerzys

Nierejestrowany

13

Saturday, 31.01.2015, 21:31

nie rozumiesz ze to jest dokladna symetria?

14

Sunday, 01.02.2015, 10:33

nie masz racji obel jest symetryczny powoduje zmianę lub nie tylko właściciela wioski, każdą wioskę możemy odzyskać poprzez obla w drugą stronę
a nalot jest a symetryczny powoduje zmiany w wiosce zbombardowanej,po nalocie wioska nadaje się na złom nie mówiąc już o stratach surowcowych i czasowych
więc symetria nie ma tu żadnego zastosowania nie da się porównywać ataków oblężenie i nalot w kategoriach symetri

jerzys

Nierejestrowany

15

Sunday, 01.02.2015, 10:54

nalot za nalot
oblg za obleg

wszystko symetryczne

16

Sunday, 01.02.2015, 12:01

:rotfl: :rotfl: :rotfl: to tak a u Ciebie :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nalot za obel :rotfl: obel sprowokowany Twoim zachowaniem :rotfl:
obleg za obleg z Twojej strony brak reakcji nie robisz obla za obla nawet nie bronisz obla tylko robisz naloty :rotfl:


a co ciekawsze naloty tylko z wioski chronionej t.z stolicy (jednostki)


symetria- nalot na stolicę ze stolicy(jednostki) to jasne fair play i symetryczne :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Morfeusz" (01.02.2015, 12:28)


17

Monday, 02.02.2015, 14:12

Zasadniczo rozumiem obie strony.

Słabsi nigdy nie są w stanie odpowiedzieć oblegiem na obleg. Ich jedyną bronią hest harrasowanie nalotami, duży nie bawi się w naloty, bo po prostu bierze/kradnie co chce.

I tutaj pojawiają się kwestie balansowe.

Jeżeli pozbawić bombardującego ochrony stolicy to duży będzie bezkarny, bo ani nie będzie można przeciwko niemu zrobić oblężenia (bo przecież nie wygrasz go) ani odpłacić mu chociaż częściowo nalotem.

Jeżeli pozwolić bombardować stolice kogoś kto oblega sprawa będzie wyglądała identycznie, silny nie będzie mógł założyć oblegu z obawy przed bombardowaniem, zostanie my tylko bombardować kogoś w zamian.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

18

Monday, 02.02.2015, 14:21

no ja tego tak ładnie nie umiałem napisać :-)
Ale dokładnie o to mi chodziło
:-)

19

Monday, 02.02.2015, 14:43

to się naucz pisać ładnie i nie cukruj bo w Twoim wieku nie wypada :rotfl: ja nie jestem silnym graczem jerzys 2 nalotami zniszczył to co robiłem wiele miesięcy nic mu zrobić nie mogłem bo ma sama stolicę i wykorzystuje ten fakt że gówno mu można zrobić
więc za przeproszeniem po ch..... grać jak nie możesz się obronić przed nalotami i nie możesz oddać nalotów co chcecie zmusić wszystkich żeby grali na stolicach to po co limit wiosek w 5 ep 6 jak żeby grać trzeba mieć 1 to chore jest
chcecie zniszczyć grę i napiszcie olewamy Was a nie ja rozumiem 2 strony nic nie rozumiesz bo nie siedzisz tu 500 h w miesiącu zeby cos zrobić a potem Pan jerzys rozp.......to w 2 h

jerzys

Nierejestrowany

20

Monday, 02.02.2015, 14:52

Morfeusz.

Naloty zrobiłem Ci tylko dlatego, że na forum publicznie nazwaleś mnie pajacem, już Ci o tym pisałem.
byś nie nazywał, byś nie miał nalotów, sam jesteś sobie winny.


Prawda, mam tylko stolicę. ALE DLACZEGO mam tylko stolicę? Bo żule połasiły się na moją wieś:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d9300249c1
wies na 400 PL ...

Przed tym oblegiem nie robiłem żadnych nalotów, ograniczałem się do ataków.

tez mogłbym płakać że godziny włożone w budowanie wsi i mi ją zabrano. buuuuu....
Ale zamiast płakac jak ty Morfeuszu, zakasałem rękawy i wziałem się za bombienie.

Podobne wątki