Nie jesteś zalogowany.

1

Saturday, 31.01.2015, 14:46

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

Wiem czego sie tak boicie jak by weszła możliwość bombienia stolic jak normalnej wioski, nie moglibyście już nalotów robić bo jak byście zrobili to bylibyście wyzerowani do pierwszego poziomu wiosek



tego właśnie narzędzia brakowało w TE od samego początku by móc podziękować cfaniaczkom za naloty ze stolicy, powinni robić je na własne ryzyko, zezłomowania nawet do 1 lvlu skoro komuś takowy fundują i nie ważne na którą wieś...
jak ruletka albo się uda albo nie, chcesz ryzykować to proszę bardzo

są tacy co robili masę nalotów ze stolicy po czym zasiedli w przodującym klanie i otrzymali dobre wioski, stolicę swoją zachowali nienaruszoną, wioski dodatkowe otrzymali i mają się doskonale nie ponosząc żadnych konsekwencji a w sytuacji posiadania możliwości zbombienia ich stolicy jak normalnej wioski sytuacja byłaby sprawiedliwa, jeśli chcą osłabić klan przeciwny i potem się ukryć pod skrzydłem niech wiedzą że mogą wrócić pod te skrzydło ale ze stolicą całkowicie zezłomowaną.
Pytam adminów dlaczego tylko jedna strona ma na tym tracić ??????

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 31.01.2015, 18:51

i o to własnie mi chodzi, bo jak to piszą co niektórzy robią naloty dlatego ze ich z wsi ograbili, ale nie patrzą wstecz jak oni to samo robili aby stać się silniejszym klanem.
Do stolicy zostało dodane to ze nie można jej burzyć jak zwykłej wioski, ale nie wzięto pod uwagę że ktoś wybuduje sobie stolice i żadnej wioski pobocznej aby jej nie tracić i będzie z niej naloty robił i niszczył komuś wioski.
Powinno być tak jak z wioska chronioną, robisz naloty, wioska jest podatna na naloty, robisz stoliczna armia naloty, stolica powinna być podatna na naloty jak zwykła wioska i tyle w temacie.

3

Saturday, 31.01.2015, 20:14

Patrząc wstecz? Trzeba by było sobie przypomnieć kto rozpoczął wojnę... a kiedy szala zaczęła się przechylać na naszą stronę (bo fuksem zabraliśmy 1-2 najlepsze wsie na serwie) to kto rozpoczął naloty? Niejaki Drastic i myślę, że każdy o tym pamięta. Stolica nie może być bombardowana jak każda wieś, bo ta gra dawno by się już zakończyła. A może w myśl tej zasady zdejmiemy zakaz oblegów na stolicę?? Nikt nikomu nie zabrania budowania stolicy, nawet samej stolicy i robienia nalotów. Każdy ma taką samą możliwość.

jerzys

Nierejestrowany

4

Saturday, 31.01.2015, 21:30

dokladnie

pełne poparcie dla GA

siedzą niektorzy na 7 wsiach, kumulacja w stolicy, techno i pretensje ze im sie wsie bombi....

5

Tuesday, 03.02.2015, 21:09

widzę że odbiegacie od tematu...

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

nie chodziło mi o to kto i kiedy wywołał wojnę tylko o wyciągnięcie konsekwencji dla cwaniaków co bombią bezkarnie ze stolicy, niech bombią ale ich stolica też niech ulega zniszczeniom jak w przypadku nalotów na inną wioskę np. przez kolejne 200h po wykonanym nalocie by poszkodowani mieli szansę pobudować kilka bombowców ;)

czytajcie ze zrozumieniem a nie od razu kłapiecie bez sensu ;>

jerzys

Nierejestrowany

6

Tuesday, 03.02.2015, 22:13

Engy, cfaniaki którzy bombia bezkarnie ze stolicy to nie cfaniaki

to BIEDAKI którym wszystko zabrano
lub zbombiono do zera

patrz na to w ten sposob

7

Tuesday, 03.02.2015, 23:13

no nie do końca, ja nie należę do jakiś wypasionych kont choć mogę deko też powalczyć stoliczną, a bombił mnie typ z dobrze rozbujanego klanu i nic nie mogłem mu zrobić a tak chętnie po jego nalocie poleciałbym z wypłatą na gruuubo rozwiniętą stolicę, jakby spadło tam kilka poziomów co w rok się buduje to może by się zastanowił czy warto, no i tu oczywiście vice versa ale wybór jest i skoro typ nie chciał grać a został wysłannikiem do zniszczenia obozu przeciwnego to dlaczego nie mogę a nawet cały klan nie może się przed takim bronić ? tak dostałby bombki od wszystkich na stolicę, do zera zrównana i niech kończy grę jak nie chce mu się grać bo może są tacy co chcą jeszcze poklikać ;)

8

Wednesday, 04.02.2015, 00:32

nie nakręcajcie tematu admin się wypowiedział że leje na to i "rozumie obie strony" :rotfl: niech bombardują i tak to gówno obchodzi wszystkich po za tymi co dostali naloty więc życzenia obyście ich nie dostali :)
Jerzy ma racje bombardować niszczyć burzyć bo ta gra na tym przecież polega ,że jak nie potrafiłeś obronić swoich wsi przed oblami,to rozpier.....teraz wsie tym co mają bo on nie ma ,
niech gra jak chce czy to mądre nie wiem co jakiś czas powstaje nowy "bombardujący" bo go ....obrazili bo mu wieś zabrali i nic na to nie poradzi nikt bo twórcy gry nie przewidzieli skutków bombardowań i dali takiemu Jerzemu handicap będzie to robił bo go to kręci jaka to radocha jak szef klanu pokazuje swoim ludkom raporciki z bombardowań ....jaka nobilitacja dla niego :rotfl:tylko dlaczego tchórze siedzą na bio z 2 wioseczkami albo z jedna jak szef :rotfl:a bombarduje tylko szef

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Morfeusz" (04.02.2015, 00:56)


jerzys

Nierejestrowany

9

Wednesday, 04.02.2015, 10:29

a tak chętnie po jego nalocie poleciałbym z wypłatą na gruuubo rozwiniętą stolicę



nie polecialbys ...
czeka tam kumulacja, albo nawet sama stoliczna i zezarlaby Ciebie na sniadanie

zaleta nalotów jest jeszcze to ze zmuszają silnych do rozbierania swojej kumulacji na skladowe
i latwiej jest ich zaatakowac


i dlatego naloty powinny byc zachowane w takiej formie jak są

jerzys

Nierejestrowany

10

Wednesday, 04.02.2015, 11:02

Jerzy ma racje bombardować niszczyć burzyć bo ta gra na tym przecież polega



tak, to jest jedyny powod dla ktorego gram w tą grę

porządny i rozsądny jestem w RL ;-)

11

Wednesday, 04.02.2015, 14:10

jeszcze gram :rotfl: i pewnie n ie jeden buc się o tym przekona że ja tez mogę 130 bombowców postawić :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

12

Wednesday, 04.02.2015, 14:25

Morfeuszu, jeśli bombienie sprawi Ci frajde to masz moje błogosławieństwo :)
moja stolica jest niepilnowana, wbijaj spokojnie

oczywiście po każdym bombieniu dostaniesz ode mnie emocjonalną wiadomość która upewni Ciebie w słuszności kolejnych bombardowań ...

Wprawdze przestanę Ciebie lubieć ale to też żadna strata bo w sumie jestem niesympatyczny i nietowarzyski :-)

13

Wednesday, 04.02.2015, 14:38

nie sprawiały nie sprawiają i nie będą sprawiać nie licz na naloty na Ciebie :rotfl: po co żebyś miał satysfakcję,że do tego doprowadziłeś :rotfl: jest sporo buców z wioskami i nie na bio więc to będzie cel :rotfl: nie TY :love:
a jeszcze jaki jesteś :?: nie wiem nie znam Cię, w tej grze jesteś dałeś się poznać jako osoba nie potrafiąca przegrywać,już dawno przegrałeś ale musiało to bardzo Ci dokuczać,że robisz to co robisz ,nie będziesz nigdy razem z nowym klanem TOP1 zapomnij o tym :rotfl: a to Twój jedyny cel t.z. że jesteś mało ambitny, wybrałeś drogę niszczenia i to Cię chyba kręci a to oznacza że masz problemy emocjonalne :rotfl: jesteś człowiekiem ,który pewnie do niczego w życiu realnym nie doszedł i nie dojdzie i w grach on line /komputerowych szukasz swojej bajki to żałosne :rotfl: a czy mnie będziesz lubił /kochał czy jeszcze coś innego to nie ma żadnego znaczenia ani dla mnie ani dla Ciebie :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Morfeusz" (04.02.2015, 14:56)


jerzys

Nierejestrowany

14

Wednesday, 04.02.2015, 14:42

no to ja mam lepiej, robię to co lubię :-)

A Ty będziesz na siłę troche, wyrazy wspołczucia...

15

Wednesday, 04.02.2015, 14:57

jak zdechnę wyrazy współczucia prześlij mojej rodzince :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

16

Wednesday, 04.02.2015, 15:10

Morfeusz, z takich tematów się nie żartuje.


temat tym bardziej przykry, bo co najmniej jeden gracz odszedł ...

http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=31126

:-(((

17

Wednesday, 04.02.2015, 15:26



A Ty będziesz na siłę troche, wyrazy wspołczucia...
ja nie żartuje jak zdechnę przyślij wyrazy współczucia teraz to nie na miejscu bo jeszcze żyje :)

jerzys

Nierejestrowany

18

Wednesday, 04.02.2015, 15:45

a jeszcze jaki jesteś nie wiem nie znam Cię, w tej grze jesteś dałeś się poznać jako osoba nie potrafiąca przegrywać,już dawno przegrałeś ale musiało to bardzo Ci dokuczać,że robisz to co robisz ,nie będziesz nigdy razem z nowym klanem TOP1 zapomnij o tym a to Twój jedyny cel t.z. że jesteś mało ambitny, wybrałeś drogę niszczenia i to Cię chyba kręci a to oznacza że masz problemy emocjonalne jesteś człowiekiem ,który pewnie do niczego w życiu realnym nie doszedł i nie dojdzie i w grach on line /komputerowych szukasz swojej bajki to żałosne a czy mnie będziesz lubił /kochał czy jeszcze coś innego to nie ma żadnego znaczenia ani dla mnie ani dla Ciebie


Strasznie dużo wiesz na mój temat jak na osobę, która mnie nie zna :-)

Pewnie masz szklaną kulę (ew. szklany kufel) i tam to wszystko jest napisane ? :-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (04.02.2015, 15:54)


19

Wednesday, 04.02.2015, 15:59

nie potrzeba kuli/ kufla ( lubię dobre piwko) wystarczy analiza Twoich wpisów na forum i zachowań w grze,ale dość już szkoda mi czasu na to co właściciele nazwali forum a powinno się nazywać zlewem szambem itp :(
nic tu nie wnosi żaden wpis żadna prośba oczywiście po za sugestiami nieomylnego Jerzego dlatego zakończyłem w dniu dzisiejszym moje kontakty z tym quasi forum
Pozdrawiam Wszystkich

jerzys

Nierejestrowany

20

Wednesday, 04.02.2015, 16:37

Szkoda, że wyważonymi wpisami nie podnosiłeś poziomu dyskusji na tym forum.

Podobne wątki