Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 04.02.2015, 18:36

Pomysł

A może fajnie byłoby ubarwić tą grę wprowadzając nowe przedmioty oraz czary, zmieniające oblicze walk jednostek słabszych z dużymi oraz z kumulkami, albo również nowy budynek który umożliwi dodatkową obronę w walce z grabieżcą.
Powiedzmy że ktoś mnie atakuje i wiem że leci super wypasioną armią i nie mam szans ale wybudowałem owy budynek, mam kilka armii we wsi ale dużo za małych więc korzystam z budowli powiedzmy wpłacając dodatkową surkę i mam szansę na walkę, no jeśli nie ma mnie przy kompie no to wiadomo że dostaję lanie.
Budynek jak budynek ale przedmioty i czary które zróżnicują całkowicie oblicze walki to bardzo chętnie :D:D:D bo z tymi tematami od zawsze kulawo...

jerzys

Nierejestrowany

2

Wednesday, 04.02.2015, 23:38

opisalem kiedys pomysly nowych budynkow


min. podnozącymi staty armie z wlasnie tej wsi jak atakują wlasnie z tej wsi

3

Tuesday, 10.02.2015, 20:52

Co do stałych drobnych armii do obrony to można też wykorzystać gł budynek, czyli 1 poziom gł budynku = 1 najtańsza jednostka za free, a jakieś inne budynki np coś w stylu "fabryka działa", przy poziomie 1 zamieniała by 1 najtańszą jednostkę na np. działo przeciwlotnicze.
Coś w stylu np pola minowego zadającego dmg w 1 fali oblęzenia itd

4

Monday, 23.02.2015, 18:13

no i dziękuję że ktoś z administracji wypowiedział się w temacie to daje wiele do myślenia gdzie nas wszystkich ''premiowiczów'' macie i co chcecie nam oferować

dzięki....