Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 13.02.2015, 12:31

czy jest w planach postawienie nowego serwera?

Jak w temacie, bo te są już staaaare, kiedyś próbowałem zacząć grę, ale jak się tylko kilku wyjadaczy połapało, że jestem aktywny to dostawałem wjazdy takimi armiami, że mi się szybko odechciewało wszystkiego?
Czy Sushi nie myślał może żeby spróbować powołać do życia 3 świat? Czy już tylko inwestycja idzie w BW? Zrobić trochę reklamy w okół TE, bo gra i jej mechanika wygląda na prawdę ciekawie. I może by się sporo nowych skusiło by rozpocząć przygodę? Nie wiem jakie to koszty, by postawić nowy świat, ale może to akcja warta przysłowiowej świeczki?
Można by walnąć ankietą na BW, czy ludzie chcą spróbować, można coś na fejsie porobić, wypromować? Ja bym się chętnie pisał na taką nową przygodę.
Pozdrawiam

2

Monday, 16.02.2015, 09:13

zastanawia mnie fakt braku odpowiedzi ze strony administracji? Czy się zastanawia, czy może (to czego się bardziej obawiam) aż tak rzadko zagląda na to forum, co by dobrze całej sprawie i grze nie wróżyło.
Widzę trochę odwiedzin graczy, chętnie bym i Waszą opinię poznał na moją propozycję, chcielibyście zacząć przygodę od nowa? Bo i od tego z pewnością może zależeć decyzja co do odpowiedzi na moje pytanie. Wypowiedzcie się więc proszę :)
Pozdrawiam

3

Monday, 16.02.2015, 11:23

Pewnie dlatego, że był weekend?

Nie, na chwilę obecną nie zamierzamy otwierać 3ciego serwera.

Najpierw zakończymy akt3 dla BW, potem zrobimy sporo zmiana do TE i dopiero wtedy spróbujemy otworzyć kolejny serwer.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 16.02.2015, 12:00

Ale i tak bardzo mnie cieszy, że nie zamierzasz / nie zamierzacie odpuszczać TE i że pojawi się kiedyś nowy serwer, choćby i rok czekać trzeba było, to będzie warto :)
dziękuję!

jerzys

Nierejestrowany

5

Monday, 16.02.2015, 12:44

hehe

rok to moze być mało ;)
ale warto czekać :)

Podobne wątki