Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Wednesday, 25.03.2015, 18:41

ale powiedz co Ci przeszkadzaja konta DG ?

chyba po to jest ten ustrój aby nik nie mógł atakowac, ani oblęgac, ani nalotów robić !!
Więc nawet 5 lat moze ktos nie grac i nikt nie ma prawa zaatakowac tego konta ze wzgledu na ustrój który gracz wybrał. To był jego wybór i zrobił sobie długi urlop w grze, wraca a tam konto wyczyszczone i może nawet wioska zniszczona, bo sa tacy co na pewno by nalociki robili aby inni nie korzystali z surki co tam sie wytwarza :)

A jeszcze jedno co do spichlerzy, nie wiem czemu na takie cos zwracacie uwagę ze ktoś sobie wybuduje i nic surki nie wystaje i nie mozna zgrabić. Każdy może sobie wybudowac spichlerze, nikomu sie nie zabrania.

Juz jeden głupi pomysł przeszedł co do oblężeń, czyli że surka znika przy przejęciu wioski, pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Po to sie zakłada oblężenie, aby przejąc wioske i wszystkie dobra jakie w niej są :)

jerzys

Nierejestrowany

22

Thursday, 26.03.2015, 08:33

w moim pomysle dozwolone są tylko ataki
bez nalotów i oblegów

nie przeszkadzają mi ale żal że się marnują
nie ma za bardzo kogo farmić :-(
byłby to sposób na śmierć serwera




a co do oblężeń: to wcale nie był głupi pomysł
szkoda że nie rozumiesz po co to zostało zrobione.

23

Thursday, 26.03.2015, 13:47

co za hipokryta...
zmiany wprowadzone w celu utrudnienia paru silnym graczom a tak naprawdę dotknęło to wszystkich graczy... jerzykowa pała wymyśla ciągle co by mu pasowało a nie tak naprawdę co pomoże słabszym graczom.

Jego nie wolno oblegać atakować i ani bombardować a mu wszystko wolno, jak ten pokrzywdzony i słabszy spróbuje mu oddać to się odgraża na cały klan - ŻAŁOSNE :!: , idź człowieku się lecz albo zmień grę.

do graczy na DG chce się dobrać... :rotfl: ktoś wybrałbym taki ustrój i może na nim się nie logować nawet 5 lat nic ci do tego, i jeszcze spichlerze mu przeszkadzają :rotfl: no nie mogę... może zróbcie specjalny serwer dla niego :D

co do tematu to pomysł morfeusza najbardziej konkretny

"-zlikwidować możliwość bombardowania z wioski zwanej stolica chcesz
bombardować zbuduj sobie wioskę pod bombki -nie będzie miała ochrony
stolicy-nie będzie wykorzystywała bonusów stolicznych-będzie można ja
bombardować jak inna wioskę -to takie proste rozwiązanie ale moim
zdaniem nie realne"

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (26.03.2015, 14:01)


24

Thursday, 26.03.2015, 14:01

Ktoś tu wyraźnie nie potrafi nabrać dystansu do pewnych tematów. A szczególnie do gry. Są jakieś propozycje, a zamiast normalnej i rzeczowej argumentacji za i przeciw lecą wyzwiska. Nie wiem czy to kompleks, czy skutek upuszczenia przez mamusię na główkę w dzieciństwie.
Niemniej propozycja Jerzysa w zakresie atakowania graczy w DG nie logujących się np od roku jest sensowna. Co to argument, że gracz sobie wybrał DG i olał grę i nikomu do tego. Albo się gra albo zbija bąki i łapie motylki poza nią. To jest paranoja, że graczy nieaktywnych w 6 epoce nie można atakować.
Ok wybrałeś dg ale wbijaj od czasu do czasu, wrzucaj urlop i inne takie.
Przypominam że nazwą tej gry jest Czas Wojny a nie Dzieci Gai.

25

Thursday, 26.03.2015, 14:15

Jestem na nie z atakowanie DG. Ktoś może być chory albo umrzeć i zaraz sepy chcą się zlatywać. W Te graja tez ludzie starsi i jak kogoś boli ze się rzadko pojawia to już jego problem.

26

Thursday, 26.03.2015, 14:19

Jestem na nie z atakowanie DG. Ktoś może być chory albo umrzeć i zaraz sepy chcą się zlatywać. W Te graja tez ludzie starsi i jak kogoś boli ze się rzadko pojawia to już jego problem.
Nie chodzi o to żeby atakować kogoś w DG nawet po krótkotrwałej nieobecności.
Tylko, żeby można było atakować takiego delikwenta np. po roku nieobecności. Myślę, że jak ktoś poważnie "zaniemoże" jak to ująłeś to w sumie ma w d.... grę w TE.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 26.03.2015, 18:26

tak,tak na pewno niech wprowadza atakowanie graczy DG.

Wiesz po co ten ustrój był zrobiony ? To jest dla graczy co np. sobie lubia popykać spokojnie w ta grę.
I z mojego punktu widzenia nikt nie ma prawa po dłuzszej nieobecności gracza, zmieniac tak aby było można go atakować.
Basio w ustroju DG nie trzeba włączać urlopu, tak abyś wiedział, bo tam nikt Cię nie zaatakuje ani nic z innych rzeczy :thumbsup:


Jedno mnie tylko ciekawi, dlaczego tylko graczą BC na tym zależy ?(

28

Thursday, 26.03.2015, 19:28

O dzięki za przypomnienie zasad, niesamowite spostrzeżenie. Nie podejrzewałem Cię o taką erudycję.
Niemniej w sumie własnie o to chodzi, żeby gracz na DG miał jakieś obowiązki a nie tylko włączenie ustroju i hulaj dusza. I nikt tu nie proponuje atakowania aktywnych graczy na DG. Wybrałeś ustrój sima Twój problem, tyle że graj, wbij od czasu do czasu a nie olewaj i wbijaj co 3 lata z surką od zarąbania. A jak nie zauważyłeś są gracze którzy również na dg włączają urlop, nie wiem po co ale w sumie to robią.

jerzys

Nierejestrowany

29

Thursday, 26.03.2015, 20:50

moja propozycja:

mozliwość atakowania graczy na ustroju DG którzy już PRZESTALI grać (nie logowali się od roku i np. nie mają premium od pol roku)

to będzie słuzyć słabszym graczom bo nagle przybedzie im farm które będzie można bezpiecznie atakować.

jestem też za SKASOWANIEM kont graczy którzy po utworzeniu konta zalogowali się RAZ , np. wiecej niz 4 lata temu i NIC wiecej z kontem nie zrobili (nawet nie wybudowali centrum 1)
na uzyskanych w ten sposób polach mogliby się ewentualnie pojawiać nowi gracze a nie poprzez powiększanie mapy


jestem też za tym żeby gracze bez premium mieli wydobycie zmniejszone 2 krotnie a zamiast tego mieli normalne mozliwości budowania

prosze o rzeczowe argumenty za / przeciw tym pomysłom

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Thursday, 26.03.2015, 21:37

Jak bys jeszcze czegoś nie wiedział to pytaj śmiało, jak bedę wiedział to odpowiem :)

To że ja wybrałem ustrój DG to nie mój problem, tylko jak widac Twój, bo nie mozesz przewziąść tego, że nie możesz zaatakować, ani uprzykrzyć życia nalotami niszcząc wioski drugiemu graczowi. Jak myslisz czemu gracze rezygnuja lub wbijaja ustrój DG, bo przyleci taki gracz XXX i łubudu 40 budynków w dół, a to tylko dlatego ze lepiej zagospodarował sobie surke i wybudował to co najbardziej potrzebne do dalszego rozwóju, czyli budował pod wydobycie surki najpierw a nie jak niektórzy pod wojo a potem problem z surka maja aby sie szybciej rozwijac :)

Jerzys co do kont nieaktywnych co gracze raz tylko byli i nie wybudowali nic lub zbanowanych na stałe, to już było wałkowane. A odpowiedź adminów była taka ze im to nie przeszkadza !!! Bo lepiej powiekszyc mape 8|

jerzys

Nierejestrowany

31

Thursday, 26.03.2015, 23:41

Spiryt ale ja mam gleboko w dupencji jaki ustroj wybrales
pewnie wiekszosc forumowiczów tam to ma

moja propozycja nie jest personalna

moja propozycja dotyczy NIEAKTYWNYCH kont
nieaktywnych od roku (np.)

to nie jest wielki problem raz w roku sie zalogowac, jesli nadal konto jest dla nas wazne

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 27.03.2015, 06:44

To akurat nie do Ciebie pisałem jaki mam ustrój i czyj to problem.

Ale widzisz tak samo wszyscy mają to w dupie, co Ty myslisz i tobie podobnym o mozliwosci atakowania kont Dg po dłuzszej nieobecności. Tak ze teraz lepiej sobie podbudujcie kopalnie na wydobycie surowców to nie bedziecie skomlec o odblokowanie innych kont.
A to kto ile razy sie loguje to już nie wasza sprawa.

33

Friday, 27.03.2015, 09:38

Spiryt nie bardzo rozumiem Twoich wywodów. Mam wrażenie, że pisze kobieta albo facet starający się nią zostać, a któremu terapia hormonalna na tyle wypaliła mózg, że żaden normalnie myślący facet nie zdoła ogarnąć tej "pokrętnej kobiecej logiki". O co Ci chodzi? Po co te dziwne dygresje i podchody pod BC, Jerzysa propozycje zmian itp.
Sama propozycja zmierza po prostu do tego, żeby nie promować w grze tzw "martwych dusz"
Powtarzam nikt tu nie proponuje atakowania graczy w DG. Ale ktoś kto nie loguje się od 2 lat raczej już nie podpada pod jego definicję. Sam z własnego wyboru odpuścił sobie grę i tyle. Jak wróci np po 3 latach to nie powinien mieć lepiej niż gracze aktywni. A do tego w sumie zmierza ten ustrój.
Dlatego propozycja ataków w DG, dotyczy tylko i wyłącznie graczy nieaktywnych.

34

Friday, 27.03.2015, 10:03

Wiesz dziecko wogule ile kosztuje np 43 poziom krzemu na dg? Niewspomne juz o wyzszych poziomach i czasach budowy... co z tego ze ma masesurki postawi moze ze 4 budynki na 2 miesiace, taka jest kara teto ustroju i nicw nim niemozna zmieniac, po ostatnich zmianach juz nawet nie mozna zmienic spokojnie ustroju bo ci surka znika wiec niewiem w csym problem poza tym po co ktos ma byc aktywny na dg? 10 jednostek mozna postawic i co mozna z nimi zrobic atakowac wszystkich czy co bo nierozumiem, idz na atak do Wacka Do Rafixa czyinnych jesli szukasz wrazen a nie wymyslaj bzdur

35

Friday, 27.03.2015, 10:43

Odezwał się następny "myślący inaczej". Co Wy tam palicie? Bo jak widzę próbowałeś coś sklecić po polsku a wyszło chyba w języku "trolli". Co ma wspólnego cena 43 poziomu krzemu w DG , albo latania na Wacka i Rafixa z w/w propozycją.

36

Friday, 27.03.2015, 13:12

Jak widzę odzywają się tylko Ci dzięki którym brakuję surowców w szóstej epoce.
Przecież to dzięki pomysłowi konfidenta jerzysa nie można rozwijać na bobie budynków powyżej 45 levela co skutkuje brakiem surowców dla każdego gracza.
Po za tym w znaczący sposób zwiększyła się ilość graczy którzy przeszli do szóstej epoki, więc siłą rzeczy surowców jest coraz mniej.

Teraz konfident jerzys i jego klon buba wyją o możliwość atakowania kont DG, konfident jerzys sam był na DG i wtedy jakoś ten pomysł nie przyszedł mu do głowy.

W profilu miał napisane "święty spokój".
Teraz ten spokój chce zabrać innym.
Klon buba nie pamięta, że przez XXL miesięcy był graczem nie aktywnym, teraz nagle przypomniał sobie o grze, może nie przypomniał sobie tylko passy dostał od jerzysa i kłapie mordą to co mu jego Pan i władca konfident jerzys karze.
Jak widać po za spirytem już nikt nie reaguje na "nowe pomysły" jerzysa. Ogólnie wszyscy go olali bo z takim grajkiem, nie graczem nie ma co dyskutować.

Pozdrawiam wszystkich konfidentów i wszystkie klony z BC.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Friday, 27.03.2015, 13:33

Basio, powiem Ci tak.
Wam powinni zrobic taki osobny serwer i od strzału dać wam rozbudowana stolice przynajmniej na 50 poziom a reszta graczy powinna grac od zera, wtedy byście tak nie lamentowali o zmiany bo on ma więcej, on lepiej sie rozbudował, bo ja sobie urlopowałem dwa lata i nie mam tyle co on.

A ja CI powtarzam że gówno Wam do kont DG, ja sobie moge 3 lata nie grac i mam miec wszystko jak zostawiłem, oczywiscie z duzym przyrostem surki, a nie ze takim płaczkom jak Ty odblokuja te konta abyscie mogli sie nachłapac czyjejś surki.
Patrz tam lepiej marny grajku sie rozwijac a nie kombinowac jak bez wiekszego wysiłku sie rozbudowac.

38

Friday, 27.03.2015, 13:43

Spiryt "nie oceniaj innych własną miarą". Jeżeli konkretna propozycja zmian jest dla Ciebie lamentem, to już nie mam argumentów. Po prostu widzę, że z pewnymi ludźmi nie można dyskutować na określonym poziomie. A niestety zejście na Twój to dla mnie pełna abstrakcja. Przyznaję: wygrałeś doświadczeniem.
A mistrz kabazeze potwierdził tylko, że chyba nawet "pacjenci zakładów zamkniętych" dostają możliwość grania w TE.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "basio" (27.03.2015, 13:53)


jerzys

Nierejestrowany

39

Friday, 27.03.2015, 16:06

przyznam że jestem trochę w szoku że tak OCZYWISTA rzecz jak możliwość atakowania graczy pernamentnie nieaktywnych wywołała aż takie emocje ...

jak zaloze DG i przestane się logować to po roku MNIE TEZ bedziecie mogli farmić

inna sprawa że takie "odblokowane" konta mogłyby mieć blokadę zabierania im do np. 20% pojemności armii

żeby nie było tak że ktoś silny (jak ja) jednym atakiem wszystko wybierze
pomyślcie o tym pomyśle obiektywnie a nie przez pryzmat kto na ten pomysł wpadł.

40

Friday, 27.03.2015, 16:10

A mistrz kabazeze potwierdził tylko, że chyba nawet "pacjenci zakładów zamkniętych" dostają możliwość grania w TE.
Nawet debil wie, że aby mieć możliwość grania w TE potrzebny jest internet i rejestracja w grze.
Co ma do tego zakład zamknięty to nie bardzo rozumiem Ty popaprańcu.