Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 12.03.2015, 16:07

Moj skromny pomysl

Co myslicie o zniesieniu ograniczenia dwoch atakow dziennie na nieaktywne konta, powiedzmy nieaktywne od dwoch miechow

2

Friday, 13.03.2015, 12:40

A myślisz, że jak więcej razy łupniesz gościa nieaktywnego szczególnie w 6 epoce to więcej mu surki strzepiesz? I tak nieaktywni mają surki tyle, ile im np. narośnie przez nockę. Taki pomysł w sumie byłby korzystny jedynie dla 1,2 maks 3 epoki.
Ja myślę, żeby bardziej sensownym było automatyczne zniesienie ustroju dg lub innego w innej epoce dającego podobne efekty, po np. roku nieaktywności.

Wg mnie to jest chore, że gość nie grający np. od 2 lat wbije nagle na boba z surką od zarąbania i rozwinie się lepiej niż, ktoś grający aktywnie ale zyskujący i tracący surkę.

Aktualnie czas wojny stał się dla wielu czasem pierdzenia w stołek, zbijania bąków i łapaniem motylków. Może powinniśmy zaproponować zmianę nazwy na czas górników,farmerów i kilku wojowników.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "basio" (13.03.2015, 12:52)


3

Friday, 13.03.2015, 13:49

No wlasnie chodzi mi o 2,3 epoke bo dlsnich tez mozna cos zrobic, ja teraz potrzebuje ok 70 mln drewna zeby postawic palac wiesz ile to zajmuje:) a co do dg to juz niemoga zmienic ustroju przed bobem wiec zawiele nie na buduja tak i tak tutaj niema co zmieniac

jerzys

Nierejestrowany

4

Friday, 13.03.2015, 15:17

Ja myślę, żeby bardziej sensownym było automatyczne zniesienie ustroju dg lub innego w innej epoce dającego podobne efekty, po np. roku nieaktywności.

Wg mnie to jest chore, że gość nie grający np. od 2 lat wbije nagle na boba z surką od zarąbania i rozwinie się lepiej niż, ktoś grający aktywnie ale zyskujący i tracący surkę.



Dokładnie, powinna być możliwość atakowania kont DG / zablokowanych (ale bez oblegów) gdy im się skończy premium + 3 miesiące nieaktywności (np.)
Super pomysł

Ataki:
1 epoka 2 ataki dziennie
2 epoka 2 ataki dziennie
3 epoka 2 ataki dziennie
4 epoka 2 ataki dziennie
5 epoka 3 ataki dziennie
6 epoka 3 ataki dziennie

tak ja bym zrobił

5

Friday, 13.03.2015, 17:53

Zrobilem ostatnio prowokacje na T1 by sprawdzic stan armi jednego z klanow ktory uwaza sie za lidera.w 3,4 epoce i prosze popatrzec http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cc84ddc57a jak ktos ma dogonic taka armie 2 atakami dziennie? Drewna do budowy palacu potrzeba mase a lazenie 50 min w jedna strone z nosnoscia 700k to masakra tydzien trzeba zbierac albo i lepiej sa tacy jak ja ktorym znudzila sie 6 epoka i postanowili grac od nowa i chcialbym z nimi powalczyc ale narazie niemam jak a szkoda:)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 14.03.2015, 21:38

tak po pierwsze, ładna mi to prowokacja, jedyne co z tego masz to to że się odsłoniłeś i każdy teraz wie że grasz w tej epoce. Bo ciężko kogoś teraz znaleśc do atakowania w niższych epokach.

a dogonic sie da tym bardziej w tych epokach, bo wiosek multum z surka jest, tylko trzeba się dobrze osiedlic aby ich mieć dużo blisko siebie, a że masz aż 50 minut to znaczy ze sobie złe miejsce wybrałeś, daleko od farm.
No i co najwazniejsze boby co 3 miechy teraz wiec przy 45 poziomie masz stolice juz całkiem dobra :)

7

Saturday, 14.03.2015, 22:42

Oj spiryt jaki glupi byles taki nadal jestes, czego mam sie bac czemu mam sie nie odslaniac, chcesz przyjdz ladnie cie przywitam niejestem takim cyckiem jak ty;) stolice mam na 46 wiec bob mi nic nieda powinno sie albo zwiekszyc nosnosc w 2,3 epoce albo zniesc dwa ataki dziennie na nieatywne konta pomysl jaka trzeba miec stolice zeby miec taka armie jak tak ktora przedstawilem

8

Saturday, 14.03.2015, 23:00

to ci tylko powiem że masz niepełne dane, armia na którą zrobiłeś prowokacje i jest pokazana w linku to raptem połowa :) a i tak jest zaledwie 2 na serwerze. Konsensus jest taki że na T2 masz "pograne" w 6 epoce, a teraz masz "pograne" w 3,4 na t1 :)
T2 - Cichy

9

Saturday, 14.03.2015, 23:08

Na t2 mam pograne? Otrzasnij sie chlopaku... a na t1 to sie bawie:) ale skoro to polowa tojestem w szoku:) jaka masz srolice ptzy takiej armi na 60?

10

Saturday, 14.03.2015, 23:28

Tyle w temacie, nie będę kontynuował dalszej dyskusji, bo zaczną się słowne przepychanki. Zainteresowani wiedzą jak jest. Wracając do tematu to pomysł mi sie nie podoba, nieaktywne konta powinny być czyszczone (kasowane) np po 6 miesiącach, tak samo konta zablokowane na stałe powinny być od razu kasowane. Efektem by było właśnie brak mutantów 2,3,4 epokowych, bo nie było by skąd brać miliomów surowców a drugim plusem były by mniejsze mapy, ale teraz na to już jest za późno.
T2 - Cichy

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 15.03.2015, 09:13

Oj mogwai głupi to ty byłeś, jesteś i będziesz, uwierz jak bym grał nadal w 3 epoce to bym cie zmiótł z powierzchni, jedynie by smród po tobie został :)

I przestań płakac o więcej ataków na konta nieaktywne, tylko weź sie za gre jak chcesz sie więcej wybudować, ja miałem armia o udźwigu 550k i uzbierałem na jednym bobie na poziom 46 wioski i to w miesiąc czasu.

tak że pomysły masz naprawdę głupie, ale co sie dziwić mądry by tego nie napisał :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (15.03.2015, 09:31)