Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 24.03.2015, 13:11

Mahmud Ahmedineżad, GERGOSZ

ID 3040
Postać Mahmud Ahmedineżad

ID 5853
Postać GERGOSZ

Zasiadanie + recydywa, po 14 dni.

Następnym razem będzie ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Monday, 30.03.2015, 19:12

Po rozmowie z graczami zdecydowałem się skrócić karę do 7 dni, niemniej przy kolejnym złamaniu regulaminu z ich strony będę karać surowo.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


3

Monday, 30.03.2015, 21:29

czyli akurat skorzystają z boba ???? i to ma być kara???

4

Monday, 30.03.2015, 21:37

Jaja ze hej
Pamiętam jak że 3 lata temu dostałem za zasiadanie miesiąc

I nawet rozmowa i wyjaśnienia nić nie pomogły
Jest sprawiedliwość po chu.. .
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 30.03.2015, 21:37

to są jakies jaja nie gra, nie zgadzam się na skrócenie kary ,płacę premium i nie zgadzam się , stracicie reszte graczy za takie zachowania admina ,dla mnie to nie dopuszczalne, kombinatorzy są a nie normalni gracze ale macie to w d..... tak jak nas pozostałych graczy

6

Monday, 30.03.2015, 21:51

Szkoda gadać, nawet nie można skargi napisać na operatora bo nie ma komu :(
T2 - Cichy

7

Monday, 30.03.2015, 21:55

komedia jakaś ... po rozmowie z graczami .... hehehe

to może porozmawiajmy bo przydałoby się trochę dobrego, niespotykanego dropa, kupy siana na boba i takie tam...

skoro są bany za takie nieuczciwe granie to niech mają za to karę a nie tak będziemy pobłażać, przecież to złamanie regulaminu?? prawda?

to ja też nie zapłacę więcej takiej niesprawiedliwej grze ani grosza i proszę sobie sprawdzić że jestem regularnym płatnikiem premium już kilka lat!!!!!
czuję się oszukany!!!!!!!!

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 30.03.2015, 21:58

dokładnie , ja też się czuje oszukany i to na maxa

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 30.03.2015, 22:01

a tak z ciekawości jakie mieli argumenty ??

Bo patrząc troszke niżej Siks za zasiadanie dostał 5 dni a tu jest to drugi raz i na dodatek recydywa i ban po 7 dni !!!

Za drugim razem sie dostaje wieksza kare a za trzeci raz ban satły :) co z zasadami gry, czyżby był nic nie warty !!

10

Monday, 30.03.2015, 22:02

o to cała świetna gra TE, tyle lat się przyglądałem z boku na to wszystko,
od samego początku jedni mogli wałować do bólu i ru...ć w d..e innych a znowu inni byli za te same rzeczy srogo karani łącznie z banami stałymi nigdy nieodwieszonymi...

żądamy bana stałego dla obu panów po bobie!!!!!!!!!!


grube przegięcie!!!!

11

Monday, 30.03.2015, 22:11

ile trzeba zaplacic siana i komu zeby kara zostala skrocona? :D

12

Monday, 30.03.2015, 22:15

widzę że nasz kolega się wstawił za przekrętasami
''Hiena1
Wednesday, 25.03.2015, 08:55''

ciekawe co tam naskrobał na tym privie ?


kpina na całego, jeśli nie dostaną bana to raczej kasuje konto i nie zapłace więcej ani grosza bo to nie ma sensu... :cursing:

13

Monday, 30.03.2015, 22:25

kasowanie konta portwa miesiac - juz chyba lepiej poprosic o ban staly i z bani :D

i chyba bedzie to dobre rozwiazanie... - ja tu juz nic nie ugram w tej grze - zero rozwoju - odbijam sie od sciany - wiec i cisnienie na nia mniejsze...

14

Monday, 30.03.2015, 23:21

Człowiek chce być dobry, stara się zrozumieć graczy, a tutaj dostaje po głowie :/

Zasiadanie było sporadyczne, dlatego zgodziłem się na zmniejszenie wymiaru kary, ale pod warunkiem, że jak chłopaki jeszcze raz coś przeskrobią to pewnie i na stałym się skończy.

Skargę możecie składać do Adminów.

Temat zamykam zgodnie z regulaminem.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


15

Tuesday, 31.03.2015, 09:07

W związku z odwołaniami od decyzji operatora:

1. zgadzam się że nie było to stałe ale
2. proceder trwał od bardzo dawna

dlatego przedłużam bana o 30 dni licząc od dziś.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker