Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 27.04.2015, 21:08

serwer T1 znow padl

postawilem expedycje na t1 ale padl wam serwer nire mozna sie zalogowac kto mi zwroci teraz 50k expa + to co bym zyskal na expedytcji? skoro nie moge dolaczyc ludzi a oni podejrzewam tez maja problemy z zalogowaniem - bedzie minus na bank.............
czekam na szybka odpowiedz lub dzialanie

jerzys

Nierejestrowany

2

Monday, 27.04.2015, 21:10

Administracja wie o problemie. Z tego co wiem pracują nad rozwiązaniem.


=========
Pewnie jak ostatnio będzie wgranie z kopii + 24 h braku ataków...

3

Monday, 27.04.2015, 21:13

no jesli znow bede mial minus i nie cofnal tego kasuje konto definitywnie

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 27.04.2015, 21:15

na pewno cofną

ale nawet jak nie cofną, to szkoda kasowac konta.
a T2 lata ?

5

Monday, 27.04.2015, 21:17

nowy serwer i już padł? hehe jakiś tani... ciekawe czy cofną grę...

6

Monday, 27.04.2015, 21:17

t2 smiga - jak widac to oddzielna maszyna (choc moze virtualna hehe) - zamiast zrobic synchro na raku 1U (nic wielkiego bo napewnoonie maja duzo zapytan do bazy...) - to bawia sie z nami w kotka i myszke - a takie synchro wyeliminowalo problem z backupem bazy 10 minut po kazdej pelnej godzinie.... ech

7

Monday, 27.04.2015, 21:18

chyba każdy ma problem z zalogowaniem

cos to za często ostatnio sie zdarza

jerzys

Nierejestrowany

8

Monday, 27.04.2015, 21:21

najgorsza jest ta niepewność, czlowiek się w monitor wpatruje, moze juz za chwile bedzie mogl sie zalogować, zlupic sąsiada, samemu ujś z zyciem w ostatniej chwili ...

mam mały żal do adminów, powinni napisac jak ludzie: jest awaria, serwer wstanie jutro po 12, bedzie 24 h ochrony i wgranie z kopii ...
i bym spać poszedł

:-(

9

Monday, 27.04.2015, 21:30

przecież Ty nigdy nie śpisz :P

jerzys

Nierejestrowany

10

Monday, 27.04.2015, 21:41

no wlasnie , juz myslalem ze w koncu pojde spac !!!!

11

Monday, 27.04.2015, 21:51

mi t2 też nie działa :(
T2 - Cichy

12

Monday, 27.04.2015, 22:52

caly modul logowania szlak trafil....

13

Monday, 27.04.2015, 22:54

by to....ehhhhh

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 28.04.2015, 00:07

a teraz najlepsze :)

popatrzyłem na Klanowiczów którzy nie dawno byli na grze i teraz są na czerwono, okazało sie ze byli na grze 8 godzin temu hehe to z kim ja grałem :)

15

Tuesday, 28.04.2015, 00:16

Widziałem ze byłeś i Zaśieciłeś się na zielono
A co do godzin to różnie jest
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

16

Tuesday, 28.04.2015, 08:11

Obecność.

Zapewne każdy z graczy czeka na wytłumaczenie się z awarii przez adminów.Moim zadaniem powinno być tak.Pierwsze minuty awarii,automatycznie admin uspokaja graczy,pisząc czemu i kiedy.Ja sam od siebie chciał bym uczulić,płacę PREMIUM więc wręcz wymagam większego zaangażowania się adminów w myślenie graczy co się stało.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 28.04.2015, 08:31

Aktualnie nie działa serwer T1 oraz przedłużanie konta premium.

Przyczyną jest poważna awaria prądu w Monachium, w wyniku czego nie działa jeden z data center.

Póki co nie jest znana żadna data usunięcia awarii, ale serwerownia zapewnia, że wiele osób zostało postawionych na nogi, żeby jak najszybciej przywrócić normalny stan.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

18

Tuesday, 28.04.2015, 08:49

Ale T2 tez nie dziala. Ani z komorki ani z komputera. i tersz nie wiem czy tylko mi czy jest wiecej graczy ktorzy nie moga sie zalogowac.
T2 - Cichy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 28.04.2015, 09:03

T2 przez cały czas działało. Wygląda na to, że jeden z portali padł.

Obecnie serwer już działa, przepraszamy za ewentualne komplikacje.

Na T1 zostały przedłużone ochrony przed atakami i oblężeniami o 24 godziny. Aktywne konta premium również zostały przedłużone o 24h.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

20

Tuesday, 28.04.2015, 09:09

T2 dzialalo o ile ktos byl zalogowany jak sie wylogowal - to juz nie mogl sie zalogowac - bo strona startowa TE nie dzialala - wiec zadamy rekompensaty

POZATYM CO Z MINUSAMI - odpalilem expedycje na t1 i oczywiscie pieknego minusa mam prawie 50k.......... (64 level) co z tym???

albo reset serwera albo zegnamy sie ozieble na zawsze - dosc mam tej dziecinady - szkoda tylko ze w niedziele premke wykupilem................