You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, May 31st 2008, 1:01am

Modyfikacje armii

"Nie można modyfikować tej armii, ponieważ nie stacjonuje w wiosce, z której pochodzi"

Czy to oznacza, że nie można będzie przerzucać jednostek między armiami z różnych wiosek?

2

Saturday, May 31st 2008, 1:07am

To oznacza, że nie możesz dodać do armii / zabrać z niej jednostek ani zmienić jej nazwy gdy jest w trakcie podróży...

3

Saturday, May 31st 2008, 1:39am

To teraz oznacza, że nie mogę modyfikować armii która jest w podróży. Jednak treść komunikatu sugeruje to co napisałem powyżej. Więc chcę się upewnić, jak to będzie wyglądało.

4

Saturday, May 31st 2008, 1:44am

Jak dla mnie to sugeruje, że nie można jej zmieniać bo nie jest w wiosce... z której wyszła, nie w której została pierwotnie zbudowana ^^
Na pewno można będzie przemieścić armię z jednej wioski do drugiej i na pewno będzie można przerzucać jednostki...

Mistrz Ciętej Riposty

Unregistered

5

Saturday, May 31st 2008, 1:55am

A mi sugeruje, że Masz drogi Vincie problemy z czytaniem ze zrozumieniem i udzielaniem odpowiedzi na pytania. Jak nie rozumiesz pytania, a do tego brak Ci podstaw merytorycznych to sie po prostu nie odzywaj.Proste prawda?

Caen: Tak.

6

Saturday, May 31st 2008, 2:02am

Jesteś prawdziwym mistrzem ciętej riposty i na prawdę mi imponujesz swoją umiejętnością czytania ze zrozumieniem.

Według ciebie zdanie:
"Bohater potrafi sprawnie zorganizować przemarsz armii, dzięki czemu wszystkie jednostki poruszają się szybciej"
Oznacza:
A) Cała armia będzie się poruszała szybciej
B) Cała armia będzie się poruszała szybciej, jeśli spowalnia ją jakaś inna jednostka niż bohater
Mhmm ?
Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź B).
Tak samo jest i tutaj - może poprawnie interpretujesz, ale raczej nie jest to zgodne z systemem gry. Według mnie to tak nie działa i błąd jest po prostu w komunikacie, ale nie chciało mi się nad tym rozwodzić, więc napisałem własne zdanie na ten temat.

Mistrz Ciętej Riposty

Unregistered

7

Saturday, May 31st 2008, 2:17am

Widzę, że nie skupiłeś się na części mojej wypowiedzi dotyczącej podstaw merytorycznych. Był to jeden z dwóch aspektów predysponujących Cię do milczenia. Widzę, że w końcu udało Ci się zrozumieć pytanie, ale drugi aspekt wciąż jest poza twoim zasięgiem. W związku z tym powinieneś taktownie się zamknąć i nie dyskutować skoro nie wiesz o czym gadasz.
I Tym się właśnie różnimy. Ja wiem, a tobie się wydaje.

Podsumuję jeszcze raz żeby nie było wątpliwości:

- nie można łączyć w jedną armię jednostek z różnych wiosek. Wynika to bezpośrednio z faktu, który zauważył Caen. Nie jest to błąd w komunikacie.

A skąd wiem? No cóż- niektórzy bawili się już we wczesną alfę i nie muszą teraz "interpretować". A teraz możesz wziąć przykład z klauna szydercy i .... eghm...ać

8

Saturday, May 31st 2008, 7:37am

RE: Modyfikacje armii

"Nie można modyfikować tej armii, ponieważ nie stacjonuje w wiosce, z której pochodzi"

Czy to oznacza, że nie można będzie przerzucać jednostek między armiami z różnych wiosek?


Armię przerzucać można (wtedy właśnie stacjonują w innej wiosce) - ale nie wymieniać sie ich składem, tzn każdy żołdak przypisany jest do jednej wioski, i nie może znaleźć się w armi z innej ;)




PS:
Mistrzu Ciętej Riposty - jak chcesz obrażać innych i prowadzić taką dość nędzną w treści dyspute (nie mówie tutaj o formie, która jest zadziwiająco "wysoka" ;p), to albo zmień forum, albo chociaż pisz z tym PW do autora. Oszczędzisz reszcie tej "dyskusji" ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Similar threads