Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 01:01

Modyfikacje armii

"Nie można modyfikować tej armii, ponieważ nie stacjonuje w wiosce, z której pochodzi"

Czy to oznacza, że nie można będzie przerzucać jednostek między armiami z różnych wiosek?

2

Saturday, 31.05.2008, 01:07

To oznacza, że nie możesz dodać do armii / zabrać z niej jednostek ani zmienić jej nazwy gdy jest w trakcie podróży...

3

Saturday, 31.05.2008, 01:39

To teraz oznacza, że nie mogę modyfikować armii która jest w podróży. Jednak treść komunikatu sugeruje to co napisałem powyżej. Więc chcę się upewnić, jak to będzie wyglądało.

4

Saturday, 31.05.2008, 01:44

Jak dla mnie to sugeruje, że nie można jej zmieniać bo nie jest w wiosce... z której wyszła, nie w której została pierwotnie zbudowana ^^
Na pewno można będzie przemieścić armię z jednej wioski do drugiej i na pewno będzie można przerzucać jednostki...

Mistrz Ciętej Riposty

Nierejestrowany

5

Saturday, 31.05.2008, 01:55

A mi sugeruje, że Masz drogi Vincie problemy z czytaniem ze zrozumieniem i udzielaniem odpowiedzi na pytania. Jak nie rozumiesz pytania, a do tego brak Ci podstaw merytorycznych to sie po prostu nie odzywaj.Proste prawda?

Caen: Tak.

6

Saturday, 31.05.2008, 02:02

Jesteś prawdziwym mistrzem ciętej riposty i na prawdę mi imponujesz swoją umiejętnością czytania ze zrozumieniem.

Według ciebie zdanie:
"Bohater potrafi sprawnie zorganizować przemarsz armii, dzięki czemu wszystkie jednostki poruszają się szybciej"
Oznacza:
A) Cała armia będzie się poruszała szybciej
B) Cała armia będzie się poruszała szybciej, jeśli spowalnia ją jakaś inna jednostka niż bohater
Mhmm ?
Poprawną odpowiedzią jest odpowiedź B).
Tak samo jest i tutaj - może poprawnie interpretujesz, ale raczej nie jest to zgodne z systemem gry. Według mnie to tak nie działa i błąd jest po prostu w komunikacie, ale nie chciało mi się nad tym rozwodzić, więc napisałem własne zdanie na ten temat.

Mistrz Ciętej Riposty

Nierejestrowany

7

Saturday, 31.05.2008, 02:17

Widzę, że nie skupiłeś się na części mojej wypowiedzi dotyczącej podstaw merytorycznych. Był to jeden z dwóch aspektów predysponujących Cię do milczenia. Widzę, że w końcu udało Ci się zrozumieć pytanie, ale drugi aspekt wciąż jest poza twoim zasięgiem. W związku z tym powinieneś taktownie się zamknąć i nie dyskutować skoro nie wiesz o czym gadasz.
I Tym się właśnie różnimy. Ja wiem, a tobie się wydaje.

Podsumuję jeszcze raz żeby nie było wątpliwości:

- nie można łączyć w jedną armię jednostek z różnych wiosek. Wynika to bezpośrednio z faktu, który zauważył Caen. Nie jest to błąd w komunikacie.

A skąd wiem? No cóż- niektórzy bawili się już we wczesną alfę i nie muszą teraz "interpretować". A teraz możesz wziąć przykład z klauna szydercy i .... eghm...ać

8

Saturday, 31.05.2008, 07:37

RE: Modyfikacje armii

"Nie można modyfikować tej armii, ponieważ nie stacjonuje w wiosce, z której pochodzi"

Czy to oznacza, że nie można będzie przerzucać jednostek między armiami z różnych wiosek?


Armię przerzucać można (wtedy właśnie stacjonują w innej wiosce) - ale nie wymieniać sie ich składem, tzn każdy żołdak przypisany jest do jednej wioski, i nie może znaleźć się w armi z innej ;)




PS:
Mistrzu Ciętej Riposty - jak chcesz obrażać innych i prowadzić taką dość nędzną w treści dyspute (nie mówie tutaj o formie, która jest zadziwiająco "wysoka" ;p), to albo zmień forum, albo chociaż pisz z tym PW do autora. Oszczędzisz reszcie tej "dyskusji" ;)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0