Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 29.05.2015, 08:06

oddam konto na T1

5 epoka
rarytasów nie ma ale pograć można

jerzys

Nierejestrowany

2

Friday, 29.05.2015, 12:43

Chętnie, dla syna. :-)

3

Friday, 29.05.2015, 14:24

passy na priv i zamykam temat

jerzys

Nierejestrowany

4

Thursday, 01.10.2015, 22:19

Słówko wyjaśnienia, w sumie nie muszę ale mogę :-) z pozdrowieniem dla Jagny, może doceni, może zrozumie, może "ignore" zdemie ;-)


Szkoda mi też czasami Dawidka który miota się i wyciąga wnioski poronione jakby mu połowa neuronów przestała działać w glowie (z tych co w ogole dzialają)

więc:
- konto wziąłem dla syna. syn gra w 3 e, a chciałem zeby trochę ze mną pograł, wiecie, ojciec z synem, epickie oblegi, itp.
- syn wzgardzil moimi planami, wolał swoje konto w 3e
i koniec tematu syna. na konto nawet sie nei zalogowałem, choćby raz. nawet nie wiem w jakiej epoce było.
w przeciwienstwie do pwnych graczy, nie mam wolnego czasu zeby sie logowac na cudze konta
moje absoprbuje mnie w 300 %


potem mi sie temat przypomniał. jest konto. nie ma gracza.
wiec znalazłem zasłuzonego dla BC gracza, który kiedyś swoim rozsadkiem i kultura poakzywał nam (w BC) wszystkim że mozna, i trzeba, i namówiłem go na powrót do aktywnej gry.
i gra :-)

i koniec tematu akle nie koneic teorii spisckowych domorosłych macierewiczów :))))
ubaw po pachy


chwila szczerości wywaolana zupa piwną i koniec ubawu :-)


ps
wszelkie zmiany na koncie zostały szczegółowo opisane do KC
z kontem nei ma zadnej zakazanej aktywnosci (czasami do mnie pisze i jest miło ale polowa zuli to robi, bana za to nie dają .... )


:-D


EDIT
dodam jeszcze, że nasz przyjaciel, grający teraz na tym koncie, powrócił do gry w TE po ciężkiej chorobie w życiu realnym.
Więc życzymy i zdrówka i dobrej zabawy w TE :-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (02.10.2015, 10:23)


5

Sunday, 02.07.2023, 17:32

Czy oferta oddania konta nadal aktualna? Chętnie przejmę i pobawię sie trochę w wolnej chwili. Gdyby tak było prosze o priv. :)

Podobne wątki