Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Bug z armiami

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Wednesday, 15.07.2015, 20:21

rozumie ze to szyfrowana wiadomość do adminów !! :thumbup:

z tego co się dowiedziałem, to skończyli z Bw i wzięli się za TE i nie wolno im przeszkadzać, bo chcą nam zrobić niespodziankę :) :rotfl:

22

Wednesday, 15.07.2015, 20:42

Z bw skończyli ?

run jak niema tak niema ;P

więc jeszcze poczekamy

jerzys

Nierejestrowany

23

Wednesday, 15.07.2015, 22:33

moze młodsi doczekają zmian w TE

ja chyba niestety nie....

jerzys

Nierejestrowany

24

Monday, 10.08.2015, 12:05

UP

jerzys

Nierejestrowany

25

Friday, 14.08.2015, 09:38

UP

26

Friday, 21.08.2015, 14:16

Witam,

mieliśmy z tym tematem sporą zagwozdkę, gdyż wprowadzenie proponowanego przez nas rozwiązania (3) wymagałoby mega zmiana w grze. Potem trafił do oczekujących w związku z robieniem run dla BW itd itp.

Ogólnie:
w momencie przejmowania wioski będzie sprawdzany jej upkeep. Jeżeli upkeep będzie ujemny to:
jednostki, których nie będziemy w stanie utrzymać będą rozwiązywane.

Rozwiązanie to załatwia problem wiosek mutantów używanych do cwaniakowania z drugiej strony chroni gracza, który padł ofiarom nalotu przed wyzerowaniem armii.

W przypadku ujemnego upkeepu wynikającego ze zniszczenia budynków nalotami armia będzie nadal w pełni gotowa do walki.

Jeżeli nie będzie do tego pomysłu zastrzeżeń to wejdzie on do gry w najbliższym czasie (przyszły tydzień?)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

27

Friday, 21.08.2015, 17:02

przypominam Panu że mało mnie obchodzi co Państwo robicie na BW tu jest TE a tu nie robicie nic
pytanie zadaje po raz kolejny co sie dzieje z pieniędzmi za KP wpłacanymi na utrzymanie i rozwój TE to sa pieniądze wpłacane dobrowolnie przez grających ale na podany przez Państwo cel więc powinny być użyte w podanym celu,że tak nie jest to nie trudno sie domyślić proszę o wyjaśnienia w tej sprawie

28

Friday, 21.08.2015, 18:47

że co??? zerowane są surowce po wygranym oblężeniu to teraz dodatkowo zakładający będzie miał jednostki usuwane??? to może lepiej zlikwidujcie oblężenia, zmiany ciągle tylko pod dyktando jerzysa bo jakiś cwaniak mu przeszkadza, a co z resztą graczy w tym ja? nie liczy się? zmiana i tak wejdzie, więc pisanie że jak nikt nie będzie miał zastrzeżeń jest chamstwem jak każda zmiana ostatnio, zresztą i tak raptem kilka osób zagląda na forum. Powinnyście każdą zmianę robić ankietę w grze nie na forum Tak/Nie, w pasku gdzie są informacje o jakiś wydarzeniach np. eventy