You are not logged in.

[analizowany] Bug z armiami

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt35

Professional

• Send private message

21

Wednesday, July 15th 2015, 8:21pm

rozumie ze to szyfrowana wiadomość do adminów !! :thumbup:

z tego co się dowiedziałem, to skończyli z Bw i wzięli się za TE i nie wolno im przeszkadzać, bo chcą nam zrobić niespodziankę :) :rotfl:

22

Wednesday, July 15th 2015, 8:42pm

Z bw skończyli ?

run jak niema tak niema ;P

więc jeszcze poczekamy

jerzys

Unregistered

23

Wednesday, July 15th 2015, 10:33pm

moze młodsi doczekają zmian w TE

ja chyba niestety nie....

jerzys

Unregistered

24

Monday, August 10th 2015, 12:05pm

UP

jerzys

Unregistered

25

Friday, August 14th 2015, 9:38am

UP

26

Friday, August 21st 2015, 2:16pm

Witam,

mieliśmy z tym tematem sporą zagwozdkę, gdyż wprowadzenie proponowanego przez nas rozwiązania (3) wymagałoby mega zmiana w grze. Potem trafił do oczekujących w związku z robieniem run dla BW itd itp.

Ogólnie:
w momencie przejmowania wioski będzie sprawdzany jej upkeep. Jeżeli upkeep będzie ujemny to:
jednostki, których nie będziemy w stanie utrzymać będą rozwiązywane.

Rozwiązanie to załatwia problem wiosek mutantów używanych do cwaniakowania z drugiej strony chroni gracza, który padł ofiarom nalotu przed wyzerowaniem armii.

W przypadku ujemnego upkeepu wynikającego ze zniszczenia budynków nalotami armia będzie nadal w pełni gotowa do walki.

Jeżeli nie będzie do tego pomysłu zastrzeżeń to wejdzie on do gry w najbliższym czasie (przyszły tydzień?)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

27

Friday, August 21st 2015, 5:02pm

przypominam Panu że mało mnie obchodzi co Państwo robicie na BW tu jest TE a tu nie robicie nic
pytanie zadaje po raz kolejny co sie dzieje z pieniędzmi za KP wpłacanymi na utrzymanie i rozwój TE to sa pieniądze wpłacane dobrowolnie przez grających ale na podany przez Państwo cel więc powinny być użyte w podanym celu,że tak nie jest to nie trudno sie domyślić proszę o wyjaśnienia w tej sprawie

28

Friday, August 21st 2015, 6:47pm

że co??? zerowane są surowce po wygranym oblężeniu to teraz dodatkowo zakładający będzie miał jednostki usuwane??? to może lepiej zlikwidujcie oblężenia, zmiany ciągle tylko pod dyktando jerzysa bo jakiś cwaniak mu przeszkadza, a co z resztą graczy w tym ja? nie liczy się? zmiana i tak wejdzie, więc pisanie że jak nikt nie będzie miał zastrzeżeń jest chamstwem jak każda zmiana ostatnio, zresztą i tak raptem kilka osób zagląda na forum. Powinnyście każdą zmianę robić ankietę w grze nie na forum Tak/Nie, w pasku gdzie są informacje o jakiś wydarzeniach np. eventy