Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 18.06.2015, 14:58

Bug z runami

Witam,
Prawie nikt nie używa większość zwojów więc nie wiem po co one są, teraz każdy wkłada same runy YRD do każdego sprzętu aż po runy OR, jeden jest wypasiony statystykami do armii, a drugi zadaje po 10 obrażeń tą samą armią, moim zdaniem powinna być ograniczona możliwość wkładania samych run bez zwojów, gdzie tu sens i równowaga?, nawiązując do tego tematu Odzyskiwanie run, wprowadzić odzysk run ale jednocześnie zablokować możliwość wkładania samych run np od run OR bez zwojów, rozwiązałbym to w ten sposób: najpierw wkłada zwój potem właściwe runy w kolejności wskazane w zwoju.
Uważam to za bug używanie samych run bez zwoju.

jerzys

Nierejestrowany

2

Thursday, 18.06.2015, 15:41

a ja się nie zgodzę.

kto ma dużo fajnych run ? ten kto jest aktywny, zalicza 12 lokacji dziennie :-)

a kto nie ma ? gracze którzy jak np. Rafix, logują się raz dziennie i nie robią żadnych lokacji bo im się nie chce
Dostali wsie od starszych kolegów, dostaja wsparcie surowcowe od młodszych kolegów i są zadowoleni.

ja dużo zainwestowałem w to żeby mieć dużo YRD

między innymi siedziałem na samej stolicy i za każdym razem jak był event ( a było kilka w zeszłym roku) zmieniałem ustrój na DG na czas eventu a po evencie spowrotem (2 x 110 dni)
i tak kilka razy, każde mistrzostwa


dlaczego teraz ma mi się to zabrać ?
bo ktoś w dupe dostaje i coś mu nie pasi ?

zainwestuj czas i wysiłek to też będziesz miał :-)


możliwość odzyskiwania run rozwali te resztki ekonomii na serwerze które zostały
to tak jak reset herosa z odzyskaniem punktów

nie powinno tego być
runa / zwój wydana = stracona

piszę to mimo że ja mam chyba najwięcej run do odzyskania :-)



EDIT
Snaker a jaki masz nick w grze ? serwer ?
jeśli to nie tajemnica , oczywscie :-)
Piszesz w swoim imieniu czy jesteś może jakieś multi ?
bo wygląda jakby Ci bardzo zależało :-)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (18.06.2015, 17:06)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 18.06.2015, 18:57

"możliwość odzyskiwania run rozwali te resztki ekonomii na serwerze które zostały
to tak jak reset herosa z odzyskaniem punktow"


ja sie nie zgodze z tym


dlaczego rozwali to resztki ekonomi na serwerach ?


np. wsadzilem runy do zbroi aby podniesc statystki armii, ale po pewnym czasie znalazlem lepsza zbroje i chcialbym wsadzic te runy do tej zbroi, czyli ulepszyc ta nowa a stara zezlomowac. Jak by nie patrzac to zawsze sie rozmontowuje stare rzeczy ktore moga sie przydac do nowej rzeczy. A runy jak by nie patrzac tez musialem poswiecic czas aby je wydropic i wykorzystywac wszystkie eventy.
Kazdy powinien miec taka mozliwosc aby wykorzystac od nowa zdobyte doswiadczenie u bohatera, bo jak by nie patrzac to sie go caly czas szkoli i powinien byc wybor aby cos w nim zmienic .

jerzys

Nierejestrowany

4

Thursday, 18.06.2015, 19:19

no to się pieknie roznimy :-)

czemu uważam że lepiej nie ?


kazdy kto wydropi jakiś fajny run / zwoj (np. pierwszy na serwerze płonaca pochodnia gwiazd) ma dylemat
wsadzić to w byle jakie buty? czy może poczekać az wydropi cos lepszego
jak w zyciu
osłabia to efekt "przewagi dzięki szczęsciu"

mozliwość wyjęcia zwojów / run spowoduje ze dylematu nie będzie

moim zdaniem takie dylematy sa dobre dla serwera i gry

z tego samego powodu nie ma mozliwości wymiany run GIP + na surowce




EDIT

był taki czas jak byłem w 4 epoce, a Zule 4/5/6 ze nie moglismy wygrac zadnego obla na 5e mimo ze mielismy wiecej wojska, bo zule mieli "mutanty"
czyli byli wypakowani runami
yrdow raczej wtedy nikt nie mial

i nie przypominam sobie zeby zulom to wtedy jakoś przeszkadzalo :)
ot, taka refleksja

:-)))))

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (18.06.2015, 21:12)


5

Friday, 19.06.2015, 16:12

to jest następny przykład na to że gra powinna zmieniać się wraz z problemami których nie przewidzieli twórcy
o bombardowaniach nie ma już co pisać bo napisano chyba wszystko a zmian nie widać
teraz problem run
wyraźnie widać , że runy i zwoje miały pełnić role wzmacniające czary albo podnosić właściwości przedmiotów używanych w grze
i to się dzieje,ale :
runy mogą być użyte wszędzie gdzie istnieje możliwość slotowa
zwoje nie mogą być użyte do broni i tarcz
runą wystarczy wolny slot i przedmiot gry
zwoje potrzebują i slotów i run i przedmiotu gry
z tego można wysnuć chyba trafny wniosek ,że zwoje w założeniach twórców miały pełnić role nadrzędną nad runami
tak nie jest bo w obecnej chwili zwoje są nie potrzebne do walki potrzeba tylko 27 YRD-ów
czy to można nazwać bugiem nie mnie o tym decydować ale wg. mnie tak to jest bug runowy

jerzys

Nierejestrowany

6

Friday, 19.06.2015, 16:29

oj, ale Was boli że taka kumulacja Rafixa dostała ode mnie w dupke (byłem z expem na plus)
jakze to tak mogło być ... to wszystko przez te runy na pewno ...


nawet sie Dawidek wypowiedział. nie wiem co, bo:
"This Post by: Dawidek (Dziś, 16:12) is hidden. You ignore the user Dawidek."
Ale napewno było to coś odkrywczego. Pewnie że runy są złe i nie powinno ich być.
Bo jak to tak że 2100 spuszcza łomot 7500 ... :-))))


tak, mam dużo run. Tak pojechałem Rafixa jak dziecko. Miał przewage 3:1.
Więc się nie dziwie, że Was to tak boli.

Bo grać to trzeba umieć. A nie tylko ssać wsie i surowce z multikont (lub jak to nazwać, "osób współpracujących").

A, to był mój rekord expa :-) Rafix = dziękuję. :-) Razem tego dokonaliśmy :-)

Dzisiaj nawet Wacek mnie z atakiem odwiedził ... Drugi raz w tym roku chyba.
i Dawidek idzie ...
normalnie dzień dziecka. Chyba z tej okazji kilka bomb postawię...



EDIT:
Nie wierzę ! Therion poscił 2 ataki właśnie !!!!
To juz takie trupy z szafy wychodzą ?? powiało stęchlizną ...
a ja nieodbudowany, jaka szkoda ...

Kiedyś się bali, ale skoro wykrwawiłem sie na Rafixie i dobił Wacek, to można :-)
Dobra Panowie, zaczynam notować. Też się będę dobrze bawił.
Póki jeszcze nie zlikwidowano bombek.

7

Friday, 19.06.2015, 16:40

:rotfl: to nie temat dzieciaku o Rafixie nie strasz bo kupkę zrobisz w pieluszkę :rotfl: jak nie masz nic w temacie do powiedzenia to wypad z tej strony :rotfl:
chyba wakacje już się zaczęły bo małolaty głos zabierają :rotfl:

8

Friday, 19.06.2015, 17:22

Weź się dupku odwal z tym rafixiem w każdym temacie, cokolwiek napisać co nie po myśli twojej to wyskakujesz z rafixem, co mnie obchodzi wasze animozje z nim, albo się wypowiadaj na temat albo wypad, sam w swoich wymagasz tego a do czyjegoś wyskakujesz nie z tematem.

Admini, zrobił się poważny problem podobny ze zwojami do sarż który działał dla człowieka i został naprawiony, proszę sobie policzyć i wyobrazić takiego gracza który ma włożone 27 run YRD!!, przecież to jest przepaść miedzy graczami, jeden ma wypasione statystyki do jednostek a słabszy gracz zadaje tylko 10 obrażeń!!!, no i sens zwojów w grze... skoro z nalotami nie chcecie nić zrobić a przy bobach do 45lvl to jest już przegięcie, to zróbcie coś z tymi runami, najprościej zablokować możliwość wkładania samych run YRD i DAG (te runy tylko na eventach lecą wybrańcom, jeden dostanie 4sztuki a drugi nic) i możliwość odzysku,
albo dajcie wszystkich runy YRD po 27 sztuk i będzie sprawiedliwie:)

Proszę o wypowiedź Konrada odnoście tego, dziękuję.

9

Friday, 19.06.2015, 17:36

Popieram w 100% przedmówce jest to niedopuszczalne aby jerzys spamował w wszystkich tematach na forum i wypaczał dyskusje w temacie .
Proszę także o rozpaczanie tematu run argumenty przedstawiłem powyżej to nie logiczne aby zwoje nie brały udziału w grze bo wystąpił nieprzewidziany problem z runami chodzi oczywiście o YRD-y ale nie tylko

przepraszam że tutaj ale proszę o zwrócenie uwagi jerzysowi aby używał w stosunku do graczy języka kultury a nie języka "pijaczka z pod budki z piwem"

jerzys

Nierejestrowany

10

Friday, 19.06.2015, 17:37

Snaker, a może dać jakiś przykład problemów z YRDami który CIEBIE bezposrednio dotyczy?


A dupku to możesz do lustereczka mówić.

to może ja w tym samym stylu (oczywiście jaja sobie robię):
Admini zrobił się poważny problem ! wlansie awansowałem do 6 epoki i był u mnie gracz ! miał 4000 jednostek !!!
Bardzo prosze o naprawienie tej niesprawiedliwości !!
Ja też chcę mieć 4000 jednotek w armii !!!

:-)
bez komentarza

11

Friday, 19.06.2015, 17:43

proszono cię dzieciaku byś nie zabierał głosu w nie temacie twoje historyki już wszyscy znają a jaja rób z koleżkami nie na forum w nie swoim temacie

12

Monday, 22.06.2015, 10:59

zamierza ktoś z administracji odpowiedzieć na zadane pytania :?:

tu dodatkowe czy to dla twórców gry normalna sytuacja :)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a3a8e24e43

jerzys

Nierejestrowany

13

Monday, 22.06.2015, 12:16

To rozumiem że moje pancerne bombowce się nie podobają ? To po co mnie bombiliście ?
Juz mam ich 100. jutro będzie 160. Chyba że wydam troche tytanu na drugie zloto, to bedzie prawie 170
Wyślę je Tobie żebyś mógł się przywitać :-)


A odpowiadając, bo do takiego pytania pewnie administracja tracić czasu nie będzie:
To nie jest bug. To wynika z matematyki.

to tak jakbyś miał pretensje ze 5+6=11 a nie np. 10.
Tam gdzie budujesz piechote są rowniez inne jednostki. one nie są dla picu. one są wlasnie dlatego że PL sie nadaje do noszenia surki a nie walki ze smigającymi bombowcami...


A ten temat w ogole nie powinien być w dziale bug tylko ewentualnie w dziale zyczeń ...
:-)


Ubaw mam z Wami po pachy :-)

14

Monday, 22.06.2015, 12:38

czego ty sie ciągle usprawiedliwiasz :?: leje na twoje bombki i bombardowania leje na to dlaczego to robisz pisze o tym że to nie normalne czytaj ze zrozumieniem :love:
płakałeś jak zabrali człowiekowi dodatki do szarż a ja teraz uważam że to jest przegięcie to moja sprawa co uważam i nie ty mnie będziesz matematyki uczył,a co do tego czy ktoś odpowie czy nie to sprawa administracji a twoja grajku pancerny :love:

15

Monday, 22.06.2015, 18:35

Nie wiem skąd pomysł, że runy są bugiem. Jest to ulepszenie przedmiotu, a czy wkłada ktoś zwoje czy same runy to już jego wybór. To, że ktoś wkłada same YRD znaczy się stać go na to, bądź znalazł, więc tylko gratulować a nie wyskakiwać z bugami. Powinno zostać tak jak jest. A wkładanie zwoju przed runami jest bezsensowne, proszę włożyć wtedy runy w tarczę bądź artefakt :)

16

Friday, 21.08.2015, 13:49

W związku z pytaniami na pw oraz maila.

To nie jest bug, z założenia można było włożyć każdą runę wszędzie. To że nie można wyjąć runy też jest założeniem, ma powstrzymać inflację run. Jeżeli można będzie do woli wyjmować runy i zwoje ich ilość będzie bardzo szybko rosła na serwerze, w bardzo krótkim czasie gracze będą mieli wszystkie runy w znacznych ilościach.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Friday, 21.08.2015, 20:44

nic bym nie mówił jak by te runy z wyższej półki leciały masowo w grze. Ale tylko lecą w eventy i to tez nie tak dużo. Więc na pewno by nie zasypały serwerów, no chyba ze za kilkanaście lat :)

bo po tylu latach jest ich tyle ze szkoda gadać :)

18

Monday, 24.08.2015, 11:34

Ten 'bardzo krotki czas' trzeba rozumiec jako dekade czy moze wiek?
Juz ze trzy lata siedze w ep6 i ciskam wyprawki ile moge codziennie. Wydropilem wrecz przytlaczajaca ilosc yrdow - AZ TRZY SZTUKI! I to wylacznie przy evencie...
Dagow az SZESC rowniez wylacznie przy evencie. W zasadzie to nie przypominam sobie zadnej runy od YR wzwyz, ktora dropnela by mi sie bez eventu.
Wiec moze to w zalozeniach jest bug?

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Monday, 24.08.2015, 13:18

Ja raz się pytałem w klanie czy komuś wpadł YRD lub Dag bez eventu to odpowiedz była zadziwiająca :) tylko jednej osobie wpadł Dag .
Dodam że wszyscy w 6 epoce.

Więc nie wiem gdzie ta masa takowych run, no chyba że sobie admini pomylili grę i o innej się tutaj wypowiedzieli, lub mydlą nam oczy, jak Ci nasi politycy :rotfl:


jedynie wprowadzają takie zmiany co niszczą ta grę jak te z oblężeniami miało być tylko dla DG aby surki nie przekazywało się na inne konta a zablokowali wszystkie oblężenia, przez co już nie cieszą graczy z powodu że surka znika, jedynie zostaje satysfakcja zabrania wioski, ale już nie taka duża.

jerzys

Nierejestrowany

20

Monday, 24.08.2015, 15:47

nigdy bue trafiłem ani YRD ani DAG bez eventu
na eventach na jednym zero YRD
na drugim 3 YRD
różnie to bywało

na każdym evencie miałem DG i robiłem 12 wypraw wiecej niż trwał event