Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 20.10.2015, 22:45

taki doświadczony gracz powinien już umieć chronić armie bez stawiana lotki :) Nie chce mi się wierzyć że ktoś prowadzi kilka kont "wysokorozwiniętych" aby utrudnić komuś gre, ze względu na to że takie akcje wymagają czasu, abstrachując już od tego że zostało by to wykryte. Czyli rozumiem że nie ktoś się nie uczy/pracuje/ żyje tylko siedzi na TE jak tu uwalić jerzysia? Nawet gdyby tak było to ile można to ciągnąć? Nie bardzo mi się chce w to wierzyć. Chyba wyciągasz złe wnioski :)
T2 - Cichy

jerzys

Nierejestrowany

62

Tuesday, 20.10.2015, 22:54

to jest dzialalnosc poboczna

ale prowadzic tyle kont faktycznie jest ciezko
stad zdarzają się bledy ...
i dlatego co niektore konta urlopują

dowod ?
wystarczy sprawdzic (admini mogą) kto mi lotki blokuje
blokują konta z ktorymi nie walcze

np. krowa
krowa sie uaktywnił, zmienił na bio i buduje osadnikow (czasami zdejmujemy 5 na raz jednym atakiem) zeby mi lotki blokowac ...
skad w nim tyle nienawisci ? zawzietości?
nigdy nierobiłem mu nalotów, itp.

a moze to nie dawna krowa ... ?
pozdrawiam Rafixa :)

pozatym utrudnianie komus gry nie jest trudne
wystarczy sie na krowie logowć kilka razy w tygodniu i puszczac skany osadnikami
i lotka zablokowana na 2 dni
znacznie trudniejsze jest dorwanie kogoś




PS
umiem chronic armie bez lotek
uczyłem się na ogame, U12, pod koniec top 10 z samej gospodarki, zanim sprzedałem za ciezkie pieniądze (wtedy, 2008 rok +-)
ale mi nie zalezy na "ochronie" armii
ja sie chce bawic
widać po "samobojczych" atakach

a do tego (jesli ktos nie ma kumulacji 6-7 wsi) potrzebne sa lotki
rozumiesz?

63

Tuesday, 20.10.2015, 23:52

Masz przynajmnie motywacje :-) a multi zawsze padnie albo z nudow albo przez bana. Ps ogame dobra szkola. Tez sie z nia meczylem pare lat ;-)
T2 - Cichy

jerzys

Nierejestrowany

64

Wednesday, 21.10.2015, 09:26

sprzedałem moje konto za 400 zł :-)
2008 rok :-)
i wciągnałem się w TE ... Daleko od tych głupot człowiek nie ucieknie


A gość złapał złoma w ciągu 2 dni, mimo że razem z kontem sprzedałem mu maila, login do forum, klan z członkami, i NIKT nie wiedział że zmienił się gracz
a na planecie z flotą był bunkier , naprawde wymiatający

niektorzy po prostu umieją :-)

Podobne wątki