Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 22.06.2015, 15:16

Propozycja zmian ustrojów w 6 epoce

Witam,
Związku z dalszą bierną reakcją na przegięte naloty czy runy YRD i DAG to proponuje zmiany w ustrojach:

Technokracja: dodatkowo - twoja stolica nie może być bombardowana - jeśli wykonasz nalot to przez 24h twoja stolica może być bombardowana jak zwykła wioska (obecnie 25% szans które w rzeczywistości uda się coś zburzyć raz na 10 nalotów, gdzie na zwykłą wioskę jeden nalot niszczy 60 budynków/kopalń - to jest kuriozalne co się dzieje) ewentualnie zwiększyć na 100% szans na nalot (czyli jeden nalot = jeden budynek lub kopalnia zburzona) ale dać ochronę całkowitą na stolicę jak nie wykona nalotu.

Bioewolucja: w zamian że powyższy ustrój ma ochronę przed nalotami na stolicę jak nie wykona nalotu, to ten ustrój oprócz stolicy (bez zmian) ma do wyboru dwie wsie do ochrony - jedna przed nalotami i oblężeniem (obecnie), druga wioska ochrona przed samym nalotem.

Jest to jest najlepsze i najłatwiejsze do zrobienia na szybko zmiany w grze, które częściowo ochronią przed nalotami.

Proszę moderatora o kasowanie postów nie związane z tematem.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "snaker" (22.06.2015, 15:40)


jerzys

Nierejestrowany

2

Monday, 22.06.2015, 15:36

powyższe pomysły nie są dobre.

nie ma czegoś takiego jak przegięte naloty
skoro są armie po 5000 jednostek to są i armie po 170 bombowców - to jest konsekwencja tego że serwer ma 8 lat


dlaczego ktos kto wykona nalot ma mieć normalnie bombioną stolicę?
na tym etapie gry w praktyce oznacza to wyłaczenie nalotów ... A serwer bez nalotów będzie nudny i zły


jezeli ktoś nie chce miec nalotów na stolice niech włączy BIO
i po problemie


nie można mieć wszystkiego na raz:
- tanie i szybkie bodowanie
- brak nalotów i oblegów


a pomysł ochrony większej ilości wsi przed oblegami i/lub nalotami oznacza jedynie że np. "kolega" Rafixa reddevil:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=2252

zamiast jednej będzie mogl schować Rafixowi 2 wsie :-)
itd.



Naloty są postrachem silniejszych.
Dzisiaj to wy się boicie bo jesteście "silniejsi"
kto wie co będzie za rok ?
moze wtedy naloty Wam pomogą a to my będziemy się bali ??
Dodatkowo najgorsze naloty (nawet zabierające 60 budynków) zabierają dużo mniej niż jeden obleg.
To może oblegi też zlikwidujmy ???


DLATEGO UWAŻAM, ŻE POWINNO ZOSTAĆ JAK JEST.



Naloty są szkodliwe ale co 3 miesiące jest bob który pozwala to odbudować.
Mam za to inny pomysł
Może dzień przed każdym bobem robić :
=============
Koniec świata!
Tego dnia runą nie tylko mury Jerycha...
Przez cały dzień siła bombowców zostanie zwiększona dwukrotnie.
=============
i żeby na stolice było też zwiększone :-)

3

Monday, 22.06.2015, 15:48

Na odbudowę to trzeba mieć surowce, skąd taki graczy bombardowany i ma niszczone wioski z np. 40 lvl na 10 ma uzbierać tyle ile stracił na budowę? przez takie naloty szans na odbudowę nie ma żadnych, bo słabsi nie mają sponsorów takich jak ty masz od Sergio innych poza klanem oraz klanowiczów którzy wychodzą z klanu dać ci surkę, oskarżasz innych a sam doisz swoich, żałosne.

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 22.06.2015, 16:03

Klanowicze, słyszeliście ??
od dzisiaj każdy kto wychodzi z BC, zanim wróci płaci mi haracz w surowcach :-))) i to nie ma być żelazo czy krzem!
i potrzebuje ochotnika, który na czas bombardowania schowa moje wsie w urlopie! szkoda je kasować!
Chętny ma być dzisiaj albo sam wybiorę a TO SIE NIE SPODOBA !
;-)



a kończąc żarty:

CO JEST GORSZE?
zjechać komuś 6 wsi z 40 do 10 poziomu:
jesli ma się 170 bombowców zasilonymi maksem YRDOW potrzeba 13-15 bombardowań na wieś, czyli na 6 wsi trzeba 78-90 bombardowań. to są prawie 2 miesiące bombienia non stop
mi by się to znudziło ...
do tego bombowce są bardzo kosztowne, wydobycie najcenniejszych surowców praktycznie staje
bombardowanie to atak jednej armii, bombardowany może się bronić 7 armiami
rozbudowa z poziomu 10 nie jest droga, bob co 3 miesiące ...

Zabrać komuś 6 wsi: tydzień, może dwa. I gość zostaje na stolicy.
Możliwości obrony dużo mniejsze, bo atakujący idą w 11 armii


WIEC CO JEST GORSZE WY WSTRETNI HIPOKRYCI ?

kiedyś zabieraliście nam nawet wsie z centrum poziom 2, świeżo założone, żeby tylko utrudnić rozwój po awansie...

jerzys

Nierejestrowany

5

Monday, 22.06.2015, 16:29

jeśli wykonasz nalot to przez 24h twoja stolica może być bombardowana jak zwykła wioska




to by miało jeszcze jeden efekt
jakby już silny klan zabrał komuś wszystko i zostawił by go na samej stolicy to ta osoba nawetr by się nie mogła zemścić nalotem, bo natychmiast by miala zjechaną stolice do zera ...

"ciekawy" pomysł ...

Za to bardzo silny gracz, bez problemu bombi bo ma jeszcze 6 armii do obrony stolicy





EDIT
Aha i jeszcze jedno. Czym innym jest to że ktoś od świeta pyta czy nie potrzebuje ktoś uranu, bo ma za dużo - co chwile tak jest w każdym klanie.
i to ja jestem tym co daje najcześciej. łupię i wydobywam więcej niż potrzebuje moja stolica a wsi pobocznych nie rozwijam.

A czym innym jest utrzymywanie kilku kont, dojenie ich z surki systemowo, np. poprzez przejecie oblegiem wsi z wydobyciem rocznym, jak z awiatorem w grudniu zeszłego roku.
kont które na każde skinienie robia wszystko co chce szef
urlop, obleg, bombardowanie, wystarczy zawołać....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (22.06.2015, 16:38)


6

Monday, 22.06.2015, 16:45

nie bądź za święty bo za życia trafisz do nieba,hipokryta :rotfl:
http://pobierak.jeja.pl/images/3/d/b/523…mbardowanie.jpg

7

Monday, 22.06.2015, 17:19

Masakra, ale kręcisz, zatajasz i przedstawiasz fakty który są tylko korzystne i wygodne dla ciebie, w tydzień 6 wiosek można stracić? głupi jesteś czy udajesz? znowy ten rafix? nie masz już nic innego do pisania? a was wioseczki nie wędrowały i nie wędrują pomiędzy wami? i pod BIO? a twoje wioseczki to co? najpierw juniorek a teraz Klakier ma a ogólnie to wioski były kiki. Jak zwykle według niego jedna strona kreci a druga jest święta.

Najgoszym hipokrytą to ty jesteś, w 4 i 5 epoce to dobrze było? co? wygodnie i pięknie, jak się ocknęliście że my w 6 epoce i nie ma cie co już zabierać to liczyłeś że za to co robiliście to każdy z was za awans dostanie herbatkę i ciasteczko? dostaliście na co zasłużyliście.

Więcej nie dyskutuję z małpą, szkoda nerwów.

Nawiązując do tematu bo jak zwykle nie jest, to kolejna propozycja:

Armia pochodząca ze stolicy nie może wykonywać nalotu:)

jerzys

Nierejestrowany

8

Monday, 22.06.2015, 17:56

u nas nawet jeśli wsie wędrują to bez rocznego wydobycia ...
i między prawdziwymi graczami i celem nie jest przekazanie surowców ...
i to jest zasadnicza rożnica.


Armia pochodząca ze stolicy nie może wykonywać nalotu


hmn... jak na Rafixa pomysł niegłupi. ale tylko pod warunkiem:
Armia pochodząca ze stolicy nie może uczestniczyć w oblężeniach (z wyłączeniem kontrowania oblegów na własną wieś)

ok? :-)



"Zabrać komuś 6 wsi: tydzień, może dwa. I gość zostaje na stolicy."

Tak, dwa tygodnie wystarczą a nawet mniej. Ja tak uważam. Jak to zrobić Ci nie powiem. Zobaczysz kiedyś w praktyce.

9

Friday, 21.08.2015, 15:06

Wielokrotnie pisałem i napiszę jeszcze raz.

Oblegi są bronią graczy silnych, którzy gnębią słabszych (USA?) natomiast bombardowanie jest odpowiednikiem ataków terrorystycznych mających dopiec tyranowi (Al kahida?).

Każda z tych opcji jest zła ale na wojnie nie ma dobrych opcji. Sama wojna jest wyrazem klęski.


Te opcje muszą być w równowadze. Nie może tak być by jedna przeważała nad drugą gdyż szybko to doprowadzi do jednostronnej gry. Obecnie w moim odczuciu jest balans, z jednej strony mocni pozostają mocni i blokują słabszych z drugiej czują stracha przed zamachami w wykonaniu bomberów.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Friday, 21.08.2015, 17:16

nie bardzo wiedziałem co napisać w sprawie Pana wypowiedzi,chyba nawet przez chwile Pan się nie zastanowił nad tekstem
porównanie zachowań w tej grze do działań terrorystycznych itp to jakieś nie porozumienie to gra i zabawa
porównanie USA do tyranów gnębiących słabszych i Al kaidy do aniołków dopiekających tyranom to głupie na max i wcale nie śmieszne
mam nadzieje że zreflektuje się Pan szybko i ten post zniknie