Nie jesteś zalogowany.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 23.06.2015, 19:14

zmiany

tak sobie napisze, bo co mi tam :)

chodzi mi o zmiany które zostały zmienione.

1) nie można oblegać z kont DG bo nie podobało się Bc-zostało zmienione spoko ok
2) ale dlaczego przy zmianie ustroju surka znika, przecież już konta Dg nie dadzą nikomu surki, bo nie podobało się Bc-zostało zmienione. Tez powinno być jak było bez znikania surki.
3) Po oblężeniu surka znika bo nie podobał się normalny obleg Bc-został zmieniony i tutaj pytam się dlaczego, bo na chłopski rozum jak się zdobywa czyjaś wioskę to razem z surowcami, bo nie widziałem jeszcze czegoś takiego, aby surowce wyparowywały z wioski. Powinno to być przywrócone.
4) Armie na minusie, bo piekły oczy Bc ze ktoś sobie takowe armie ma, juz za niedlugo zostanie zmienione.

Jak by nie patrząc wszytko na życzenie Bc czyli ich przedstawiciela Jerzysa, i to bardzo szybko na to odpowiedzi dostał i zostało zrobione w mgnieniu oka.

A teraz co by się przydało zmienić :)

Odzyskiwanie Run i zwoji to tez by się przydało, ale jak widać zero odpowiedzi od strony adminów co do tego tematu, a dlaczego bo gracz z Bc czyli jerzys napisał ze to bez sensu i na pewno tego nie zrobią. Dla niego bez sensu odzyskiwanie bo tak mówiąc on nie ma co odzyskiwać bo jak widać ma wsadzone same YRD a ze gra na samej stolicy jak to napisał to wiec bezsensu dla niego, bo dla innych na pewno nie, ale po co maja zmieniać dla reszty graczy jak oni widać głosu nie maja.

Naloty, ok niech będą, ale z możliwością nalotów na stolice, nie takiego jak jest teraz tylko jeden nalot jeden budynek stracony dla gracza co ze stolicy robi naloty.
Juz nie pisze ze jak na normalna wioskę aby były bo tutaj się już Bc wypowiedziało i na pewno nie będzie tak zmienione ale jeden budynek to już by było dobrze.
A tak jak jest teraz to dla mnie jest błąd w tej grze. Bo jak już tutaj jerzys napisał gra sobie na samej stolicy pobocznych nie buduje ale niszczy je innym gracza, co sobie wybudowali bo jemu nic nie zrobią a on innym będzie bezkarnie niszczył i się cieszył, i potem swoje efekty na forum wylewa jak to komuś wioskę zjechał.

I jak by na to nie patrze wszystko to zostało zmienione dla BC, bo co by inny gracz nie napisał jest olewane.
I tak się pytam tych naszych adminów czy zwracają uwagę na sugestie innych graczy czy są zapatrzeni w jednego gracza z Bc a o kim mowa to nie będę się powtarzał.Dla mnie gołym okiem widać pod kogo wy ta grę zmieniacie, a nie tylko Bc gra w nią na T1, bo jest wielu innych graczy na T1 i na T2 :)

Tak ze bym prosił o zmiany, tez dla innych graczy aby tak się w oczy nie rzucały te co zostały zmienione dla wybrańców.

To chyba na tyle :0 bo po co pisac wiecej i tak nadal będzie zmieniane dla kogoś a nie dla całości serwerow.

2

Tuesday, 23.06.2015, 20:42

Dokładnie, nic dodać nic ująć....
od siebie dodam że mam podejrzenia od początku kiedy się pojawił jako operator gry Sushimaker czy nie jest to jakiś znajomek jakiegoś gracza z BC, może sam jerzyk? bo coś te zmiany weszły expresowo na zawołanie jerzysa, żadnej konsultacji z graczami, ankiety w grze, zmiany pod dyktando jednego gracza, inne pomysły graczy żadnych odpowiedzi.

Spirit napisz lepiej w dziale system gry, bo tutaj marne szanse że przeczyta ktoś:P

Kondrad wykonawca pomysłów Sushimakera bez konsultacji z graczami a podsuwacz pomysłów jerzys :) :thumbsup:

3

Tuesday, 23.06.2015, 22:47

wiecie ,że nie zgadzam się z tym co robi jerzys ,ale nie wierzę żeby właściciel gry brał w tym udział,tylko głupiec zabija kurę znoszącą złote jajka,to że administracja tej gry jest arogancka i nie licząca się ze zdaniem graczy to świadczy tylko o nich i na pewno jest anty reklamą może kiedyś to zrozumieją ,że stworzyli coś dla innych aby na tym dobrze zarabiać a nie tylko zarabiać.
nie zrobili od 3 lat nic dla gry,ostatnie pozytywne zmiany to v. 1.2.1
10 września 2012 no i zmiana z v. 1.2.2
19 grudnia 2014 "Wprowadzono możliwość natychmiastowego zakończenia budowy kosztem takiej samej ilości surowców, jaka jest potrzebna do budowy."
pozostałe zmiany są krzywdzące dla DG i 99,50% grających
pytanie dlaczego od 3 lat nic nie zrobiono a to co zrobiono jest delikatnie mówiąc kontrowersyjne ?
pytanie następne dlaczego TIME EDGE jest traktowana inaczej niż pozostałe produkty firmy ?
pytanie kolejne co się dzieje z pieniędzmi za premium ? wpłacając je mamy taka informację "Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry"
pytanie ostatnie czy administracja gry ma zamiar odpowiadać na pytania graczy dotyczące gry ,czy nie ma zamiaru tego robić ?

4

Wednesday, 24.06.2015, 22:14

Pienążli z Premium ida owszem na rozwuj gry ale Blood Wars ktora dla mnie osobiscie jest porażką:)

Podobne wątki