Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Saturday, 28.11.2015, 21:25

Napiszę ci jako kto gram i będę miał na głowie wypchanego yrdami lotnika :D :D
Jednak nie skorzystam :D
To ze wiem o tobie wszystko świadczy tylko o tym ze gram lata w ta grę i wiem co się w niej dzieje,a w łeb jak dostanę to płakał nie bede,nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz by to było ;)
Edytuje zeby ci napisać ze nie gram w twoim klanie ale i z zulami też nie :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ARIOCH" (28.11.2015, 21:30)


jerzys

Nierejestrowany

42

Saturday, 28.11.2015, 22:11

nie

to swiadczy tylko o tym ze wstydzisz sie jako kto grasz na t1
albo co chwile zmieniasz konta

ja zakladając na forum konto od razu podalem nick jaki mam w grze


a dla twojej informacji: od wielu miesiecy w ogole nie latam
po mnie latgaja

43

Saturday, 28.11.2015, 22:26

Wstyd to źle kraść i z dupy spaść ;)
Nie wstydzę się ale idiotą nie jestem,kont nie zmieniam bo jaki w tym sens ?
To ze nie latasz to wiem ale znów przesadzasz ogrodniku z tymi wieloma miesiącami :D nie zmienia to faktu ze pierwszy zacząłeś latać z żalu ze są lepsi. Nie obstaje za nikim ale zule ciężko pracowali na to zeby mieć takie wsie a Ty ?
Dlatego nie chcę na t3 bombek bo jak nie Ty to zawsze znajdzie się jakiś nieudacznik i będzie niszczył nalotami to co ludzie wielkim nakładem czasu i kasy budowali i znów odejdą gracze,więc jaki sens zakładania t3 jak znów to ktoś zniszczy? Potem będą prośby o t4 ?

jerzys

Nierejestrowany

44

Saturday, 28.11.2015, 23:46

nie masz racji.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Sunday, 29.11.2015, 00:57

ma racje co do tych nalotów jak i do tego handlu bo sa bez sensu jak i kilka pomysłów co je wypisujesz na forum i to coraz wiecej :)

46

Sunday, 29.11.2015, 13:11

Co wy tak non stop szczekacie na jerzysa, ma chłopak pomysły i się nimi dzieli, 90% nic nie robi i czeka na lepsze czasy, albo krytykuje co inni wymyślą,

Jak chcecie skasować naloty to skasujcie tez oblegi, przecież tu tak samo ludzie tracą wsie "które wielkim nakładem czasu i kasy budowali" wychodzi z waszych wypowiedzi że oblegi sa cacy a naloty be, a przecież naloty sa pewna równowaga dla oblegów, i dodam od razu że ja nalotów nie robie i nie będą robił (sam zostałem kilka razy zbombardowany) ale rozumiem tych którzy latają

47

Sunday, 29.11.2015, 13:39

Nie szczekamy bo psami nie jesteśmy,jeśli zaś chodzi o naloty to chyba nie masz pojęcia co się dzieje na obu serwach,trwa wyniszczanie wiosek co według mnie nie ma sensu a obleg zawsze można obronić nawet bedac samemu,wystarczy mocna stoliczna i można rozbijać,nalotu nie obronisz bo nigdy nie wiesz o której i na jaką wieś ci wpadną,więc różnica jest Wielka,poza tym każdy może mieć pomysł i się nim podzielić z tym ze jak ktokolwiek da jakiś pomysł to jerzys od razu go krytykuje bo nie jest wymyslony przez niego i pod niego,zresztą poczytaj te jego pomysły to sam zobaczysz ze to jedna Wielka beznadzieja.
Nie powiem bo nie raz uda się mu czymś blysnac ale to jest zadkosc.
Ja gram kilka lat a udzielam się tu może z 3tyg ale tylko po to zeby admini nie zepsuli na wejściu t3 tylko dlatego ze będą się sugerowali pomysłami Jerzysa dlatego ze prawie nikt nie przedstawia swoich.

48

Sunday, 29.11.2015, 14:10

Jak już powstanie nowy serwer to nie trzeba jakiś fajerwerkow, dosłownie pare kosmetycznych zmian,
- naloty na stolice tak samo jak na wioskę i będzie po nalotach :)
- boby tak jak jest teraz
- dołożyć shout box z bw
- naprawić bug z raportami szpiegowskimi, aby jak ktoś dał linka ze skanem aby przez niego można było wykonać akcje, a nie szukać "nokoło",
- handel itemami i surowcami - bez zmian- z tym żeby ktoś tego pilnował - bo teraz nikt tego nie robi
- zwiększyć drop rate w 5 i 6 epoce
- znieść limit bohatera w 6 epoce
- przemyśleć rasy , żeby nie było tak jak teraz że 90% to człeki- wiadomo wejdzie szarża to po sprawie, nie wejsze to wysoka inka i tak zrobi swoje :)
- w opcji bez premium niech będzie klejka budowy 4x5 jednostek, bo samo 5 to troche za mało i jest bardzo duża dysproporcja premium/bez premium
- w DG zrobić jednoste transportową, bo ustrój w założeniu ma służyć rozwinięciu się a 10 jednostami to sobie moża....
- w DG wyłączyć możliwość szpiegowania osadnikiem :)
- i przede wszystkim rozreklamować gre, aby było więcej graczy ( raklama na BW? tanio i trafi do dużej ilości graczy) :)

Jest pewnie więcej ale tak z głowy to nie pamiętam więcej :)
T2 - Cichy

49

Sunday, 29.11.2015, 15:28

ARIOCH doskonale wiem co się dzieje przynajmniej na T1, wiem jak to wyglądało, jak ktoś spoza klanów żuli miał nie chroniona wieś na trochę wyższym poziomie, momentalnie ją tracił i nie pisz że mógł się wybronić bo nie mógł, więc co zostało robienie nowych wioch było bez sensu, zostały naloty. Teraz dzięki bobom i nalotom sytuacja się wyrównała, nikt nie zaryzykuje nawet największy mutant na pozostawienie konta luzem z myślą że jest tak potężny że nikt go nie zaatakuje, Wiem że naloty to przykra sprawa ale pamiętam jak zęby zagryzałem ze złości jak traciłem kolejne wieoski, więc teraz mi nie żal tych co mają je bombardowane

uważam że jak mają być oblegi to muszą też być naloty można się tylko zastanowić nad zniszczeniami jakie robią i je obniżyć

jerzys

Nierejestrowany

50

Sunday, 29.11.2015, 15:31

w DG wyłączyć możliwość szpiegowania osadnikiem




przeciez DG w ogole nie moze szpiegowac ...
dlatego rafix w swoich multi (np. krowa) zmienil z DG na Bio ....
zeby dalej mogli blokowac komus wioski

jerzys

Nierejestrowany

51

Sunday, 29.11.2015, 15:34

Apropo moich pomysłów.


Te moje pomysły są DLA WAS drodzy wrogowie.
NALOTY na t3 pomogą WAM a nie mi.

bo ja, jakie by nie były zasady, dostosuje sie do nich i dopoki będzie mnie to bawić bede w top.

a tym dluzej bedzie mnie to bawic im dluzej bedę mial godnych przeciwników.

wiec powstrzymajcie sie trochę z krytyką mojej osoby, bo ja poprostu Wam pomagam.

52

Sunday, 29.11.2015, 17:06

Aleksos powiem ci ze akurat z tym się z tobą zgodzę ze tak bylo tyle ze jak wszyscy równo wystartują na t3 i nie będzie bobow to różnica między graczami nie będzie jakaś Wielka tak jak teraz więc bombic może zacząć tylko ktoś po złości innej opcji nie widzę.
Jerzys nikt Cię nie krytykuje tylko twoje pomysły,nic do Ciebie nie mam ale jak zaczynasz szaleć ze swoimi zmianami tej gry to niestety trzeba Cię troszkę sprowadzić na ziemię

jerzys

Nierejestrowany

53

Sunday, 29.11.2015, 18:38

uwierz mi Arioch ze roznice bez bobow bedą na t3 wieksze niz na t2.
np. dlatego ze jest sporo ludzi którzy umieją grać w warunkach "wszyscy gracze w e1"
bo zacząc gre rok po innych to nie jest trudna gra

zeby roznice nie były duze to admini musieli by zrobic na t3 cos takiego:
bob co 3 miesiące i:
- pierwszy bob maks 5 lvl
- drugi bob maks 10 lvl
- itd.

wtedy 8 bob (po dwóch latach ) byłby do 40 lvl
itd.

ale TO NIE JEST moj pomysł

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Sunday, 29.11.2015, 18:59

żadnych bobów bo jak wiesz wieksza częśc graczy nie chce aby po tak krótkim czasie były juz mutanty w grze

a i tak beda po tych wykupieniach za podwójna cene za surowce

55

Sunday, 29.11.2015, 19:38

Ja też jestem przeciwko bobow a to ze gracze świetnie znają grę to lepiej bo będzie ciekawsza gra,każdy ma jakiś swój sprawdzony sposób więc to dopiero będzie ciekawa rywalizacja :)
Zastanawiam się tylko czy dalej będzie bc i zule czy pomiesza się to całkowicie :)

56

Tuesday, 01.12.2015, 22:02

Baz Bobów ale z pozostawieniem podwojnego wydobycia, oczywiscie jestem za tym ze jesli ktos zrobi komus nalot to klan zbombionego niszczy mu stolice jak zwykla wioske ale sami nie maja tej konsekwencji:) jesli bombią tylko agresora. I rzecz najwazniejsza a raczej dwie rzeczy limit herosa-w 6 epoce brak limitu boha. bo z jakiej okazji czemu taka kara za wytrwałość w grze? i druga sprawa limit członków klanu dlaczego moze byc max 20 czlonkow? co to ma byc dla czego tak jest?

57

Wednesday, 02.12.2015, 07:56

Jest za mało graczy na większe ilościowo klany, ja bym widział raczej mniej liczebne klany i było by więcej zabawy. Oczywiście bez bobów, podwójne wydobycie w stolicy i budowa za 100% jak dotychczas.

jerzys

Nierejestrowany

58

Wednesday, 02.12.2015, 11:39

Dzieki wszystkim za wspolna gre

dowiedzialem się ostatnio czegoś z pogranicza RL, co skutecznie zniechęciło mnie do dalszej gry.

powodzenia wszystkim.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (02.12.2015, 11:47)


59

Wednesday, 02.12.2015, 12:20

Co takiego ?

60

Wednesday, 02.12.2015, 23:12

że co???? nawijaj Jerzys ;) co jest grane?