Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 29.06.2015, 14:06

nowy serwer

dalej wnoszę i pokornie proszę o nowy serwer :)
jak wprowadzicie te runy na bw prosze o spojrzenie na time edge :D
pozdrawia erza scarlet r14/r18

jerzys

Nierejestrowany

2

Monday, 29.06.2015, 14:19

popieram :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 29.06.2015, 18:54

oj ja tez, przypomniało by się czasy jak nie było takich mutantów, i nie było bobów :) normalne armie by były i graczy więcej :) nie mowie już ze było by z kim wtedy powalczyć :)

4

Friday, 21.08.2015, 14:46

Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku przejrzę co dałoby się poprawić w TE i dodam takie opcje, które sprawią że gra nabierze rumieńców. Dzięki czemu otwarcie nowego serwera nie będzie polegało na odgrzaniu nieświeżego kotleta.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Saturday, 26.09.2015, 16:20

Dobra to po tych wszystkich latach się jak zapowiedziane doczekamy T3. Jeżeli ktoś pyta mnie o zdanie to doczekać się nie mogę.

Tylko błagam nie zróbmy znowu miast na 40 poziomy bo to psuje zabawe, wioska na 20 poziomie to dość wykoksowana jest i armia tez sie troche buduje, mieliśmy stawiać na strategie, typy ataków i pancerzy, niźli na mass. :(
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 27.09.2015, 14:12

wioski do 20 poziomu ? i po co by było grac, aby załozyc oblezenie na wioske innego gracza bo ma lepsza o 5 jednostek :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 27.09.2015, 14:20

wioski do 20 poziomu ? i po co by było grac, aby załozyc oblezenie na wioske innego gracza bo ma lepsza o 5 jednostek :)
Aby gra była dynamiczna, a nie polegała na kto zbuduje wioske na wyższy poziom tylko tak jak kiedyś dawno temu było założone znajdzie lepszy teren pod nia.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 27.09.2015, 14:53

takie wioski buduje sie długo aby osiagnac wysoki poziom, wiec jak nie bedzie bobów i szybkiego budowania za podwójna cene, takich armii nie bedzie na serwerze długo jak to było na poczatku.

wiec dla mnie zadnych takich limitów budowy bo nawet by sie nie opłacało grac.

jerzys

Nierejestrowany

9

Sunday, 27.09.2015, 20:03

dokladnie

limit w budowie bylby bez sensu

T3 moim zdaniem:
- bez boba
- bez handlu przedmiotami
- ze zmienionym handlem surowcami - zeby byla PELNA anonimowość i zero mozliwości kantowania

reszta moze byc tak jak jest

10

Sunday, 04.10.2015, 10:40

z niecierpliwością czekam na T3 :rotfl:
bez limitów i bez bobów :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
i chyba bez bonusów w stolicy lub jakąś ograniczoną ilość np tylko 4

stolica z bonusami będzie prowadzić tylko do budowania jednej wioski, a nie w tym rzecz.
oblężenia mają wtedy inna wartość :)
pozdrawiam

jerzys

Nierejestrowany

11

Sunday, 04.10.2015, 21:45

super :-)))

za to mozna zrobic ze w stolicy sam gracz decyduje gdzie ma bonusy
chce surowcow - daje na tytan / uran
chce armii - daje na krzem

np.
itp.

12

Tuesday, 06.10.2015, 11:43

Tak jak kilka razy już pisałem pod koniec roku postaram się przysiąść i opracować kolejną wersję TE.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

jerzys

Nierejestrowany

13

Tuesday, 06.10.2015, 12:02

trzymamy kciuki żeby udało się na koniec tego (2015) roku :-)

moje propozycje:
======================
pakiet 1 (wszystko w pakiecie trzeba rozpatrywać łącznie):
całkowita likwidacja handlu przedmiotami, w połączeniu ze zmniejszeniem 10x szansy na dropienie przedmiotów, zwiększenie 10x ich wartości w surowcach / ph
przy tym jeżeli danego przedmiotu NIE MA w naszym ekwipunku (nie leży na tych 4 zakładkach) - to szansa jego wydropienia jest 20 x większa niż standardowa

to spowoduje że nie będzie się piętrzył złom (pełna zbrojownia oznacza szanse na drop bardzo małą) a jednoczesnie znacznie się zwiększy szansa na drop przedmiotu / runy / zwoju którego nie mamy
czyli:
- jeżeli mamy hełm leżący w zbrojowni (ubrane się nie liczą) to szansa na wydropienie jakiegokolwiek hełmu jest 10x niższa niż teraz
- jeżeli NIE mamy hełmu leżącego w zbrojowni (ubrane się nie liczą) to szansa na wydropienie jakiegokolwiek hełmu jest 2x wyższa niż teraz

zachęci to do wykorzystywania (lub sprzedawania) run zwojów na bierząco (nigdy nie mamy więcej niż 1 zwój i 1 rune danego typu

dodatkowo zniknie kolejność pilnowania graczy zeby nie oszukiwali na rynku (ssanie ph od gracza kasującego konto) - zniknie pokusa oraz konieczność zatrudnienia kogoś do pilnowania

dodatkowo możliwość wymiany przedmiotów na równoważne w grze:
np. jak wydropie awatar dla demona to mogę za opłatą (ph) wymienić go sobie go na awatar dla czlowieka
to samo mroczny hełm na ognisty hełm

dodatkowo wykonanie lokacji / ekspedycji kosztuje również ph - jeśli je mamy
jeśli nie mamy ph idziemy bez ph (nie schodzi na minus)

======================


pakiet 2
poprawienie rynku surowców.
przy wystawianiu deklarujemy jaki surowiec, ilość chcemy wymienić na jaki po jakim kursie (tu bym widział dużo szersze widły niz obecnie)
system zamienia to na paczki po 100 surowców
np. chce sprzedać tytan, 15000 za żelazo, kurs 1 : 10
system zamienia to na 150 paczek
100 tytanu za 1000 zelaza

osoby chcące kupić surowiec (np. tytan) klikają na kup tytan i widzą za co mogą go kupić (np. za zelazo, obok jest najkorzystniejszy możliwy kurs)
jak klikną że np. za żelazo to w pierwszej kolejności kupują za najmniejsze ilości żelaza
wpisują ile paczek chcą kupić i bah - kupione
wystawianie prawie natychmiastowe - wystarczy losowe opoznienie maks godzina
nie będzie mozliwości kupienia po wyższym kursie - najpierw bedą się sprzedawały po niższym
to też zmniejszy możliwe oszustwa między graczami
będzie mniej multikont ( wada dla administracji, mniej premium ) :-))

dla adminów trochę programowania, ale warto

======================

pakiet 3
obecnie można gracza atakować + bombić w sumie 2x i oblegać dowolną ilość razy (co 48h, wiadomo)

propnuję zamiast tego:
3 ataki dziennie
lub
1 nalot i jeden atak
lub
1 obleg i 2 ataki lub 1 obleg + 1 nalot (przy czym "ważność" oblega wynosi 14 dni)
to znaczy, że jak na gracza postawimy obleg to przez 2 tygodnie zamiast 3 ataków dziennie mamy 2 lub 1 nalot

widać z powyższego że nie da się np. zrobić na gracza dwóch nalotów dziennie

==========================
pakiet 4
ograniczenie bonusów we wiosce do 6, możliwość losowania nowych pol / bonusów za punkty ph / premium (tylko po założeniu nowej wsi, przed wybudowaniem czegokolwiek)
stolica na starcie nie ma bonusów, bonus na wybrane pole dostaje się po użyciu oltarza lvl 20 (po użyciu oltarz znika)
maksymalnie na 6 pol
możliwość łatwego przesuwania bonusów w stolicy z pola na pole


bez pakietów:
- lokacje i ekspecycje wybieramy z listy a nie z mapy, z map zniknie cały ten cyrk


==========================

moim zdaniem te zmiany byłyby dobre
i nie są one "pode mnie"

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (06.10.2015, 12:54)


jerzys

Nierejestrowany

14

Wednesday, 07.10.2015, 23:22

Dodatkowo:

opcja: lokacje w wersji HARD

to znaczy poza normalną lokacja jest dokładny klon naszego herosa (z uzwględnieniem czarów - po stronie wrogiego odziału)
nagroda oczywiscie dużo lepsza niz normalnie

===========

15

Thursday, 08.10.2015, 02:20

Tak jak kilka razy już pisałem pod koniec roku postaram się przysiąść i opracować kolejną wersję TE.
Chcialem jedynei zauwazyc ze to na dobra sprawe niecale 2 miesiace a biorac pod uwage swieta Bozego Narodzenia to okolo 1,5 miesiaca

Pozdrawiam i zycze duzo weny!

16

Wednesday, 14.10.2015, 14:09

tez sie przychylam do NEW SERWER'a :)

17

Thursday, 15.10.2015, 22:25

super by było żeby gdyby odpalono nowy serwer po nowym roku , ze zmian to bez bobów i organicznie bombardowań

jerzys

Nierejestrowany

18

Friday, 16.10.2015, 08:51

Miło jak ktoś przeczyta i skomentuje moj elaborat powyżej...

wydaje mi się że moje pomysły są dobre, chętnie o tym podyskutuje :-)

19

Friday, 16.10.2015, 14:22

Uważam , ze akurat rozwiązania ze stolicami nie należy zmieniać, niech bonusy zostana takie jak sa, to pozwala graczowi, ktory nie ma wsparcia potężnego klanu i jest notorycznie obierany z lepszych wiosek na podejmowanie walki dzięki silnej armii stolicznej, bo w innym wypadku co mu pozostaje ?, w większości wegetacja albo kończnie gry

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Friday, 16.10.2015, 16:19

Uważam , ze akurat rozwiązania ze stolicami nie należy zmieniać, niech bonusy zostana takie jak sa, to pozwala graczowi, ktory nie ma wsparcia potężnego klanu i jest notorycznie obierany z lepszych wiosek na podejmowanie walki dzięki silnej armii stolicznej, bo w innym wypadku co mu pozostaje ?, w większości wegetacja albo kończnie gry
W większości gier tego typu, taki gracz zostaje zdjęty przez innych graczy i musi zaczynać "od startu", tutaj masz ten przywilej stolicy BA później ustroje nawet zapewniają coś extra niż stolice. Ja bym na to nie narzekał.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: