Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 21.08.2015, 20:40

Oblężenia

Cytat

Oblegi są bronią graczy silnych, którzy gnębią słabszych (USA?) natomiast bombardowanie jest odpowiednikiem ataków terrorystycznych mających dopiec tyranowi (Al kahida?).
Proszę mi napisać jakiś przykład do oblężeń, po którym jak się przejmie wioskę surowce znikają. Ja nie wiem, może jest jakiś kraj w którym takie cuda się dzieją, ale ja nie słyszałem.

Więc ja bym proponował powrócić do starego układu, że jak się komuś wioskę przejmie to z surowcami.

Bo nikt graczy nie zapytał, czy by to była dobra opcja, tylko zostało zmienione po wrzuceniu tego pomysłu przez jednego gracza.

Z tego wynika że gracze nic w tej grze nie znaczą, i zmiany są wprowadzane jak się komuś podoba.

2

Friday, 21.08.2015, 23:18

Co tu duzo mowic utrudnili zycie swiezakom nowoepokowym ktorzy i tak maja ciezko, kiedys mozna bylo chociaz jakiemus nieaktywnemu wioche wziasc z surka i sobie pomoc na poczatku a teraz? nim dorobi sie armii ktora wyniesie cos sensownego to odechciewa mu sie grac po dwoch atakach mutantow... niezalezy im na nowych graczach zamiast zachecac odniechecaja....

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 24.08.2015, 13:21

już nie o to chodzi ze zablokowali słabszym rozwiniecie, ale to paranoja ze znikaniem surki po obleżeniu.

jerzys

Nierejestrowany

4

Monday, 24.08.2015, 15:46

z tego co rozumeim to zostało wprowadzone aby uniemozliwić "dojenie" kont

że ktoś gra na swoim i ma w posiadaniu jeszcze 4 inne konta
trzyma je na DG i co roku przed bobem wyciąga od nich wsie oblegami (z konta na DG zaklada obleg na siebie na wymiane wsi i przejmuje surowce)

takie przypadki (pozdrawiam Rafixa z T1) były szeroko opisywane i dowody były na tyle silne że pewnie Administracja to wprowadziła.

Nie pierwszy nie osatni raz jeden Cfaniak utrudnia życie innym


a co do oblega "wrogiego": osoba oblegana najczęściej robi wszystko żeby oblegający dostał guzik
min. wykupuje się cały rynek
:-)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 24.08.2015, 18:41

własnie miało byc wprowadzone tylko do kont DG aby nie było przekrętów, to samo przy zmianie ustroju z DG na inne, aby nie doszło do przekazywanie surki z martwych kont.

A tu zrobili dla wszystkich oblężen i ustrojów, co moim zdaniem zniszczyło jeszcze bardziej ta grę.
Chcieli dać ustrój dla graczy co chcą sobie spokojnie grac to powinny byc tylko dla nich takie zmiany zrobione aby zablokowac przekrety, a nie karać wszystkich i robić ta grę aby nic sie w niej nie opłacało juz robic :) Najlepiej niech zamienia wszystkim ustroje na DG i bedzie spokój nie bedzie obleżeń, nalotów czy ataków :)

Nie dasz rade sprzedac dużej ilości surki aby przeciwnik ich nie przejął :)

jerzys

Nierejestrowany

6

Monday, 24.08.2015, 22:42

mialem raz taką sytuację
udało mi się zmarnować ponad 2 miliony cennych surek

Spriryt, wybacz, ale ten problem jest dość mały w porównaniu do tego co sie działo (oszustwa)

i tak chyba dotyczy przejmowania nieaktywnych wsi po miesiacach
wtedy to jest problem
ale dotyczy raczej epok 1-4 niz 5-6

czyli dotyczy graczy z alergią do awansu
a tych trzeba tepic (zart)

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 25.08.2015, 16:54

dla mnie ten problem nie jest dość mały, bo ta zmiana weszła bez żadnych powiadomień a tym bardziej bez porozumienia z graczami.

To tak jak byś ty miał taka grę i sobie zmieniał zasady kiedy by ci się chciało, bez powiadomień i pytań graczy co grają w ta grę i płaca premium.

jerzys

Nierejestrowany

8

Tuesday, 25.08.2015, 17:12

ale tak było zawsze

pamietasz szarze dla czlowieka ? przez lata szkolilem czlowieka mimo ze na początku gry jest gorszy
i nagle zabrali mi szarze z przedmiotów

ktos doszedł do wniosku ze tak jest lepiej i bah ...

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Tuesday, 25.08.2015, 18:47

pamietam to i było o tym mówione na forum, a tu ani be ani me tylko została wprowadzona zmiana i nawet nikt nie powiadomił ze takie cos bedzie zrobione.

a ja czekam na jakis przykład i jestem ciekaw gdzie tak surka znikała po zdobyciu wioski :)

jerzys

Nierejestrowany

10

Tuesday, 25.08.2015, 21:41

Spriryt

zdrawdzę Ci wielką tajemnicę
tylko nie mów nikomu

WSZYSTKO co robimy w grze to po prostu wartości w bazie danych. i na oko srednio skomplikowanej.

jak w wordzie skasujesz ostatnio wpisane słowa czy zastanawiasz sie gdzie sie podziały ??? :-)

:-P

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 25.08.2015, 22:21

Jerzys teraz się mam śmiać, czy później ?( , bo nie wiem

Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to nie zaśmiecaj tego postu, bo akurat nie był do Ciebie skierowany.

jerzys

Nierejestrowany

12

Tuesday, 25.08.2015, 22:54

ops

to sorki
juz sie nie odzywam
:-)

13

Thursday, 27.08.2015, 11:50

Przejmowanie wiosek ze wszystkimi zgromadzonymi w nich surowcami było wynaturzeniem i nigdy nie powinno mieć miejsca, był to bug, który trwał przez dłuższy czas gdyż żaden z nas nie gra ani na BW ani na TE. (rodziło by to wiele oskarżeń o stronniczość itp).

Przejmowanie rozbudowanej wioski od nieaktywnego gracza już jest bonusem.

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 27.08.2015, 14:25

jak to jest bug to to na pewno też,




Druga sprawa to runy. Jak mozna same runy wsadzac do każdej rzeczy, z tego co wiem to były uzywane do czarów, więc jak można ich uzywać bez zwoi.

15

Wednesday, 02.09.2015, 12:08

Bo od początku były zaprojektowane tak by samodzielnie dawały efekty.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 02.09.2015, 12:31

oblężenia też były od samego początku, aby było można zdobywać wioski z surką od przeciwnika, a jakoś zmieniliście ich zasady.