Nie jesteś zalogowany.

61

Thursday, 26.11.2015, 16:32

Na t1 gram już długo w 6 epoce,kiedyś grałem też na t2 w trzeciej ale byłem za dobry i nie było z kim walczyć a simowanie mnie męczy więc zlikwidowalem konto.Ogólnie bawię się już parę lat w ta grę ale dopiero niedawno udzielam się na forum bo widzę ze jest jaka taka opcja na t3 więc jakieś uwagi lub pomysły też chciałem przedstawić zeby nie było lipy od samego początku t3.
Apropo oszukiwać na DG wiele się nie zmieniło.....
Wystarczy wybudować we wsi same magazyny na 45lev zapełnić je a wchodzi kilka milionow i zmienić ustrój.
Surka ze wsi znika z magazynów Nie znika sprawdzone ;)
Więc jak widzisz czasu tu nie potrzeba tracić a zmiany w grze nie sprawdziły się tak do końca jak chciałeś

jerzys

Nierejestrowany

62

Thursday, 26.11.2015, 16:47

o magazynach wiedzialem 2 dni po wprowadzeniu zmian.
i w sumie wszyscy o tym wiedzą...

czemu niektórzy mają magazyny na 30 mln ?

tylko że taki magazyn , nawet w bobie, to staszne ilosci surowcow

a na t1 grasz jako kto ?

jerzys

Nierejestrowany

63

Thursday, 26.11.2015, 16:49

zmiany w grze nie sprawdziły się tak do końca jak chciałeś



przestancie ze mnie robić "nadgracza", 99 % moich pomysłów nawet nie jest czytana przez adminów ...
to ze czasami jak admni coś zapowiadają , pierwszy pisze ze jestem za, nie znaczy ze ktokolwiek słucha mnie bardziej niz innych (a szkoda, bo bardzo mądry jestem)

64

Thursday, 26.11.2015, 17:24

Zostanie to tajemnica jako kto gram na t1 za to na t2 grałem jako SKORPION74
Skoro wiesz o magazynach to sam widzisz ze nic się nie zmieniło byl BUG i pozostal BUG tyle tylko ze gra już nie jest taka ciekawa przez zmiany w oblegach ze znikaniem surki nadgraczu :D :D

jerzys

Nierejestrowany

65

Thursday, 26.11.2015, 20:42

weee, kolejny anonim :-(

co wstydzi się jako kto gra :-((

66

Thursday, 26.11.2015, 21:41

Jest takie powiedzenie....
Czym mnie wiesz tym krócej Cię przesluchują :D :D