Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 27.08.2015, 14:38

nieaktywne konta

Jak ktoś przejmuje nieaktywne wioski z surka to jest bug ok.

Ale dlaczego nie jest bug jeśli na danym nieaktywnym koncie surka przybywa.
Powinno byc tez wprowadzona zmiana co do przyrostu surki na nieaktywnych kontach.

Gdy konto jest nieaktywne prze tydzień to wydobycie powinno być zablokowane, bo aby było wydobycie ktoś musi tym kierować, bo bez tego jak może sie cos produkować na takim koncie.
Więc proszę o wprowadzenia takiej zmiany, każdy będzie się starał aby zdobyć surkę u aktywnego gracza, z czego bedzie więcej ataków, nikt nie będzie atakował ani przejmował nieaktywnych wiosek aby zyskac surkę. Wtedy się okaże kto sobie poradzi bez tego a kto tylko na tym sie budował grabiąc nieaktywne konta.
To będzie wtedy sprawiedliwe i nikt nie bedzie pisał co chwilę że są oszustwa na serwerze z surką.

Przywrócic mozliwośc oblężeń, aby była w nim surka jak się przejmie wioske od aktywnego gracza

jerzys

Nierejestrowany

2

Thursday, 27.08.2015, 14:55

pierwsza część pomysłu bardzo dobra. ąz dziwię się że to nie mój pomysł.

np.:
na kontach nieaktywnych od 24 h przestaje się wydobywać surka
zalogowanie się powoduje że znowu surka się pojawia



Druga cześć pomysłu, po tylu dyskusjach, to trochę odgrzewany po raz n-ty , dawno zgniły kotlet ...
ja też bym wolał żeby dało sie oblegać z surką ale niestety przez kilku cfaniaków tego nie ma
kropka :-(
nie ma co wracać

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 29.08.2015, 11:23

up !!!!

4

Saturday, 29.08.2015, 21:04

Bardziej debilnego pomyslu to jeszcze chyba nie widziałem...czlowieku nie patrz na gre tylko 6 epoką jak ma przybyc graczy jak ty chcesz pozbawic mozliwosc szybkiego awansu z pierwszych epok ja pierdole ty spalony byłeś jak to wymyśliłeś? Zalóż próbnie nowe konto (na aktualnym daj urlop narazie) przez dwa tygodnie graj bez ataków na wsie graj tylko swoim wydobyciem potem usiadz wejdz na forum i przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś

jerzys

Nierejestrowany

5

Sunday, 30.08.2015, 19:41

nie wszystkie moje pomysły sa dobre
ale zawsze jestem otwarty na miłą i konstruktywną krytykę

niemniej nieaktywne konta (i ich dojenie) to jest problem i trzeba go jakoś rozwiązać
a może:
- każde wies ma ustalony poziom wydobycia, równy np. 24 h wydobyciu (nazwijmy to "POZIOM 24").
- jesli konto nie było aktywne przez ostatnie 24h, to po osiągnieciu POZIOM 24 surowce przestaja się wydobywać
- jezeli ktos zaatakuje i zabierze trochę to znowu wydobycie się uruchomi aż osiągnie POZIOM 24
- po 120 h nieaktywności wyłącza się ochrona wynikająca z poziomu spichlerzy

to powinno zadowolic graczy zaczynających zabawę - oni i tak mają problem że nie dają rady nosić



PS
gracze zaczynący nie muszą mieć gry usłanej różami
jak ja zaczynałem to marzyłem żeby mi w nocy nie zrabowali towaru
oni mają spokoj
a jak za łatwo przyjdzie to szybko straca zainteresowanie





EDIT
lepiej troche to opisałem

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (30.08.2015, 22:36)


Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 19.11.2015, 17:58

i jak widać dalej bez odpowiedzi co z wioskami nie aktywnymi ? znaczy dalej można je doić bo tak miało być :)

ale zostało zmienione to że po oblężeniu surka znika i wioska jest pusta, i to po 9 latach dopiero zauważono że to bug, jak jednemu graczowi się to nie spodobało, bo ktos tam sobie tak surke od kogos bierze, a najlepsze jest to ze było to tylko wziete pod 6 epoka jak by innych nie było.

najpierw aby pomóc słabszym zrobiliście boba progresywnego, ok dobry pomysł niech słabsi dogonia silniejszych, a zaraz wzieliście mozliwośc przejmowania wiosek z surka co słabszym to pomagało, przynajmniej w nizszych epokach bo jak dogonic mutantów z 3 epoki bez takiego czegoś, bo w wyzszych epokach można zapomniec o surce w przejetej wiosce bo wszystko jest czyszczone non stop atakami.

więc Sushi mam nadzieje ze odpiszesz czy to tak ma byc czy po 9 latach zobaczysz w tym bug !!!

jerzys

Nierejestrowany

7

Thursday, 19.11.2015, 23:01

Spiryt, ja Ciebie nie rozumiem

jasniej pls

co Ci nie pasi

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 20.11.2015, 07:04

nie pasi mi to że zmieniają grę jak tylko zapłaczesz na forum i stwierdzają że to bug, po 9 latach gry.

jak bys zapomniał to chodzi i oblężenia, i znikającej surce.

i co z tymi kontami nieaktywnymi, nie racza odpisać !!!!

9

Friday, 20.11.2015, 10:00

Spirytku po co się denerwować grą,jak nie zrobią t3 to trzeba olac tą grę bo na t1 i t2 już dawno nie ma sensu grać.nowi są wiecznie atakowani przez mutantow i nie mają szans na rozbudowę a silni są wiecznie wciagani w bombienia sie przez słabszych.ta gra stała się jedna Wielka porażką.jedynie t3 bez bobow i bombienia może uratować jeszcze coś a jak nie zrobia to niech sami sobie graja i placa premke.Tak sie ostatnio nad soba zastanawialem i stwierdzilem ze musze byc chyba masochistą zeby placic za to zeby się wkurwi....

jerzys

Nierejestrowany

10

Friday, 20.11.2015, 13:49

Spiryt, przedstawilem administracji dowody, że niektorzy gracze doją konta na DG (konto nieaktywne przez rok), konto przed bobem oddaje oblegiem surowce graczowi, gracz je zbiera z kilku takich kont, czasami konto DG zmienia ustroj zeby gracz mogl stolice zaatakować i wszystko "wylizać"

dowody były spore, daty kto co kiedy, ciezko było to zignorować

i bug został poprawiony

i moim zdaniem była to zmiana na lepsze.
tym bardziej ze robił to na duża skale gracz z top 3 serwera

11

Friday, 20.11.2015, 14:25

Jerzys ale powiedz mi po co to było zmieniać? Admini mieli z tego kasę za zmiany ustrojów,a tobie też nikt nie bronił tak robić.
Jak to w wojsku mówią - masz głowę i chuj to kombinuj.
Dzięki tobie nikt już nie zacznie gry bo patrząc pod kontem 6 epoki ujebales dobra grę we wszystkich innych epokach.
Dziwię się adminom ze dali się w to wciągnąć,teraz przepada im przez ten durny pomysł dużo kasy z premek graczy a przecież odpadajac ta grę mieli zapewne na uwadze dochody.
Strzelili sobie sami w kolano bo nie zapytali wszystkich graczy o zdanie tylko posluchali jednego ciebie......

Spiryt35

Professional

  • "Spiryt35" started this thread

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 20.11.2015, 14:47

DG to mozna zrozumiec bo nie powinni atakowac ani oblegac innych jak wybrali sobie taki ustrój, bo ich nie można atakowac ani oblegać, ale zajrzyj sobie do swojego postu i tam jak byk napisane żeby zmienic każde obleżenie po którym surka znika, to było zabranie graczom zabawy w zdobywaniu wioski z surką innemu graczowi.

I co najlepsze jest to że po 9 latach gry to był bug, normalnie sie osmieszyli tym zagraniem, a nieaktywne konta co produkuja surke chodz nikt tam nie gra, to na pewno napisza że tak miało byc, aby nie wyjść na idiotów. A i tak po tej zmianie na nich wyszli, zmieniając oblężenia we wszystkich epokach a nie tylko w 6 epoce dla DG.

A poza tym jak mozna olewac gracza co zadał pytanie, nie odpisując na nie od bardzo dawna.

jerzys

Nierejestrowany

13

Friday, 20.11.2015, 15:00

Arioch, nie zgadzam się z Tobą.

a dlaczego to zrobiłem ? moze jestem trochę idealistą, jak uważam ze cos jest zle to to zgłaszam, nie patrze ze sam moge z tego korzystac.
zbyt czesto było to wykorzytywane przez oszustów. za duża pokusa do trzymania multikont.


I wydaje mi się ze w TE aktywni gracze powinni skupiać się na walce a nie na polowaniu na nieaktywne konta by je lupić oblegiem
a aktywne konto ma sporo możliwości zniszczenia surowców w czasie oblegu, nawet jak nie zamierza bronić.

podsumowując:
- pokusa do oszustw ogromna
- ujemny wpływ na aktywnych graczy pomijalny (IMO)

14

Friday, 20.11.2015, 15:38

Powiem tak...
Jeśli całkiem upadne na głowę to chociaż by się admini zesrali to i tak nic nie zrobia a będę miał trzy konta.
Jedno z laptopa i jeszcze dwa bo mam dwie komórki,więc mogę grać na trzech kontach ponieważ AjPi będą trzy czyli żadnego powiązania a jednak multi . Jeśli ktoś zechce to i tak będzie miał wiele kont i nic tego nie zmieni bo nikt do tego nie dojdzie,więc dla mnie te zmiany były bardzo durne i nic oprócz unicestwienia gry nie wniosły

15

Friday, 20.11.2015, 19:51

....i niech tak będzie ale niech buli premkę na trzech ;)

jerzys

Nierejestrowany

16

Friday, 20.11.2015, 21:53

dlatego mam pomysł żeby brak premki (lub ustroje) nie zwiększal ceny budynków x2 tylko zmniejszał wydobycie x2....

17

Saturday, 21.11.2015, 08:01

Nie każdego stać na premke,weź pod uwagę to ze napewno gra tu nie jeden dzieciak,my pracujemy to dla nas są to groszowe sprawy ale dzieciak woli wydać na co innego niż taka grę,więc będzie od razu na spalonej pozycji. Znowu coś jerzys przekombinujesz....
Nie patrz pod siebie ze Cię stać na premke tylko patrz na wszystkich,bo znów będzie zong

18

Monday, 23.11.2015, 20:35

no tak ale tym razem przyznam stronę Jerzysa, co by nie bylo grę zrobiono by zarabiać a więc pomimo iż nie jest to gra Pay for Win to ci co płacą powinni mieć jakiś plus z tego a ci co nie to niestety muszą mieć minusy a co ważniejsze minus musi być odczuwalny w walce, budowaniu woja, budynków itp bo inaczej nie ma sensu płacić przecież....

uczciwa propozycja Jerzysa, popieram !!!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (23.11.2015, 20:48)


19

Monday, 23.11.2015, 21:46

Engy zaprzeczasz sobie, to nie jest gra pay for win

20

Monday, 23.11.2015, 22:15

Zobacz jak się gra bez premki i zrozumiesz czemu ją wykupujesz :)
Wszystko poupiepszane a już nie wspomnę o odbudowie woja np po nieudanym oblu.
Uważam ze dokladajac następne minusy dla tych którzy od święta wykupuja premke pozbędziemy się wielu graczy a efekt końcowy będzie taki ze na t3 znów będzie grało z 40 osób.
Zresztą przestanmy fantazjowac.....
T3 to tylko sciema zeby garstka tych co zostali grali nadal czekając na zmiany które i tak nie nadejdą. Gdyby napisali ze nie będzie żadnego t3 to zapewniam Cię ze została by z połowa graczy lub mniej.
Na t1 i t2 w 6 epoce jest tylko wyniszczanie sobie wsi przez bombienia jak już każdy każdemu zniszczy co trzeba to zobaczysz jak szybko zaczną likwidować się konta.
Uważam ze tylko Nowy serwer zrobiony z sensem jest w stanie uratować ta grę bo za 3-4 miechy nie będzie już z kim grać....