Nie jesteś zalogowany.

Konrad_PL

Nierejestrowany

1

Monday, 04.08.2008, 20:27

symulator błąd z bohaterem

wchodzę w niego i tak sobie oglądam go i w końcu zauważyłem że u bohatera jest 30 leczenia jak min przy leczeniu to 60 no bo jak się zrobi reset bohatera to ma sie min 60
czy to jest błąd czy coś innego?

2

Monday, 04.08.2008, 20:52

Symulator nie uwzglednia wielu czynnikow majacych wplyw na rezultat walki, zeby nie bylo za latwo wszystkiego wysymulowac

Konrad_PL

Nierejestrowany

3

Monday, 04.08.2008, 21:21

he he :) aha jak tak to wszystko :)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 04.08.2008, 21:58

Generalnie jedyna zmiana w statystykach bohatera i z nim związanych w symulatorze to zmiany wiążące się z lataniem oraz bonusy dla jednostek względem poziomu herosa.

no bo jak się zrobi reset bohatera to ma sie min 60

Ale ja tu widzę troszkę inną rzecz - jakim cudem masz po resecie 60 leczenia jeśli wartością wyjściową dla każdego bohatera jest 30? ;>
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

5

Monday, 04.08.2008, 23:39

a nie chodzi o to ze to bohater jest aniołem?, ztresztą symulator i tak nie uwzglednia akurat twojego bohatera , tylko jakiegos nominalnego, - takie sa moje dotychczasowe obserwacje

6

Tuesday, 05.08.2008, 08:12

Raziel, Konrad_PL zapewne mial na mysli ze po zresetowaniu swojego bohatera rozda punkty w dowodzenie oraz leczenie i bedzie mial 60 ;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 06.08.2008, 11:00

Bohater w symulacji ma podstawowe statystyki, można jedynie włączyć mu latanie. Poziom jest głównie do sprawdzania wpływu bonusów rasowych.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker