Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] marysia, sławek2200

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 29.09.2015, 22:04

marysia, sławek2200

ID 49672
Login dupeczka
Postać marysia

ID 46878
Login slawek2200
Postać sławek2200

Multikonto, ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Tuesday, 29.09.2015, 22:16

Jaki jest problem w tym żeby posiadać konto w 6e i jednocześnie w 2e, przecież nie mają ze sobą nic wspólnego w grze te epoki dzieli przepaść, a ja po prostu z nudów chciałem pograć w 2e i 3e.
Inni mają po kilka kont jednocześnie w 6e dodając sobie dzieki temu surowce i jakoś dla nich nie mam Bana

jerzys

Nierejestrowany

3

Tuesday, 29.09.2015, 23:53

faktem jest ze w przerwach miedzy akcjami TE jest nudne jak flaki z olejem ...
mozna sie wpatrywac w proces budowania, okragłe 300 godzin ...

ja osobiście preferuje sudoku, ale jak ktos lubi to JEST PRZECIEZ SERWER T2 !!!!
Sam mam tam konto ...
(nie powiem jaki nick, kilku mogłoby spać z grzęd :-)))

mam nadzieje, że administracja nie dopatrzy się żadnego dodatkowego łamania regulaminów (transfer PH, itp.) i nie stracimy aktywnego gracza ... tak mało ich zostało na t1 ...


przepraszam za pisanie nie w swojej sprawie.

4

Wednesday, 30.09.2015, 10:22

transfer PH
To również miało miejsce, także nie pozostała mi żadna okoliczność łagodząca, którą mógłbym wziąć pod uwagę.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Wednesday, 30.09.2015, 22:08

heh
Kilka lat płacenia premium do tego żadnych kombinacji, teraz ban za drugie konto w 2e które nie ma kompletnie żadnego niesprawiedliwego wpływu na innych graczy i gre jako całość
Ale trudno
Powodzenie w grze

6

Thursday, 01.10.2015, 14:40

mam nadzieje że admini cofną bana a sławek sie nie zniechęci i wróci do gry, wydaje mi się że ban okresowy na konto główne i ban stały na konto dodatkowe plus brak uczestnictwa w bobie sa wystarczajacą karą, w końcu te konta w sposób istotny praktycznie nie mogły ze sobą współdziałać
za głupotę sie płaci ale bądźmy wyrozumiali niewielu juz nas tutaj zostało :(

7

Saturday, 03.10.2015, 12:22

żadnego cofnięcia bana reguły są jasne dla wszystkich od dawna. Chciałem pograć w innej epoce otworzyłem konto na T2 .Temat zamknięty

8

Saturday, 03.10.2015, 22:44

widzę bilbo że z ciebie człowiek bezkompromisowy, mam nadzieje że nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji że popełnisz drobny błąd a nikt ci ręki nie poda no bo "zasady były jasne"

9

Sunday, 11.10.2015, 11:44

jakie cofanie bana

2 konta? reguły są jasne miał Multi i zarabiał na drugim koncie pewnie handlował miedzy sobą na t 1 jest sporo takich Multi i trzeba z tym porządek zrobić bo widać kto w jakim czasie się wzbogaca druga sprawa jeżeli by cofnęli bana to musieli by cofnąć tez wcześniejszym graczom

10

Friday, 13.11.2015, 17:28

Po ponownym przeanalizowaniu sprawy oraz wyrażeniu przez gracza skruchy, wraz z właścicielami gry, zdecydowaliśmy się rozpatrzyć pozytywnie prośbę o odbanowanie głównego konta.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0