Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 16.11.2015, 15:01

Miło by jeszcze było aby Szanowna administracja faktycznie postarala się z 3 serwem zeby to nie było zucanie słów na wiatr,bo śmiem przypuszczac ze z polowa jeszcze aktywnych graczy gra tylko dlatego ze czekają na obiecane t3 - Ja napewno.
Za wiele zmian nie potrzeba,częściej eventy i zeby coś w nich wpadalo,bez boba,z szybką budowa tak jak jest,i coś może jeszcze dodac i bylo by calkiem sympatycznie :)
Pozdrawiam

22

Monday, 16.11.2015, 17:13

Wypowiem się jeszcze ja choć to nie ma sensu...

Ja widzę to tak:
Z tego co się orientuje to gracze z T1 i T2 jakoś nie mają chęci na nowy serwer, dlaczego? bo po 2-4 latach gry będzie to samo... czyli szybkie odchodzenie graczy przez: naloty,(oblegi też ale to mniejszy ból) wywracanie gry do góry nogami graczom którzy obrali strategie rozwoju i z długim stażem zrobiono im psikusa - podwójna stolica, ustroje, boby... jakie miało miejsce.
na T3 skusił bym się gdyby było:
- bez ustrojów
- bez bobów
- bez nalotów, jeśli już to: ograniczenie do epoki tzn. możesz robić nalot tylko w tej epoce w której jesteś, nie możesz robić epokę wyżej lub niżej
- nalot ze stolicy = brak ochrony lub zwiększona szansa na udany nalot z 25% na 100% czyli jeden nalot to jeden budynek/kopalnia pewny.
- częstsze eventy
- bez zmian w trakcie rozgrywki czyli zamiana sił - wygrywają najlepsi i tak jest w każdej grze tu nie powinno być inaczej

8)

23

Monday, 16.11.2015, 18:11

Troszkę jesteś w błędzie,większość graczy czeka na t3 ale nie na takich chorych zasadach jak teraz.
Jak słusznie zauważyłeś naloty niszczą grę dlatego zero nalotów,każda nieudolna slamazara zaczyna naloty bo nie potrafiła sobie poradzić z takich lub innych powodów z gra więc uprzyksza grę tym którzy mnóstwo czasu i kasy poświęcili na rozwój konta.Dlatego t3 bez nalotów a ewentualnie t4 tylko dla jerzysa i podobnych jemu :)

24

Monday, 16.11.2015, 18:27

Aaaaa zapomniałem dodać ze jeśli powstało by t3 to powinno być od początku do końca na takich samych zasadach bez większej ingerencji adminów,bo krew człowieka zalewa jak widzi zmianę zasad które sami ustalili,chodzi mi o cofanie stałych banow....
Albo będą jakieś zasady i dotyczą wszystkich tak samo,albo t3 bez zasad,albo olejmy ta grę bo na co się denerwować. GRA ma bawić a nie wkurzac.

jerzys

Nierejestrowany

25

Monday, 16.11.2015, 21:53

co wy tak na te naloty ???

ja przez rok latałem jak glupi z nalotami.
i byłem za mozliwością nalotów

teraz nie latam od roku, bo mi się to nie opłaci, po mnie latają (ze 4 wsie 40+ mi już zniszczyli do zera)
i nadal jestem ZA NALOTAMI


jeżeli zlikwidujecie naloty to pierwszy silny gracz będzie pierwszym silnym na wieki
mi to na t3 nie będzie przeszkadzac, bo to będę ja, tylko co to za przyjemnosc grać z graczami którzy nie mogą się odgryżć nalotem ???

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 16.11.2015, 23:42

gdyby nie naloty to byłbys ale daleko za wszystkimi :)

a co do nalotów to niszczą grę i gracze odchodzą z gry, jak to jest już na T2 po jednej osobie z obu klanów zakonczyło grę juz i saksowało konta, i takie coś cię cieszy ? admini zaraz zaczna odblokowywac konta aby graczy przybywało jak to nie dawno zrobili z graczem z twojego klanu.

tobie podobny na T2 nie mógł znieść porażek, chodź wcześniej, jak zabierali wioski było ok, ale jak się zmobilizowaliśmy, rozbudowali i zaczęliśmy wioski zabierać to zaczął naloty robić.

a najlepsze jest to bo mysli ze tymi nalotami wygra, jak juz przegrał, chłopak nie spi i siedzi 24h na dobę :) mysli ze komus zalezy na wioskach heheh

Ja z simami nie będe grał, jak nie umieja przegrywać, jedynie co to czekam na reszte ludu z Valhalli aż im sie urlopy skonczą aby zniszczyc im to co oni zaczeli niszczyc nam :) więc niszczcie mi wioski abym miał sloty wolne :) a potem końiec z durna grą co sama sie niszczy :)

T3 bez nalotów, bez boba i bez wykupywania budów za podwójna cene bo znowu po roku beda mutanty na serwerze :)

27

Tuesday, 17.11.2015, 06:50

Spirytku wszystko okej ale tą szybką budowę bym zostawił na t3 z tego względu ze jak pojawi się jakiś nowy gracz np po roku to nie zacznie gry bo już nikogo nie dogoni,więc jaki sens dostawać cały czas w 4 litery?
Weź pod uwagę to ze na t3 zacznie grę powiedzmy ze z 100 osób które teraz gra na t1 i t2 i każdy będzie aktywny więc nie nazbierasz tak łatwo surke jak teraz,a gdyby jeszcze zrobili ze na koncie na którym ktoś się nie loguje z tydzien

28

Tuesday, 17.11.2015, 06:55

....przestaje się wydobywać sutka to nie było by tak łatwo wystawic coś za podwójną cenę bo tak naprawdę ciężko było by zdobyć surke,a robiąc sobie wsie eco też musiał byś się spodziewać ataków.
Ja bym zostawił tą budowę za podwójną cenę ale na pewno nie zacznę gry jak będą boby i naloty bo znów będzie jak teraz, taka gra nie ma sensu

29

Tuesday, 17.11.2015, 07:36

Sutek

Ja wydobyłem sutka i było całkiem przyjemnie. :rolleyes:

30

Tuesday, 17.11.2015, 07:55

No to blysnaleś

jerzys

Nierejestrowany

31

Tuesday, 17.11.2015, 08:31

ja bym zlikwidował boby
zostawil naloty podobnie jak teraz (roznica ze na stolice 10x mniejsza szansa a nie stałe ograniczenie)
zostawił podwojne wydobycie

w ustrojach, zamiast ruszać koszty budowy zmniejszał / zwiększał bym wydobycie
np. w DG wszystko kosztuje 2x wiecej. zostawił bym normalną cene ale bym zmniejszył 2x wydobycie

do tego zlikwidowałbym wszystkie zachęty do oszukiwania:
- całkowity brak handlu przedmiotami
- całkowita anonimowość w handlu surowcami

i znika powód do posiadania 10 multikont :-)

Do tego:
- kilkukrotne zmniejszenie szansy na drop przedmiotu, z kilkukrotnym zwiekszeniem ich wartości w surowcach
- częste eventy dające dużo większą szanse na przedmioty
- limit na wymiane przedmiot - > surowiec (np. maks 10 przedmiotów dziennie)
to zapobiegnie zlomowisku w zbrojowni

Do tego:
- brak mozliwości bombienia i oblegania armią z wiosek w BIO (lub odpowiednikach)
- masz bio i chcesz bombic : z trzeciej wsi

i duzo wiecej dobrych pomysłów :-)

32

Tuesday, 17.11.2015, 08:54

-bez bobów
-zmniejszenie siły nalotów
-bez handlu przedmiotami
-bez handlu surowcami
-zmniejszenie szansy w eventach z runami
-zwiększenie szans w eventach ze zwojmi

jerzys

Nierejestrowany

33

Tuesday, 17.11.2015, 09:18

-zmniejszenie siły nalotów
zgoda ale niech na stolice będzie np. 5x słabiej. a nie stałe ograniczenie.

ja bym jeszcze widział w stolicy nowy budynek, który umożliwia auto odbudowę jednostki (nowej? nie dającej expa?)
jednostki która by siedziała w garnizonie tylko i broniła przed nalotami
im wyższy poziom budynku tym wiecej jednostek można "autoodbudować"
to by broniło przed akcjami typu 4bomby na stolice, jak teraz

trzeba by było iść konkretną armią



EDIT
jeszcze bym dodał pewne ułatwienia.
- możliwość wyłączenia obrazków. np. miniatury budynków w raportach szpiegowskich. bez obrazków raport mieści sie na ekranie
- widok wioska i kopalnie: zeby zamiast obrazków mógła być po prostu lista budynków, np.:
centrum poziom 50 rozbuduj zniszcz
silos poziom 25 rozbuduj zniszcz
idt.

klikniecie budowy budynku z komorki jest upierdliwe do sześcianu
moglby byc prosty przełacznik widoków (jak teraz pokazywanie poziomów budynków)
mala zmiana a Konrad się zapłacze :-) juz to widze, ten entuzjazm do zmiany :-)



EDIT2:
i jeszcze:
- więcej miejsca na wiadomości (500 zamiast 50, miejsce na serwerach staniało przez ostatnie 8 lat !!!!)
- czat klanowy
- możliwość udostępniania raportów (skany, ataki, itp.) dla klanowiczów jednym kliknięciem (osobna kategoria: raporty udostępnione przez klanowiczów)
- możliwość filtrowania wiadomości, zaznaczania i kasowania hurtem
jak zaczynam atakować (lub inna akcja) wieś niech będzie pokazane nie jak teraz:
Napadnij dla surowców: Wioskowo

tylko:
Napadnij dla surowców: KLAN GRACZ Wioskowo ADRES
i tak wszedzie, komplet informacji, we wszystkich miejscach gdzie pojawia się wies (jak armia idzie, w tematach wiadomości)
zamiast wsi / gracza niech będzie komplet informacji !



EDIT 3:
Lokacje wybierane z LISTY
ekspedycje wybierane z LISTY
(a nie z mapy)
stały czas chodzenia na lokacje

lokacje w wersji hard (z dokładną kopią naszego herosa po stronie wroga), 2x wiekszy drop / eksp
mechanizm usuwający nieaktywnych graczy
np. po roku nieaktywności ustój jest resetowany (można zabierać , bombić , atakować)

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (17.11.2015, 10:05)


34

Tuesday, 17.11.2015, 11:06

Moje zdanie w kwestii nalotów jest takie...
Albo całkowite ich zlikwidowanie
Albo jak zostaną to graczowi który dokona nalotu można bombic stolicę z takim samym efektem jak inne wsie,wtedy np. Jerzys i jemu podobni zanim dokonają nalotu,zastanowią się parę razy :)
Odnośnie innych zmian to nie ma co przesadzać bo jak wygórujemy poprzeczke za bardzo to nie zrobia t3 z braku checi i czasu co do duzych zmian

jerzys

Nierejestrowany

35

Tuesday, 17.11.2015, 12:16

ok, moze podobnie do jerzysa sie zastanowią
ale pomysl o T1 sprzed 2 lat

taki zul, super wypasiona stolica i 6 średnich wsi, stoliczna top 1 na serwie
jedną z pobocznych wsi robi na bomby i lata
i co mu zrobisz? stolicy nie ruszysz, siedzi tam kumulacja i mu skoczysz

naloty się NIKOKOMU nie oplacają z wyjątkiem graczy którzy zostali postawieni pod ścianą
i jako taki wentyl bezpieczeńswa powinny pozostać

36

Tuesday, 17.11.2015, 14:50

Zgadza się tyle ze zule jako pierwsi wskoczyli do 6 epoki a ze były boby z początku bez ograniczeń poziomowych to się rozbudowali na maxa i porobiło się mutantow,zapewniam Cię ze bez bobow tego by nie było.Poza tym można zrobić furtkę z bombieniem ale tak jak pisałem wcześniej zaczyna ktoś bombic to jego stolicę można bombic jak zwykła wieś - coś za coś.....
Gdyby została Budowa za podwójną surke to wtedy będąc aktywnym dogonisz każdego bez konieczności bombienia,zresztą bez bobow nikt się nie zmutuje jak teraz

jerzys

Nierejestrowany

37

Tuesday, 17.11.2015, 15:44

wydaje mi się że nie masz racji ale dowodów nie mam

bez bobow potrwa to dłużej
ale nie tak długo jak Ci się wydaje: budowanie za podwojną surkę przyspieszy rozwoj mimo wszystko

ja bym naloty zostawił

38

Tuesday, 17.11.2015, 17:33

Przyspieszy rozwój ale nie aż tak bardzo jak myślisz,pomysl ze nie będzie juz tylu pustych wioch do grabienia bo kazdy kto zacznie gre bedzie aktywny i każdy będzie chronił surke więc skąd ja weźmiesz zeby się za podwójną wybudować? Do 30lev mały problem a potem pojawią się schody.pomyśl ze będąc najlepszym na serwie wpadnie ci ktoś kilka razy po złości z nalotami i już będziesz w dupie.Dlatego tylu zrezygnowało z gry bo wyprowali flaki żeby być jednym z lepszych a tu nagle pojawił się jakiś nieudacznik i nalotami spiepszyl wszystko nad czym pracowali mnóstwo czasu.Żeby ci to bardziej naswietlic dam przykład.... Zakładając ze w realu wybudujesz sobie dom,cieszysz się z tego jak małe dziecko bo poświęciłem dużo czasu i kasy,przychodzisz po pracy i okazuje się ze został ci fundament i z trzy sciany reszta rozdupiona - ucieszył byś się? Musiał byś na nowo pakować kasę i stracić następne kilka miesięcy zeby go odbudować a gdy znów wystawił byś dom z dachem to znów po pracy został by fundament...... I tak w koło. To po co grać i tracić czas i kasę na premce? To już lepiej kupić sobie jakąś płytkę np. Diablo i grać bez stresu. Pamiętaj ze gra ma bawić nie wkurwiac,po to tu gramy zeby się odstresowac po pracy itp.

39

Tuesday, 17.11.2015, 18:07

Zresztą gdybac i ustalać co ma być a czego nie to sobie możemy z nudów bo admini i tak mają to głęboko w czterech literach.....
Jedno jest pewne mają durne podejście do graczy i tyle.
Jeśli prowadzę restaurację to w domu zjem cokolwiek ale w restauracji staram się aby klient zjadł dobrze bo będzie wracał i zostawiła kasę,ale jeśli w domu zjem dobrze a w resteuracji będę podawał cokolwiek to każdy mnie w koncu oleje i nie zarobie......
To samo jest z ta grą......

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Tuesday, 17.11.2015, 18:24

zadnej budowy za podwójna surke bo mylisz się, zaraz by było pełno mutantów, a bez tego kady bedzie sie rozbudowywał normalnie i przed dłuższyczas beda normalne armie, jak to było na poczatku i grało sie lepiej