You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, November 1st 2015, 9:53am

Wielkie podziekowania

Za wspaniały event Halloween-owy:)

jerzys

Unregistered

2

Sunday, November 1st 2015, 11:23am

no, mi się też bardzo spodobał :-)))))

pomyślcie jaki świąteczny będzie :-)

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

3

Sunday, November 1st 2015, 4:58pm

jak by nie patrzeć to, to takie rozmaitości wpadały podczas eventu :)

tutaj to przynajmniej powinien być co miesiąc event po dwa dni :) ale jak widać to maja już całkiem ta grę głęboko w czterech literach :)

4

Tuesday, November 3rd 2015, 7:36pm

No cóż ewent się nie załączył
A miał wpisane w system gry
Przepraszamy za usterki
I gówno dostaniecie

Jak zawsze hahaha
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

5

Tuesday, November 3rd 2015, 7:38pm

Hahaha jak zawsze system nie odpalił

I tyle w temacie :rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

6

Wednesday, November 4th 2015, 4:36pm

są gry gdzie ewenty mniejsze lub większe są co chwilkę a tutaj nie za długo koniec roku i jeden to kpina jakaś ,za kilka dni wielkie nasze święto narodowe i ciekawe co nam zgotują admini :?:

7

Thursday, November 5th 2015, 11:14am

Witam,

rzeczywiście nie odpalił się skrypt automatyczny odpowiedzialny za aktywowanie "leniwej dyni".

Za co serdecznie przepraszam.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

8

Thursday, November 5th 2015, 7:18pm

juz darujcie sobie te nie odpalanie, bo wiadomo, ze jak leniwa dynia to jej sie nie chciało odpalic.
A tak na powaznie to powinien to ktos sprawdzac wtedy co ma sie odpalac, czy sie odpaliło a nie nie odpisac po tygodniu, jedna i ta sama śpiewke :)

Nic sie nie martwcie, bo widac ze chcecie doprowadzic do konca tej gry, to wam najlepiej idzie, patrzac co do zmian wprowadzanych na lepsze.

9

Friday, November 6th 2015, 12:19am

Jak ktoś zagląda raz na 2 lub 3 tygodnie to tak jest
Ze później trzeba coś głupiego napisać by się odpindolili
I dupy nie zawracali
Czas się przyzwyczaić do kłamstw adminów
:rotfl:
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

10

Monday, November 9th 2015, 7:24pm

Myślałem, ze w ramach przeprosin będzie inny event np. na 11 listopada a tu cisza, same słowo przepraszam to jednak ciut za mało

jerzys

Unregistered

11

Monday, November 9th 2015, 8:04pm

a tam, dajcie spokoj

co wy, macierewicz?

czasami najprostsze wyjasnienia sa najlepsze
skrypt zle napisany, nie odpalil, trudno

jakiekolwiek "zamiast" czy "w ramach przeprosin" wymagały by zakasania rekawow - a tu z adminami jest problem.
lepiej niech to t3 robią....

12

Monday, November 9th 2015, 9:40pm

Niestety w nowy serwer już nie wierze, a co do skryptu to jak były awarie to jakoś się dało w kilka dni przeprosinowe ewenty zrobić

13

Monday, November 9th 2015, 10:41pm

dajcie sobie spokój....

już kiedyś mi napisał jeden z adminów, że nie będę mu mówił jak prowadzić jego biznes.....

tak widać dokąd go zaprowadził, serwer prawie pusty, simy i śpiochy na DG no i garstka graczy, którzy już właśnie dobili do końca rozgrywki ;>

:rotfl:

14

Friday, November 13th 2015, 7:45pm

Jak nie zrobią normalnego t3 to ja odpadam jak i pewnie z 1/3 pozostałych jeszcze graczy,bo naprawdę to już dawnooo przestało być zabawne

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

15

Friday, November 13th 2015, 8:16pm

co masz na mysli normalne T3 ?

jedynie co to odblokowuja graczy co dostaja bany stałe, a inni co dostali za to samo sa nadal zbanowani :) smiech na sali :)

jak myslisz czemu znowu takiego gracza odblokowali, aby było wiecej graczy bo T3 nie zamierzaja otwierac :)

16

Friday, November 13th 2015, 8:41pm

Normalne czyli z jakimiś zmianami.częściej jakieś eventy i coś urozmaicić,może zlikwidować naloty bo to psuje grę i takie tam.
Tyle że faktycznie nikt nic nie chcę zmienić,a z tym stałym banem to już polecieli grubo,to może i mnie odblokuj haha dostałem banda z dwa lata temu za dokładnie to samo i dalej co mam,ta gra całkiem zeszła na psy :(

Spiryt35

Professional

Posts: 833

Location: Libiąż

  • Send private message

17

Friday, November 13th 2015, 10:13pm

powinni otworzyc dwa serwery z nalotami i bez nalotów ciekawe na którym by było wiecej graczy :)

jerzys

Unregistered

18

Saturday, November 14th 2015, 12:47am

naloty to ostatecznosc
oplacą się tylko wtedy gdy druga strona "przegina"

serwer bez nalotów: pierwszy najlepszy klan bedzie najlepszy na wieki
i nic tego nie zmieni

ja kiedys robilem naloty a od dluzszego czasu sam jestem ofiarą
chyba mam spore doswiadczenie
naloty sa potrzebne
naprawde

19

Saturday, November 14th 2015, 7:41am

Jeśli nie było by bobów a zostawili by z budowaniem tak jak jest teraz ze mozna szybciej za surke wystawic to nie byly by potrzebne naloty bo kazdego dalo by sie dogonic a ewentualna roznica pomiędzy aktywnymi była by nie wielka,wtedy ktoś kto nagle pojawi się po roku nieobecności musiał by nieźle naginać żeby kogoś dogonic a nie przeszkadzał by nalotami.myślę ze od początku każdy by zapiepszal na premce zeby być najlepszym.

Spirytku po co tak robić?
Przecież zostały by te dwa co są i tu można sobie bombic do woli :)

20

Monday, November 16th 2015, 2:21pm

Skrypt eventu został przejrzany i poprawiony. Nie powinien już sprawiać problemów.

Jeszcze raz przepraszam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker