Nie jesteś zalogowany.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Wednesday, 16.12.2015, 19:52

miałem nic nie pisać wiesniaku ale napisze.

tobie to nawet ta sieczka z głowy wyparowała, bo za duzo po nocach siedzisz, Wiec jak by teraz do twojego pustego łba wrzucic kilka zairenek pisaku to niezła by grzechotka była :)

dwóch dalo rady wilu, jak by ci to wytłumaczyc abys zrozumiał ze chodz bys siedział 24h na dobe to i tak bys został na samej stolicy, wiec ja sobie nie siedziałem i smiałem z takich simów co nocy nie moga przespac bo chca w nocy naloty robic, tak o was mówie :)

Sarecynie pomyliłeś sie bo sim dostał to konto na takim poziomie co teraz jest i przez ponad rok nic nie wybudował wiecej bo to sim :)

Teraz ma zaniki ze grał w Vallhali, dawał armie do oblezeń i tam simek padał, jak go atakowałem to sim pisał do mnie czemu go atakuje, bo on zaglada rzadko na gre i tak co chwile było :)
Nie ma nic wspólnego a pisze do nich, wiem bo raz sobie pomylił i napisał do nas ze skanem mojej stolicy :) A zapomniał bym przeciez brałes udział w ankiecie w klanie Vallhala, a było o nalotach kto za a kto przeciw :)

ciebie czyscic atakami hehe, na tym gra polega zeby atakowac, a co do czyszczenia to ty piszesz do vallhalii :)

82

Thursday, 17.12.2015, 01:24

Zal cie chlpcze ja dostalem konto i nic nie wybudowalem heh ciekawe rok nic nie wybudowalem a dwie kopalnie co ubiles juz stoja od nowa jak to sie stalo?O chyba jako jedyny na serwie dostalem boba budowy za 1% wartosci:) ALbo ty i sracen to jedno albo oboje sa z was takie mozgi :) Aha skoro miales nie pisac to niepisz bo debilizmow nikt nie ma chyba ochoty czytac

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Thursday, 17.12.2015, 07:14

chciałes sie pochwalic że wybudowałes kopalnie :) zamek też ? heheh co to jest uran wybudowac na 46 poziom czy 45 :) bo jak widac simujesz ja po roku mam lepsza stolice niz ty, co miałes rozbudowane konto i co nic prawie nie podbudowałes :) simek

84

Thursday, 17.12.2015, 21:21

Pochwalic? Nie dzieciaczku poprostu po raz kolejny daje przyklad ze fantazje twoja jest niesamowita:) nie bede wiecej ci tlumaczyl nie interesuje mnie ze nie zrozumiesz bo juz kilka osob ci cos tlumaczylo ale tyn nic nie rozkminiasz masz tylko swoja wersje i na tym sie twoj swiat konczy:) szczyscisz sie ze wiecej wybudowales stolice dzieki temu ze podostawales ecoo ktorych oczywiscie zaraz zaprzeczysz:) ja dopiero zaczolem wiecej grac jak sie naloty zaczelya czemu? wiem ze nie rozumiesz ale tez nie bede ci tlumaczyl :)

85

Thursday, 17.12.2015, 23:18

I tu się mylisz nie dostał żadnego eco od nas
tylko myśląc jakie ci są potrzebne surowce i znaleźć odpowiednie pola
A surke wziął od was i to jakie ilości ale co jak simowanie i zbieranie to wam wychodzi
I wynosił parę milionów od was dziennie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

86

Friday, 18.12.2015, 00:29

O nasz najwspanialszy matematyku:) jak pare mln dziennie to czemu jeszcze niema stolicy na 70lvl?

87

Friday, 18.12.2015, 12:54

W rok czasu wybudował się od podstaw i dość wysoko z wioskami
A widać u ciebie przez rok nic dlaczego
Dlatego ze zbierał od ciebie surke
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

88

Friday, 18.12.2015, 13:47

Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Friday, 18.12.2015, 17:41

Nie ma co mu tłumaczyc :) u niego i tak pustostan jest w głowie :)

nie budowałem tylko stolicy przez ten rok, bo wybudowałem wszystkie wioski na 45 poziom i to nie takie jak ty, co nic wartosciowego nie dawały :)

simuj dalej i lataj, chodz i to marnie ci idzie :)

90

Friday, 18.12.2015, 19:26

wiem wiem szystkim idzie slabo tylko nie tobie jeses poprostu super :rotfl: nauczysz nas grac? prosze mistrzu. A co do Mahmuda jestem za calkowitym zjechaniem go bombami :) wiec powodzonka:)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Saturday, 19.12.2015, 10:31

dzieki za wsparcie co do nalotów na Mahmeda :rotfl: :rotfl:

a taka druga sprawa, pisałes że ty i golem nie macie nic wspólnego z Vallhalla tak sie jej wypieraliscie a teraz golemus siedzi u nich w klanie :) hehe

92

Saturday, 19.12.2015, 18:18

Mogwai Tak nie lubisz mahmuda to może polatasz także z nami po nim haha ze
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

93

Saturday, 19.12.2015, 18:35

Niewiem czemu tam poszedl... moze i bym polatal ale narazie dostalem duze zlecenie i brak czasu na gre moze po nowym roku

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Saturday, 19.12.2015, 19:51

po nowym roku to on bedzie bez wiosek :)

miejmy nadzieje ze urlopowicze wróca podczas eventu bo bedzie podwójne burzenie :)

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Monday, 21.12.2015, 13:05

a Mogi mozesz powiedziec jaki masz Nick na T1 ? bo pisałes mi ze tam nie pogram to chociaz chce wiedziec z jakiego konta mnie zniszczysz heheh no chyba ze sie boisz przyznac :rotfl: bo tego co konto Golema na T2 przejął wiem na jakim gra na T1 i w jakim klanie :thumbsup:

zapomniałem dodac że ja nie popieram zawieszenia nalotów bo po nowym roku bede latał :) na T1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Spiryt35" (21.12.2015, 15:28)


96

Tuesday, 22.12.2015, 01:19

szczekasz szczekasz ale chyba zapomniales ze T1 to nie T2 jak narazie niegram na T1 ale mozliwe ze dla ciebie wruce do gry:P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Tuesday, 22.12.2015, 11:17

chyba ty zapomniałes o tym że mnie tak bardzo straszyłeś teraz widze ze znowu kolagami:) wiem tylko tyle ze tam simujesz na DG ale jak widac boisz sie podac Nick, wróc bo simów tez ta gra potrzebuje :)

a szczekasz to ty psie :!: