Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Sunday, 29.11.2015, 00:30

nie wiem kto tu jest idiotom :)

bo w tym oblęzeniu na pewno to nie wy ?

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=ecb11a6499


czy to inne pionki Golemy i Mogwaje bronia tej wioski :)

62

Sunday, 29.11.2015, 01:11

Patrz Spiryt
Wyrzekł się klanu w którym grał 8 lat
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

63

Sunday, 29.11.2015, 21:44

to fakt, że trzeba być dobrym gamoniem żeby tak opier...lić z takimi dobrymi wioskami jakie miała valhujja....

a co do wiosek i poziomów to ja sam dziennie zdejmuję ok 200lvl więc myslę że wszystkich w sumie leci duuuużo więcej :rotfl:

jerzys

Nierejestrowany

64

Sunday, 29.11.2015, 21:59

az zaluje ze nie gram na T2

cos tam sie przynajmniej dzieje a nie jak na t1 ....

65

Sunday, 29.11.2015, 22:45

Uprzejmie proszę o zachowanie kultury. Poszły ostrzeżenia.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


66

Monday, 14.12.2015, 09:47

Wiadomość od mogwai

Jako ze tropek zalozyl klan i chyba nie bedzie juz z wami gral? Moge
porozmawiac
o zawieszeniu nalotow jesli macie ochote na to? Jesli nie bawim sie dalej:) daj
znac


Mogwai ta wiadomość mnie rozbawiła

Wręcz te błaganie wygląda na skomlenie
ja obiecałem ci ze nie zrobisz sobie już wioski i słowa dotrzymam
wiec przestań skomlić jak pies
tylko graj rób naloty bo dotąd zrobiliście mi jeden wolny slot na lotke
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

67

Monday, 14.12.2015, 12:51

Jezeli normalna propozycja jest dla ciebie blaganiem skamleniem... to naprawde wspolczuje, kopalnie w stolicach wam leca ty uciekasz ponownie na urlop po dwoch nalotach tak wiem masz prywatne sprawy do zalatwienia jak zwykle zreszta po nalotach:) ale wiem wy prowadzicie i jestescie najlepsi, gratuluje

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Monday, 14.12.2015, 18:32

też się z tego uśmiałem :) normalnie mi ręce opadają jak widzę co ten simek napisał na nasz klan :)

zrozum mamy gdzies kopalnie w stolicach, gra sie juz dawno zakonczyła i przegraliscie :) teraz tylko bombienie które tez przegraliscie uciekajac na BIO i siedząc na urlopach :)

69

Monday, 14.12.2015, 18:36

No tak poleciał. Mi jeden lvl krzemu w stolicy
tobie poszło około 10 budynków
Propozycja normalna osoby która chce sojuszu
Hahaha śmieszne
Jak by mi poleciało 10 budynków i widziałbym ze poleca kolejne pewnie bym normalnie chciał sojuszu
Propozycja mówi za siebie
Urlop tak sobie poszedłem bo mnie rozbawiła twa normalna propozycja aż musiałem włączyć urlop ze śmiechu
Spraw żadnych tym razem nie miałem
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

70

Tuesday, 15.12.2015, 00:10

Jako ze znamy twoj poziom intelektu i ze z liczeniem u ciebie baaaardzo ciezko to dajmy sobie spokuj:) ja sam wam zburzylem wiecej w stolicach niz wy mi razem wzieci i nie peplam tym na prawo i lewo :P Propozycja byla bo zalezalo mi tylko na tropku teraz i na tobie:) wiec jak widzisz kopnoł cię zaszczyt :rotfl:

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Tuesday, 15.12.2015, 07:13

Jaki zaszczyt, nie rób z siebie gwiazdy hehe bo jestes zwykłym simem.

Mogi ale przeistaczasz fakty, jak nie peplasz a kto pierwszy wrzucił linki z nalotów, ja wiem ze to był przykład i akurat moje dwa tam sie znalazły heheh

a co do budynków w stolicy to ty mi nie zburzyłes połowe z tego co ja Tobie, a o innych graczach nie wspomne co na Bio uciekli, Twój przyjaciel Rahl czyli nadja jak sie tutaj wymadrzał ze jeden gracz zjechał nam wioski a on co zrobił najpierw oddawał pod ochrone wioski a teraz Bio właczył to jest dopiero tchórzostwo bo zacząć naloty i uciec na BIO :) wstyd

72

Tuesday, 15.12.2015, 07:48

Kłamiesz Spiryt. Pierwsze naloty dostałem od Grega i od Ciebie pomimo ze gregowi odpisałem ze za nalotami nie jestem i ich nie robiłem. Co do wiosek to fakt zniszczyliście to co dałem do zniszczenia i dalej simuje że wióry lecą.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

73

Tuesday, 15.12.2015, 12:25

nie mówie ze Ty zaczołeś, ale wasz klan zaczął, więc jak sie coś zaczyna to i sie konczy a nie urlopuje i ucieka w Bio, a wiem że większosc w waszym klanie była za nalotami które miały sie zacząc po nowym roku. Ale jak widac nie wszycy umieli wytrzymac do tej pory i zaczeli jak tylko wioske stracił.

74

Tuesday, 15.12.2015, 23:33

Ja niewiem spiryt ty naprawde jestes az tak tepy?trzeba ci drukowanymi napisac czy wrecz narysowac???po naszej stronie zostalem tylko praktycznie tylko ja na stolicy... u was 4 osoby + sracen lamus serwera niebawem do was dolaczy i ty idziesz w zaparte ze to my przegrywamy hahaha tu jest dopiero sie z czego usmiac :rotfl: gdyby tylko valhala sie wlaczyla do mojej i golema akcji to napewno ty i sracen mieli byscie stolice juz na okolo 30 lvl :P niestety jest jak jest... i to w sumie wyjasnia czemu przeistaczasz fakty, boli was wszystkich ze dwoch dalo rade WIELU !!!! wbij to sobie do resztki mozgu jesli wogule go posiadasz:) juz was 4 + 2 wspomagaczy atakami musicie mnie pilnowac bo nie dajecie rady gdyby nie galahad i pindzel to nawet bys nalotu nie puscil:)

75

Wednesday, 16.12.2015, 08:08

Powiem tak inżynier łopatologi mogwai do ciebie
Każdy wie ze jako jedyny pilnowałem tez serwer by nie było na nim nalotów i każdy o tym wie
A znalazło się 2 debili o wysokim ilorazie inteligencji 0.07
Którzy pierwsi zrobili mi naloty pomimo że nigdy bombek do nikogo nie posłałem
Wiec nie wymyślaj głupot
Zacząłeś my to zakończymy miałeś budynki z 48 lvl w stolicy a masz
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8152c183b3
wiec o czym tu mowa ze zniszczył es więcej budynków w stolicy

A co do reszty jahl
Ty podziękuj kolegom którzy się wyparli klanu i zasadom którymi ustawiłem z Hieną
I nie zapominajcie ze my od lat graliśmy na stolicach i umiemy grać bez multikont i jak na samych stolicach
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

76

Wednesday, 16.12.2015, 08:51

Ja mialem budynki na 48 poziomie? rany boskie chlopie zaskakujesz mnie coraz bardziej:) naprawde musisz miec+/- 8 lat :) jedyne dobre udane naloty z tego co pamietam mial tropek raz centrum mi zbil raz moze dwa uran i chyba raz krzem:)(Oczywiscie piszeo sensownych budynkach) ogarnij sie i nie udzielaj na temat na ktory jak widac niemasz pojecia,,,

77

Wednesday, 16.12.2015, 10:55

Tak inżynier nawet się chwaliłeś na forum przyrównałeś moje wydobycie
Jak dobrze ze już nie pamiętasz co napisałeś
Coś nie tego z pamięcią
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

78

Wednesday, 16.12.2015, 18:28

Oczywiscie ze pamietam i to bylo wydobycie na 46lvl!!!!! imbecylu policz to zobaczysz sam potem zamilcz bo sie kompromitujesz

A prosiłem o zachowanie kultury. Ostrzeżenie.
/KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (22.12.2015, 13:19)


79

Wednesday, 16.12.2015, 19:06

:thumbsup:
;)
:whistling:

Nie powinieneś używać słów których nie rozumiesz
Dzieciaczku
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

80

Wednesday, 16.12.2015, 19:51

I wszystko jasne w tym momencie :)