You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Spiryt35

Professional

• Send private message

81

Wednesday, December 16th 2015, 7:52pm

miałem nic nie pisać wiesniaku ale napisze.

tobie to nawet ta sieczka z głowy wyparowała, bo za duzo po nocach siedzisz, Wiec jak by teraz do twojego pustego łba wrzucic kilka zairenek pisaku to niezła by grzechotka była :)

dwóch dalo rady wilu, jak by ci to wytłumaczyc abys zrozumiał ze chodz bys siedział 24h na dobe to i tak bys został na samej stolicy, wiec ja sobie nie siedziałem i smiałem z takich simów co nocy nie moga przespac bo chca w nocy naloty robic, tak o was mówie :)

Sarecynie pomyliłeś sie bo sim dostał to konto na takim poziomie co teraz jest i przez ponad rok nic nie wybudował wiecej bo to sim :)

Teraz ma zaniki ze grał w Vallhali, dawał armie do oblezeń i tam simek padał, jak go atakowałem to sim pisał do mnie czemu go atakuje, bo on zaglada rzadko na gre i tak co chwile było :)
Nie ma nic wspólnego a pisze do nich, wiem bo raz sobie pomylił i napisał do nas ze skanem mojej stolicy :) A zapomniał bym przeciez brałes udział w ankiecie w klanie Vallhala, a było o nalotach kto za a kto przeciw :)

ciebie czyscic atakami hehe, na tym gra polega zeby atakowac, a co do czyszczenia to ty piszesz do vallhalii :)

82

Thursday, December 17th 2015, 1:24am

Zal cie chlpcze ja dostalem konto i nic nie wybudowalem heh ciekawe rok nic nie wybudowalem a dwie kopalnie co ubiles juz stoja od nowa jak to sie stalo?O chyba jako jedyny na serwie dostalem boba budowy za 1% wartosci:) ALbo ty i sracen to jedno albo oboje sa z was takie mozgi :) Aha skoro miales nie pisac to niepisz bo debilizmow nikt nie ma chyba ochoty czytac

Spiryt35

Professional

• Send private message

83

Thursday, December 17th 2015, 7:14am

chciałes sie pochwalic że wybudowałes kopalnie :) zamek też ? heheh co to jest uran wybudowac na 46 poziom czy 45 :) bo jak widac simujesz ja po roku mam lepsza stolice niz ty, co miałes rozbudowane konto i co nic prawie nie podbudowałes :) simek

84

Thursday, December 17th 2015, 9:21pm

Pochwalic? Nie dzieciaczku poprostu po raz kolejny daje przyklad ze fantazje twoja jest niesamowita:) nie bede wiecej ci tlumaczyl nie interesuje mnie ze nie zrozumiesz bo juz kilka osob ci cos tlumaczylo ale tyn nic nie rozkminiasz masz tylko swoja wersje i na tym sie twoj swiat konczy:) szczyscisz sie ze wiecej wybudowales stolice dzieki temu ze podostawales ecoo ktorych oczywiscie zaraz zaprzeczysz:) ja dopiero zaczolem wiecej grac jak sie naloty zaczelya czemu? wiem ze nie rozumiesz ale tez nie bede ci tlumaczyl :)

85

Thursday, December 17th 2015, 11:18pm

I tu się mylisz nie dostał żadnego eco od nas
tylko myśląc jakie ci są potrzebne surowce i znaleźć odpowiednie pola
A surke wziął od was i to jakie ilości ale co jak simowanie i zbieranie to wam wychodzi
I wynosił parę milionów od was dziennie
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

86

Friday, December 18th 2015, 12:29am

O nasz najwspanialszy matematyku:) jak pare mln dziennie to czemu jeszcze niema stolicy na 70lvl?

87

Friday, December 18th 2015, 12:54pm

W rok czasu wybudował się od podstaw i dość wysoko z wioskami
A widać u ciebie przez rok nic dlaczego
Dlatego ze zbierał od ciebie surke

88

Friday, December 18th 2015, 1:47pm

Spiryt35

Professional

• Send private message

89

Friday, December 18th 2015, 5:41pm

Nie ma co mu tłumaczyc :) u niego i tak pustostan jest w głowie :)

nie budowałem tylko stolicy przez ten rok, bo wybudowałem wszystkie wioski na 45 poziom i to nie takie jak ty, co nic wartosciowego nie dawały :)

simuj dalej i lataj, chodz i to marnie ci idzie :)

90

Friday, December 18th 2015, 7:26pm

wiem wiem szystkim idzie slabo tylko nie tobie jeses poprostu super :rotfl: nauczysz nas grac? prosze mistrzu. A co do Mahmuda jestem za calkowitym zjechaniem go bombami :) wiec powodzonka:)

Spiryt35

Professional

• Send private message

91

Saturday, December 19th 2015, 10:31am

dzieki za wsparcie co do nalotów na Mahmeda :rotfl: :rotfl:

a taka druga sprawa, pisałes że ty i golem nie macie nic wspólnego z Vallhalla tak sie jej wypieraliscie a teraz golemus siedzi u nich w klanie :) hehe

92

Saturday, December 19th 2015, 6:18pm

Mogwai Tak nie lubisz mahmuda to może polatasz także z nami po nim haha ze

93

Saturday, December 19th 2015, 6:35pm

Niewiem czemu tam poszedl... moze i bym polatal ale narazie dostalem duze zlecenie i brak czasu na gre moze po nowym roku

Spiryt35

Professional

• Send private message

94

Saturday, December 19th 2015, 7:51pm

po nowym roku to on bedzie bez wiosek :)

miejmy nadzieje ze urlopowicze wróca podczas eventu bo bedzie podwójne burzenie :)

Spiryt35

Professional

• Send private message

95

Monday, December 21st 2015, 1:05pm

a Mogi mozesz powiedziec jaki masz Nick na T1 ? bo pisałes mi ze tam nie pogram to chociaz chce wiedziec z jakiego konta mnie zniszczysz heheh no chyba ze sie boisz przyznac :rotfl: bo tego co konto Golema na T2 przejął wiem na jakim gra na T1 i w jakim klanie :thumbsup:

zapomniałem dodac że ja nie popieram zawieszenia nalotów bo po nowym roku bede latał :) na T1

This post has been edited 1 times, last edit by "Spiryt35" (Dec 21st 2015, 3:28pm)

96

Tuesday, December 22nd 2015, 1:19am

szczekasz szczekasz ale chyba zapomniales ze T1 to nie T2 jak narazie niegram na T1 ale mozliwe ze dla ciebie wruce do gry:P

Spiryt35

Professional

• Send private message

97

Tuesday, December 22nd 2015, 11:17am

chyba ty zapomniałes o tym że mnie tak bardzo straszyłeś teraz widze ze znowu kolagami:) wiem tylko tyle ze tam simujesz na DG ale jak widac boisz sie podac Nick, wróc bo simów tez ta gra potrzebuje :)

a szczekasz to ty psie :!: