Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

jerzys

Nierejestrowany

1

Thursday, 26.11.2015, 14:30

Prosba o zmiany w PREMIUM

prosba o proste zmiany w premium / brak premium

1
obecnie konta BEZ PREMIUM mają "CENY x 2"
Prosba o pozostawienie cen JAK z premium ale obniżenie wydobycia na kontach BEZ premium
sens będzie ten sam a nie będzie sytuacji ze komus przelew się spoznia i nie może budynku zakolejkowac bo nagle cena x2 skoczyła
dodatkowo ograniczy to dojenie multikont bez premium

2
dodatkowe ograniczenia dla kont BEZ PREMIUM :
- brak mozliwości robienia nalotów
- tylko jedna możliwość skanowania na raz
- zmniejszenie wlaściwości spichlerzy (obie pojemności 2x mniejsze niż dla kont z premium)
te zmiany zmniejsza możliwość wykorzystywania kont graczy którzy przestali grać do dokonywania "zemsty" na innych graczach, obecnie jest to bardzo popularne


3
konta z PREMIUM:
możliwość jednorazowego dokupienia pojemności magazynu (tego do chowania surowców) za dni premium. np. milion za 1 dzien premium (po 1 schowaniu extra pojemność znika, magazyn jest przepelniony) albo x2 za 10 dni premium
będzie to czesciowa rekompensata dla graczy którzy nie oszukiwali ale chcą czesto zmieniac ustroje

2

Friday, 27.11.2015, 21:31

Jerzys a Ty znowu pod kontem 6 epoki piszesz nie myśląc o graczach w niższych epokach
Znów spapracie grę bardziej....

jerzys

Nierejestrowany

3

Friday, 27.11.2015, 22:55

zapomnialem !!! sory !!!!

poprawiam się:
Oczywiście DLA wszystkich epok !!!!!!

:-)


PS
i dla T2 też !!!

4

Friday, 27.11.2015, 23:44

hahahahaha miałem już w ogóle nie pisać ale nie wytrzymałem, muszę to skomentować:

po wprowadzeniu tych głupot zaznaczcie wyraźnie że ta gra jest "PAY FOR WIN!!" żeby nowi gracze nie poczuli się oszukani.

ps. przepiękny będzie strzał w drugie kolano :thumbsup:
ps2. ładnie jerzys sobie przygotowuje serwer T3 żeby być uno 1 o którym tak pisze :thumbdown: masz kasy za dużo - rozdaj bezdomnym :love:

jerzys

Nierejestrowany

5

Friday, 27.11.2015, 23:51

na t3 moze tego nie byc :-) tak samo jak bobów :))


a kasy mają za duzo Ci co utrzymuja kilka multi i placa tam premium (zmiana ustroju z DG raz w roku itp)


PS

jezeli kogos, po osiągnięciu 2 lvl, boli i unieszczesliwia ze kliknal niechcący nie w te magie i chcialby za 10 dni premium (po 5 za lvl) sobie go zresetować, to czy naprawde juz jest to P4W ? Analogicznie 70 poziom za 350 dni premium ? (x5)
i będzie to robił co tydzień ? i zmieni to mu sytuacje w grze ? z zera do bohatera?
no może, jakby co dziennie resetował ... albo dwa razy dziennie ...



Ty chyba chłopie w P4W nigdy nie grałes
ja grałem
i byłem niezły, wydałem 1 dolara, musiałem żeby zacząć handlować w lepszej walucie w tej grze.
po roku sprzedałem za 330 dolarów. a nie znałem gry zanim zacząłem, dolara wydałem po pol roku gry.

niektórzy wydawali na te gre 500 - 1000 dolarów miesięcznie i mi się znudziła ta zabawa, przestało to być wyzwaniem.
i to była gra p4W


wiec nie używaj wyrażenia "P4W" jeśli nie wiesz co to znaczy....

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "jerzys" (28.11.2015, 00:00)


6

Saturday, 28.11.2015, 07:41

Skupmy sie na tej grze nie na innych.....
Jerzys musisz wziąść pod uwagę ze nie tylko Ty tutaj grasz ale są jeszcze inni gracze dlatego nie proponuj wszystkiego pod siebie bo tobie to pasowało by,gdybyś zaproponował coś mądrego ( co nie raz ci się zdarza ) to było by okej,ale wymyslasz bzdury.
Jeśli t3 ma być ulepszone twoimi pomysłami to mało kto zacznie grać bo ponosi Cię fantazja. Człowieku tu chodzi o kilka niewielkich zmian zeby t3 nie padło jak te dwa serwy i chodzi też o to ze jak już odpala to zeby nie wprowadzali zmian co chwilę i to tylko pod ciebie bo naprawdę będziesz grał tam sam jak admini Cię będą sluchali. Jak tak bardzo cie nudzi ta gra i musisz co chwilę coś udziwniac to może faktycznie odkurz Stare płytki w domu i zacznij w nie grać a tu daj pograć spokojnie reszcie graczy

7

Saturday, 28.11.2015, 07:51

Jeszcze jedno....
Cały czas płaczesz o multi itp to jeśli masz jakieś dowody na multi to podaj je adminom sprawdza i po problemie bo narazie to chcesz przeforsowac na siłę wszystkie swoje nie za ciekawe pomysły i zawsze argumentujesz to oszustwami multi a te multi to tylko twój wymysł a nie żaden fakty,bo gdyby istniały multi to już dawno byś wskazał graczy a admini by ich zbanowali a skoro nikogo nie zbanowali ( oprocz gracza od was ) to znaczy ze nie ma zadnych multi.

jerzys

Nierejestrowany

8

Saturday, 28.11.2015, 08:46

ponownie prosze zebys merytorycznie oceniał moje pomysły

ja nie daje pomysłów które moim zdaniem sa złe. daje takie które moim zdaniem są dobre.
Mam was po domach odwiedzac i pytac czy się podoba zanim je zglosze ?

więc krytykujcie moje pomysły merytorycznie ("nie zaciekawe" "zle" to nie jest merytoryczna krytyka)
i zglaszajcie swoje


oh, co za roznica czy to jest multi czy kuzyn na telefon. tak czy inaczej jest push pull.
dowody są na forum, moze ci zaraz znajde


edit:
Multikonta

były też inne wpisy z raportami. i te raporty pewnie juz nie dzialają ale kiedyś dzialaly.
i jesli oddanie przez DG wioski (roczne surowce) oblegiem na lotkę nie jest push-pull to nie wiem co to jest.

9

Saturday, 28.11.2015, 09:39

Nie znaleziono podstaw do bana....
Różnica jest Wielka
Multi prowadzi jeden gracz,a to ze gra kuzyn,brat,czy ciotka na innych kontach to nie jest multi.
Jeśli będę chciał to poproszę 20 kolegów zeby grali i dawali mi surke,będzie to w pewnym sensie oszustwo ale nie będzie to multi.
Tego nie da się zmienić w żaden sposób więc musisz się z tym pogodzić,takie uroki tego typu gier....
Jeśli zaś chodzi o ta twoja propozycję z Premium uważam ze jest nie do przyjęcia ponieważ nie ma obowiązku kupna premki a każdy kto kupuje robi to aby ułatwić sobie grę , wspomnę enty raz ze graja tu też dzieciaki których nie stać na premke lub tacy którzy kupują ja tylko na eventy.

Ps.
Zmień podejście do tej gry bo za wszelką cenę chciał byś być nr 1 i zmianami w grze chcesz to nadrobić.
Gdzie byłeś jak zule wskakiwaly do 6 epoki ?

jerzys

Nierejestrowany

10

Saturday, 28.11.2015, 09:43

a ty swoje ....

push-pull tez jest podstawa do bana

skas pomysl ze ja tymi zmianami chce nadgonic ???
zule i tak w tylek dostają bo nie umieja grac, mimo tych wypasnych wsi



EDIT
a Twoich argumentów z premka nie rozumiem.
bez odbioru

11

Saturday, 28.11.2015, 09:51

Nie rozumiesz bo wysilasz się tylko w myśleniu pod siebie,więc jak masz zrozumieć ze kogoś najzupełniej ma świecie nie stać na premke.
Nie pomysł tylko stwierdzenie faktu,od dłuższego czasu obserwuję twoje propozycje zmian i jest w nich tylko zmniejszenie radości gry dla graczy bo tobie nie pasuje coś.
Nie widzę tu żadnej osoby która by tak nazucala zmiany i płakała jak Ty.
Każdy gra,godzi się na warunki gry i cieszy się gra,tylko tobie coś wiecznie nie pasuje stąd moja propozycja abyś zmienił grę skoro taka niedoskonała jest NADGRACZU