Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 05.08.2008, 09:27

Zablokowano nieaktywne wioski ??

Ale chyba nie wszystkie.

czy to multikonta zostaly zablokowane??

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LordViktor" (05.08.2008, 09:40)


2

Tuesday, 05.08.2008, 10:59

RE: Zablokowano nieaktywne wioski ??

czy to multikonta zostaly zablokowane??


A co boisz się o swoje? ;)

Przeleciałem po mapie i nie widzę większych zmian??? Nie pomyliłeś czasem blokady z urlopem?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

3

Tuesday, 05.08.2008, 11:07

hehe nie mam powodow do obaw :)

zerknij na 60 - 57 jest tam 7 zablokowanych wiosek blisko siebie

62 - 57Nazwa wioski: sancturay (STOLICA)
Właściciel: rancor 96
Sojusz: -
ZABLOKOWANY

61 - 57Nazwa wioski: rajder (STOLICA)
Właściciel: zboj
Sojusz: -
ZABLOKOWANY


ITD.


4

Tuesday, 05.08.2008, 12:21

generalnie pisali, zę to beta i mieli nie blokowac multikont - ja widze, zę poblokowano konta, na które nikt sie od dawna nie logował - i to nie tylko zerówki niestety.kilka dobrych farm straciłem.

mi sie wydaje, zę twórcy gry myślą, że jak poblokują nieaktywne farmy, to gracze zaczną sie bardziej między sobą tłuc. tylko chyba nie zastanowili sie, skąd maja wziać najpierw surke na jednostki :P

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 05.08.2008, 13:44

To akurat był delikwent który nieco przesadził z ilością założonych kont. Jako ciekawostkę dodam że miał ich około 700 i dostał też bana na IP :)
I nie chodzi tu tyle o multikonta, co o pewnego rodzaju flood i zawalanie serwera setkami kont żeby poszerzyć sobie mapę.

Same nieaktywne konta nie są blokowane, co najwyżej będą usuwane za jakiś czas w jakichś niewielkich ilościach.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Tuesday, 05.08.2008, 14:42

To akurat był delikwent który nieco przesadził z ilością założonych kont. Jako ciekawostkę dodam że miał ich około 700 i dostał też bana na IP :)
Ile aż 700? Kiedy pojawią się jakieś rekodry TE? On powninien sie do nich dostać
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

7

Tuesday, 05.08.2008, 15:31

To akurat był delikwent który nieco przesadził z ilością założonych kont. Jako ciekawostkę dodam że miał ich około 700 i dostał też bana na IP :)
I nie chodzi tu tyle o multikonta, co o pewnego rodzaju flood i zawalanie serwera setkami kont żeby poszerzyć sobie mapę.


Więc może warto by się zastanowić nad potwierdzeniami rejestracji konta na mailu? Fakt, faktem pomysł nie był zły - zamiast maila można wpisać cokolwiek i wybrać sobie cud-miód lokacje.
Niektórzy powiedzą, że to zbędne bo administracja i tak go złapała, ale czy nie szkoda na to czasu?
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

8

Tuesday, 05.08.2008, 15:36

Generalnie szkoda - bo była masa farmek, a niestety są out of order. Natomiast, trzeba coś wymysłić, zeby uniknać takich sytuacji w przyszłości.

9

Tuesday, 05.08.2008, 16:57

W mojej najblizszej okolicy (do pol godziny marszu) zablokowano okolo 15 - 20 wiosek, a moze wiecej. Kilka farm mi ubylo :(

Moze zrobic zeby do kazdego konta byl wymagany inny adres email, albo cos w tym stylu, napewno nie bedzie sie chcialo komu zakladac 700 skrzynek pocztowych ;)



edit. w takim razie to jakis czubek musial byc, neokid jakis albo cos :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "LordViktor" (05.08.2008, 17:09)


10

Tuesday, 05.08.2008, 17:06

W mojej najblizszej okolicy (do pol godziny marszu) zablokowano okolo 15 - 20 wiosek, a moze wiecej. Kilka farm mi ubylo :(

Moze zrobic zeby do kazdego konta byl wymagany inny adres email, albo cos w tym stylu, napewno nie bedzie sie chcialo komu zakladac 700 skrzynek pocztowych ;)
Ale tak już jest, że do każdego konta jest wymagany inny adres jak bedziesz próbował mieć ten sam wyskoczy Ci ,ze poday adres jest już zajęty
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

11

Tuesday, 05.08.2008, 17:19

najlepsze wyjście aby zabezpieczyć się przed takim incydentem to aktywacja konta poprzez potwierdzenie e-mail'a
i konto byłoby nie do użytku aż do momentu aktywacji ;]

12

Tuesday, 05.08.2008, 21:04

Geeralnie póki to jest beta i multikonta nie są zabronione - zawsze znajdzie sie jakis pracuś, co se postawi 100 skrzynek i 100 kont. Generalnie mnie to nie przeszkadza - znaczy to, zę ktoś ma 700 kont. bardziej mi przeszkadza, że konta są zablokowane - i szczerze mówiac zasmiecaja mi mape. skoro ma bana, można by je usunąc (bo o tym, zęby znowu dopuścić do farmienia nawet nie marze :P

13

Tuesday, 05.08.2008, 22:27

usuniecie zablokowanych wiosek bardzo by sie przydalo, moze pod ktoras z nich kryje sie dobry teren na kolejna wioske ktora bedziemy stawiali w 2 erze

14

Wednesday, 06.08.2008, 09:15

Nawet na BECIE multi są zabronione, jedynie nie trzeba dokonywać zgłoszeń jeżeli gra kilka osób z tego samego IP.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Wednesday, 06.08.2008, 09:51

Generalnie zapisy regulaminu sa nie do konca jasne, ale chyba tylko dla mnie :P

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 06.08.2008, 10:22

Myślę że dla kogoś, kto potrafi czytać ze zrozumieniem i wykaże odrobinę chęci zrozumienia są jasne :)

Cytat

W przypadku serwerów BETA §4 pkt. VIIIa, VIIIb ROWU NIE obowiązują.


Cytat

VIIIa. W przypadku chęci grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP, na tym samym serwerze, wszystkie osoby mają obowiązek dokonać zgłoszenia takiego faktu do operatora danego serwera bądź, w przypadku braku takiej możliwości, do administratora, niezwłocznie po założeniu postaci. Zgłoszenia może dokonać jedna osoba, ale w zgłoszeniu muszą być podane loginy wszystkich osób korzystające z danego IP, o których wie osoba zgłaszająca w momencie składania zgłoszenia.

VIIIb. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku administracja bądź operator ma prawo zablokować WSZYSTKIE konta korzystające z danego IP, na tym samym serwerze.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

17

Wednesday, 06.08.2008, 11:58

Dodam jeszcze - nie trzeba zgłaszać gry na jednym IP - ale należy przestrzegać zasad gry na jednym IP - czyli nie można posiadać wielu kont, zasiadać i pushować się :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

18

Wednesday, 06.08.2008, 20:45

Generalnie ze zrozumieniem to ja czytac umiem, ale przyznam sie szczerze, zę czytałęm to dawno i niezbyt dokłądnie. No bo po co komuś znajomość regulaminu ;)

Swoją drogą - że też nie szkoda komuś czasu żeby tak 700 kont zakładać. mi sie nie chce nawet drugiej wiochy zakładać. chyba niedługo bede musiał komuś na pasożyta przejać :P

19

Wednesday, 06.08.2008, 20:50

Kurczę w mojej okolicy tez poblokowano czyżby to ten koleś? A jak dla mnie to temat już do zamkniecia do wszystko wyjaśnione
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King