Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 21.12.2015, 11:22

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

Propozycja rozejmu na naloty na T1, wstępnie uzgodniona pomiędzy koalicją BC a żuli.
Trwającego przez pierwsze pół roku 2016 (czyli od 1 1 2016 do końca czerwca 2016).
W tym okresie zainicjowanie nalotu na T1 będzie niemożliwe z powodu blokady systemowej opcji nalot.


Porozumienie wstępnie uzgodnione pomiędzy:
DAWIDEK1 upoważniony przez ZULI
Baalzamon upoważniony przez BC

Pozostali grający na T1 prośba o wyrażenie swojego zdania, POPARCIA lub SPRZECIWU,
Z PODANIEM LINKU do swojej postaci, i ewentualnie linku do postaci za którą oddaje się głos (tylko dla nie posiadających konta na forum),
wg wzoru na dole.

Wejście w życie umowy jest uwarunkowane poparciem graczy zainteresowanych tą zmianą pod uwagę brane będą głosy graczy 4-5-6 epoki.


wzory:
==============
POPIERAM
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=30379

oraz przekazuje poparcie za:
Konieczko
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=40353
==============

lub:
==============
SPRZECIW

(z linkami jak wyżej, do siebie i ew. innych)

==============


Wielka prośba o ograniczenia komentarza do jednego słowa POPIERAM lub SPRZECIW, żeby znowu nie było jak zwykle.






###########################################################################################
===========================================================================================
###########################################################################################


podsumowanie glosowania dla Administracji:

22 glosy za, ważne

1 glos przeciw, wazny
1 glos przeciw, niewazny (bez informacji kto to)


Glosowanie zamknięte, proszę o zamknięcie tematu, nie pisanie już tutaj

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (07.01.2016, 09:49)


5

Monday, 21.12.2015, 12:18

naloty

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kokojambo" (21.12.2015, 12:34)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 21.12.2015, 16:09

nie popieram Spiryt jako gracz z poza tych klanów


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=43283

8

Monday, 21.12.2015, 16:40

Nie popieram.
Nie potraficie się dogadać na słowo,tylko system ma Was chronić?
Jestem z poza waszych klanów.

9

Monday, 21.12.2015, 18:44

arioch link do swojej postaci, prosze.

anonimom dziękujemy ;-)


i nie nas tylko wszystkich. i ze system to akurat najmniej wazne

10

Monday, 21.12.2015, 18:47

Kto ma wiedzieć kim jestem ten wie,Ty nie musisz,a skoro gram w ta grę to moje zdanie też się liczy,więc podziękować to sobie sam możesz "synu jerzysa "

11

Monday, 21.12.2015, 21:57

ten temat powstał w okreslonym celu. do wyrazania opinii zaproszone sa tylko osoby ktore wskarzą jako kto graja.
zeby ludzie nie pisali po trzy razy albo inni ktorzy nie grają na t1 albo z epok 1-3

tak ciezko to zrozumieć i powstrzymac sie od glupich, niegrzecznych, niepotrzebnych komentarzy ?

nie chcesz podawać jako kto grasz - nie musisz - po prostu sie tu nie wypowiadaj

pytanie powyzej było RETORYCZNE

BARDZO proszę NIE odpowiadaj mi w tym temacie, w ogole nic tu nie pisz.
zaloz sobie swoj temat i tam wylewaj swoje zale, itp.

prosze i z góry dziekuje
Baal

12

Monday, 21.12.2015, 22:48

Ty akurat nie będziesz mi mówił co mam robić i gdzie pisać bo za cienki jesteś w uszach :D Post powstał w określonym celu ale skoro gram w 6 epoce to się wypowiadam jakie mam zdanie w tej sprawie bo mnie też to dotyczy,jeśli jesteś taka życiowa sierota ze musisz mieć ochronke systemu to ciekawe jak Ty żyjesz w realu - w klatce bo się boisz?
Dowodu ci czasem nie skserowac ? :D :D
NIE ZGADZAM SIE a admini sa w stanie sprawdzić ze jestem z 6e i z t1.
Nara

13

Monday, 21.12.2015, 22:56

na razie ważnych głosów 9 za 1 przeciw (spiryt)

14

Monday, 21.12.2015, 22:59

Decyzję będziesz sobie podejmował jak stworzysz grę,w tej akurat jesteś takim samym graczem jak ja więc nie tobie liczyć głosy tylko adminom,mój głos znają

16

Monday, 21.12.2015, 23:21

POPIERAM
za gracza wnw nie ma konta na forum Bezpośredni link: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=306

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Monday, 21.12.2015, 23:51

jak ja byłem przeciwko nalotom to prawie wszyscy płakali ze to musi byc bo to jest gra, a teraz systemowe wprowadzenie zakazu nalotów, to jest chore, chcecie miec rozejm na naloty to sie dogadajcie miedzy soba a nie zabierac innym to co jest od zawsze. A ja po nowym roku chcę sobie zacząc robic naloty, bo to jest w systemie gry, i zadne mi zmienianie tego :)

19

Tuesday, 22.12.2015, 08:33

Spiryt popieram bo też miałem plan polatac po bc od nowego roku a ci znowu jakieś zmiany wymyślają , po prostu jerzys gra dalej tyle ze "niby" zmienił się właściciel konta. Zaczyna mnie wkur.... już ta gra co chwilę zmiany pod jerzysa!!!! Niech zrobią Nowy serwer bez nalotów a tutaj każdy powinien się dogadać ze sobą tak jak było od początku tej gry !!!

20

Tuesday, 22.12.2015, 08:43

Dla Waszej informacji pomysł "systemowego" zakazu nalotów pochodzi od żuli.
Nam na tym nie zależy.
Edit:
Ale też nam to nie przeszkadza.

głosów 12 : 1 za

mogę robić co chcę. również liczyć głosy. A co, zabronisz mi ? Kaczor z nami gra, czy co ??


Arioch, a ty nie jesteś czasem z BC ??? mamy jednego w BC, który jest przeciwko rozejmowi, niby dał się przekonać, ale jeszcze tu nic nie napisał, za to Ty szczekasz ...
może Ty taka 5ta kolumna jesteś ??

Podobne wątki