You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 21st 2015, 11:22am

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

Propozycja rozejmu na naloty na T1, wstępnie uzgodniona pomiędzy koalicją BC a żuli.
Trwającego przez pierwsze pół roku 2016 (czyli od 1 1 2016 do końca czerwca 2016).
W tym okresie zainicjowanie nalotu na T1 będzie niemożliwe z powodu blokady systemowej opcji nalot.

Porozumienie wstępnie uzgodnione pomiędzy:
DAWIDEK1 upoważniony przez ZULI
Baalzamon upoważniony przez BC

Pozostali grający na T1 prośba o wyrażenie swojego zdania, POPARCIA lub SPRZECIWU,
Z PODANIEM LINKU do swojej postaci, i ewentualnie linku do postaci za którą oddaje się głos (tylko dla nie posiadających konta na forum),
wg wzoru na dole.

Wejście w życie umowy jest uwarunkowane poparciem graczy zainteresowanych tą zmianą pod uwagę brane będą głosy graczy 4-5-6 epoki.

wzory:
==============
POPIERAM
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=30379

oraz przekazuje poparcie za:
Konieczko
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=profile&uid=40353
==============

lub:
==============
SPRZECIW

(z linkami jak wyżej, do siebie i ew. innych)

==============

Wielka prośba o ograniczenia komentarza do jednego słowa POPIERAM lub SPRZECIW, żeby znowu nie było jak zwykle.

###########################################################################################
===========================================================================================
###########################################################################################

podsumowanie glosowania dla Administracji:

22 glosy za, ważne

1 glos przeciw, wazny
1 glos przeciw, niewazny (bez informacji kto to)

Glosowanie zamknięte, proszę o zamknięcie tematu, nie pisanie już tutaj

This post has been edited 1 times, last edit by "baalzamon" (Jan 7th 2016, 9:49am)

3

Monday, December 21st 2015, 11:30am

4

Monday, December 21st 2015, 11:40am

5

Monday, December 21st 2015, 12:18pm

naloty

This post has been edited 1 times, last edit by "kokojambo" (Dec 21st 2015, 12:34pm)

Spiryt35

Professional

• Send private message

7

Monday, December 21st 2015, 4:09pm

nie popieram Spiryt jako gracz z poza tych klanów

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=43283

8

Monday, December 21st 2015, 4:40pm

Nie popieram.
Nie potraficie się dogadać na słowo,tylko system ma Was chronić?
Jestem z poza waszych klanów.

9

Monday, December 21st 2015, 6:44pm

arioch link do swojej postaci, prosze.

anonimom dziękujemy ;-)

i nie nas tylko wszystkich. i ze system to akurat najmniej wazne

10

Monday, December 21st 2015, 6:47pm

Kto ma wiedzieć kim jestem ten wie,Ty nie musisz,a skoro gram w ta grę to moje zdanie też się liczy,więc podziękować to sobie sam możesz "synu jerzysa "

11

Monday, December 21st 2015, 9:57pm

ten temat powstał w okreslonym celu. do wyrazania opinii zaproszone sa tylko osoby ktore wskarzą jako kto graja.
zeby ludzie nie pisali po trzy razy albo inni ktorzy nie grają na t1 albo z epok 1-3

tak ciezko to zrozumieć i powstrzymac sie od glupich, niegrzecznych, niepotrzebnych komentarzy ?

nie chcesz podawać jako kto grasz - nie musisz - po prostu sie tu nie wypowiadaj

pytanie powyzej było RETORYCZNE

BARDZO proszę NIE odpowiadaj mi w tym temacie, w ogole nic tu nie pisz.
zaloz sobie swoj temat i tam wylewaj swoje zale, itp.

prosze i z góry dziekuje
Baal

12

Monday, December 21st 2015, 10:48pm

Ty akurat nie będziesz mi mówił co mam robić i gdzie pisać bo za cienki jesteś w uszach :D Post powstał w określonym celu ale skoro gram w 6 epoce to się wypowiadam jakie mam zdanie w tej sprawie bo mnie też to dotyczy,jeśli jesteś taka życiowa sierota ze musisz mieć ochronke systemu to ciekawe jak Ty żyjesz w realu - w klatce bo się boisz?
Dowodu ci czasem nie skserowac ? :D :D
NIE ZGADZAM SIE a admini sa w stanie sprawdzić ze jestem z 6e i z t1.
Nara

13

Monday, December 21st 2015, 10:56pm

na razie ważnych głosów 9 za 1 przeciw (spiryt)

14

Monday, December 21st 2015, 10:59pm

Decyzję będziesz sobie podejmował jak stworzysz grę,w tej akurat jesteś takim samym graczem jak ja więc nie tobie liczyć głosy tylko adminom,mój głos znają

15

Monday, December 21st 2015, 11:18pm

POPIERAM
za siebie Bezpośredni link: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=49045

16

Monday, December 21st 2015, 11:21pm

POPIERAM
za gracza wnw nie ma konta na forum Bezpośredni link: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=306

Spiryt35

Professional

• Send private message

17

Monday, December 21st 2015, 11:51pm

jak ja byłem przeciwko nalotom to prawie wszyscy płakali ze to musi byc bo to jest gra, a teraz systemowe wprowadzenie zakazu nalotów, to jest chore, chcecie miec rozejm na naloty to sie dogadajcie miedzy soba a nie zabierac innym to co jest od zawsze. A ja po nowym roku chcę sobie zacząc robic naloty, bo to jest w systemie gry, i zadne mi zmienianie tego :)

19

Tuesday, December 22nd 2015, 8:33am

Spiryt popieram bo też miałem plan polatac po bc od nowego roku a ci znowu jakieś zmiany wymyślają , po prostu jerzys gra dalej tyle ze "niby" zmienił się właściciel konta. Zaczyna mnie wkur.... już ta gra co chwilę zmiany pod jerzysa!!!! Niech zrobią Nowy serwer bez nalotów a tutaj każdy powinien się dogadać ze sobą tak jak było od początku tej gry !!!

20

Tuesday, December 22nd 2015, 8:43am

Dla Waszej informacji pomysł "systemowego" zakazu nalotów pochodzi od żuli.
Nam na tym nie zależy.
Edit:
Ale też nam to nie przeszkadza.

głosów 12 : 1 za

mogę robić co chcę. również liczyć głosy. A co, zabronisz mi ? Kaczor z nami gra, czy co ??

Arioch, a ty nie jesteś czasem z BC ??? mamy jednego w BC, który jest przeciwko rozejmowi, niby dał się przekonać, ale jeszcze tu nic nie napisał, za to Ty szczekasz ...
może Ty taka 5ta kolumna jesteś ??