Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] bug zbrojownia

1

Sunday, 03.01.2016, 09:47

bug zbrojownia

Witam. Mam pytanie do adminów.
Czy nie jest to błędem że przetapiany złom na surkę trafia do stolicy ?
Powinno się mieć możliwość aby po przetopieniu złomu,można było go przekazać do jakiejś wiochy a nie żeby trafiał do stolicy.
To tak jak bym miał pięć mieszkań,a tylko do jednego dostarczali by mi pizzę i żeby ją zjeść w innym musiał bym ją tam przenieść.
Bohaterów ze wszystkich wsi ubieramy w jednej zbrojowni,więc powinna być możliwość w której wsi chcemy przetopic złom.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ARIOCH" (03.01.2016, 09:53)


2

Sunday, 03.01.2016, 10:22

to juz bylo kiedys podnoszone.
zbrojownia jest przypisana do stolicy i tylko tam trafia sura ze zlomu.

3

Sunday, 03.01.2016, 11:13

Może i było,nie patrzyłem.
Nie zmienia to jednak faktu ze uważam iż jest to błąd,który powinno się naprawić.
Ogród też masz przypisany do domu,a jednak kwiatki z niego nie musisz wszędzie nosić,a możesz je przesłać.

4

Sunday, 03.01.2016, 16:48

ale to jest specjanie po to żeby cfaniaki z DG musieli zlom z przetopu nosic 10 jednostkami do drugiej wsi na drugim koncu mapy :-))))

5

Sunday, 03.01.2016, 17:53

Nie gadamy tu po co to jest,tylko zadałem normalne pytanie do adminów bo według mnie jest to bug,więc jeśli jerzys nie jestes adminem to nie udzielaj sie tu bo nie ciebie pytam,jesli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to proponuję zabrać się do książek a nie do gry :D

6

Sunday, 03.01.2016, 18:46

widze ze masz jakiegos hopla na punkcie jerzysa, wszedzie go widzisz...
moze chcesz jego telefon?

7

Sunday, 03.01.2016, 19:26

Możesz się już tu nie udzielać? Zawsze od wszystkich chciałeś jak najwięcej informacji zdobyć,dlatego też zorganizowales głosowanie z linkami do postaci żeby wiedzieć kto jest kim,Ty jesteś chłopie niebezpieczny bo mylisz świat wirtualny z realem.Mój kumpel zwykł mawiać "gowno jak przemalujesz zmieni kolor,ale smierdzialo będzie nadal tak samo" Ciekawe z czym to można porównać ??? :D :D :D :D :D
Admini powinni banowac na tydzień konta,które udzielają odpowiedzi za nich,no chyba ze Ty Pan admin jesteś :D :D :D
Bez odbioru.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 07.01.2016, 08:47

Dzięki za zgłoszenie. Wygląda na to, że mamy odmienną definicję "błędu w programie". Dla mnie błąd w programie to zachowanie programu niezgodne z jego specyfikacją/dokumentacją techniczną. Z tego co wiem, jest to dość powszechnie uznawana definicja wśród osób związanych z tworzeniem oprogramowania. Wg tej definicji oczywiście nie jest to bug, bo takie było założenie przy tworzeniu sprzedawania przedmiotów.

Natomiast propozycje zmian, najlepiej uzasadnione merytorycznie + ewentualny opis jak autor pomysłu wyobraża sobie działanie tego w grze, składamy w dziale System gry :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker