Nie jesteś zalogowany.

misiekaa1971

Początkujący

  • "misiekaa1971" started this thread

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Sunday, 03.01.2016, 19:16

prosze o ukaranie sebo21312

Proszę administracje o zrobienie porządku z graczem, który jest nie wiem jak to nazwać kim ale w słownictwie obraza innych i mimo iż go nie atakuje nie robię żadnych podjazdów i proszę go by mi dał spokój dostałem odpowiedz

Wiadomość usunięta, proszę nie wklejać wiadomości, tylko podawać do nich link.
/KC.


Mam nadzieję że w tej grze administracja tego zachowania nie toleruje bo ja do nikogo tak nie pisze bo mam kulturę w sobie i tego wymagam w tej grze od innych ponieważ gwarantuje mi to regulamin który musi być respektowany. :(

Profil gracza sebo21312

Bezpośredni link: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=42435 hint

to jest link to tego gracza on już wie ze napisałem i właśnie mnie w grze jadą atakami on i jego koledzy

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "misiekaa1971" (08.01.2016, 00:38)


2

Sunday, 03.01.2016, 19:22

Oczywiście zajmiemy się tym, ale potrzebne jest do tego zgłoszenie zgodne z regulaminem działu Skarg: Regulamin działu SKARGI

3. w przypadku skargi z powodu wulgarnej lub obraźliwej wiadomości (pkt 1.1 regulaminu skarg) podać nazwę postaci lub ID gracza, który napisał wiadomość zawierającą niecenzuralne słowa lub inne łamiące regulamin.

UWAGA - Nie należy cytować treści wiadomości!

Wystarczy wkleić link do wiadomości z paska przeglądarki, lub ID wiadomości, np:
http://r1.bloodwars.pl/index.php?a=msg&do=view&mid=xxxxxx gdzie xxxxxx to ID wiadomości)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


misiekaa1971

Początkujący

  • "misiekaa1971" started this thread

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 11.02.2016, 00:53

prosiłem o ukaranie sebo z zuli

nie do końca znam się na tym forum ale prosiłem administacje że byłem obrażany i co zrobiliście nic po moim napisaniu ten gościu mnie gnębił to po jaką h..... macie to tutaj skargi dlatego straciliście kolejnego gracza i zasilanie na serwer bo w nosie macie to co się pisze a co tu pisać bo po co jak się ma tutaj z betonami do czynienia. Grałem tutaj kilka lat a teraz u mnie macie g...o bo na tą grę nie dam już ani złotówki bo po co jeśli się nie broni obrażonych a chroni się tych co ta grę psują

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 11.02.2016, 13:41

Jak skladasz skarge to podaj swoje Ip i gracza na ktorego skladasz skarge wtedy rozpacza twoj wniosek :!: :!:

5

Tuesday, 16.02.2016, 18:53

Potrzebny jest link do wiadomość, inaczej nie mam dowodów na podstawie których mógłbym kogoś osądzić.

Dobrze by też było napisać wiadomość PW/nowego posta, bym miał informację, że coś nowego pojawiło się w temacie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0