Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 10.01.2016, 14:30

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

Witam,

mam propozycję zmiany w ustroju BIOEWOLUCJI - chodzi o czas budowy wojska, powinien wynosić tak jak w przypadku technokracji. Graczy jest mało i należy dbać o każdego, który chce jeszcze grać, a ze względu na naloty, które zaczęły się na skutek jednego z klanów było nieuniknione dla graczy, którzy chcą jeszcze pograć a nie chcą likwidować konta i dać gamoniom satysfakcję z wolnego ale co by nie było.. burzenia stolic, konieczna dla nich była zmiana ustroju.
Idąc tym krokiem chcą grać dalej i być aktywnymi graczami, jednak budowa lub odbudowa wojska po starciu na tak wysokim lvlu niestety trwa zbyt długo co z pewnością zniechęci do gry resztę tej garstki graczy, którzy pozostali.

Wnoszę więc prośbę do administracji o zmianę zasad bioewolucji i zrównanie czasu budowy wojska do czasu technokracji by umożliwić aktywnym graczom z Premium dalszą zabawę w i tak nielicznym już gronie :(

Nie jest to prośba o zmianę Payforwinn a raczej Letusplay ;) więc myślę że administracja przychyli się do przyjęcia poprawki.
A graczy będących w ustroju BIO proszę o komentarz poniżej czy zgadzacie się z tym stanem rzeczy.
Oczywiście znajdą się tacy co im się nie podoba ale ci z pewnością nie grają na BIO więc jak można wypowiadać się o czymś czego się nie zna ;)

pozdrawiam

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 10.01.2016, 14:57

to zmień ustrój na tehno i po problemie :thumbup:

3

Sunday, 10.01.2016, 15:22

naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem .... ci co są w DG nie są proszeni o wypowiedź simie... ;>

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 10.01.2016, 15:30

nie jestem w DG :) nawet nie wiesz na jakim gram Nicku więc nie odzywaj się jak nie wiesz więc mam też coś do powiedzenia

5

Sunday, 10.01.2016, 15:41

nick to chyba Gamoń? czy jakoś tak było? zwykle pamięć mnie nie myli :S

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 10.01.2016, 15:48

Jeśli chodzi Ci o Nick Golem to nie gram na tym koncie od kilku lat, poza tym nie życzę sobie żebyś mnie wyzywał od Gamoni

7

Sunday, 10.01.2016, 15:55

pisałem już czytaj ze zrozumieniem

zdanie było pytające o nick Gamoń a nie napisałem że jesteś gamoń...

zachowujesz się jak dzisiejszy polityk byłej ekipy rządzącej hehehe

a co do niku to wstydzisz się prawdziwego skoro występujesz jako Golem? w pięciu piszecie na jednym koncie tak jak gracie? czy jak?

8

Sunday, 10.01.2016, 18:03

Oczywiscie odpowiedz jest na nie!!!!! jesli maja zmienic czas budowy jednostek to dla wszystkich ustrojów a nie dla jednego nalotow nie mozna wam robic a armie bedziecie w dwa dni stawiali wez zastanów sie co piszesz

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 10.01.2016, 20:17

Po prostu Mogwai, koleś nie daje rady i próbuje się ratować, a jak to mówi powiedzenie "Tonący brzytwy się trzyma" "
poza tym już mu napisałem zawsze można zmienić na techno jeśli sie ma "jaja".

10

Sunday, 10.01.2016, 22:34

Jak się ma jaja to się gra na tym samym koncie od początku do końca
A nie zmienia się na inne i na koniec się ląduje w 3 epoce i się siedzi bo tam bombek nikt ci nie zrobi
Pochwal się kolega jaki masz teraz login i się nie ukrywaj
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Sunday, 10.01.2016, 22:43

po pierwsze nie gram na tym samym bo ten kto przejął nie chciał się zgodzić na oddanie mi go, więc gram na innym koncie więc nie wmawiaj mi że się boję czegokolwiek, bo jak grałem na koncie Golem to raczej strona przeciwna bardziej trzęsła portkami, a przestałem grać bo mnie zmusiła do tego sytuacja życiowa.A w jakiej epoce gram lub jaki mam nick to moja słodka tajemnica :rotfl:
Poza tym to nie jest wątek gdzie mam się spowiadać więc kończę pisanie.
ps. Diabełki wasze szczęście że wtedy zrezygnowałem z gry :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (10.01.2016, 22:49)


12

Sunday, 10.01.2016, 22:50

Wszyscy wiedzą że grałeś na koncie gulem i wcześniej było inne
na obu bombkami częstowałeś odwet był taki ze działało w dwie strony
I dostałeś tak po dupie ze porzuciłeś oba konta życiu zdarzyło się coś innego
KLAN DIABŁY
Którzy nie dali pograć
Każdy to pamięta Darka Z
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

13

Sunday, 10.01.2016, 22:57

Zuska
Powiem tak każdy gra jak potrafi
Każdy gra na ile mu czas pozwoli grać
Nie mam do nikogo jakiś złych zamiarów czy coś podobnego
A tym bardziej nienawiści
Każdego gracza traktuje na równo
Ale Twoja słodka tajemnica wyszła
Pozdrowienia dla Zuska z 3 epoki serwer T2
Graj i baw się w 3 epoce ja wolę 6-tą jest ciekawsza
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

14

Sunday, 10.01.2016, 23:12

Problem odbudowy dotyczy obu serwerów i skrócenie jej czasu to dobry pomysł, jeżeli techno miałoby się czuć pokrzywdzone to ich czas budowy jednostek można także skrócić, kiedyś jak armie liczyły po 200-300 jednostek czas budowy był odpowiedni ale teraz po licznych zmianach i znacznym rozrośnięciu się armii, przedłużająca się odbudowa zmniejsza grywalność i zwyczajnie męczy

15

Monday, 11.01.2016, 00:11

gulem nie opowiadaj nam już o twoich sytuacjach życiowych bo nikogo to nie interesuje, każdy ma swoje a gra grą....
a co do tego czy grasz na niku golem czy nie nie ma znaczenia bo golem na T2 wiele do powiedzenia nie miał i nie ma tak jak mogwai, który się tu udziela.
Po tym jak zaczęli naloty my zrobiliśmy odwet i sami na urlopy pouciekali a teraz wielce bohaterzy ;>
nie rozumiem cię co ma jedno do drugiego mieć jaja i dać sobie bombić wioski szczególnie stolicę - pozwolą na to tylko ci którzy chcą skończyć grę, tak jesteś ograniczony że ciężko ci to zakapować??

Chodzi o to że my chcemy grać bo latanie to nudna sprawa i nie wszystkich rajcuje taka gra stąd moje stanowisko by szybciej budować jednostki nawet i dla wszystkich ustrojów, chodzi przecież o bitwy a nie o to by siedzieć na kumulkach i patrzeć się w sufit bo taka gra nie ma sensu tak jak zrobienie po dwa naloty na każdego dziennie i ciągłe stawianie dla nich nowych lotek... przecież to nuuuudyyyyy i szkoda za to płacić premkę

zatem jak nadeszły czasy po bobach, że armie są ponad 1K jednostek a nie po 400szt jak to było przed bobami przydałoby się coś przyspieszyć by gra miała szybkie tempo i nie była nudna bez wielkich zmian, które mogłyby być pracochłonne dla administratorów

no ale gulemowi i mogwaiowi się nie dziwie że nie chcą bo często będą mieli odwiedziny w pełnym składzie hehe i kumulki szybko się rozpadają a szybka odbudowa sprawi że za chwilę znowu goście będą a im się nie chce grać po prostu i dlatego twierdzą że to zły pomysł....

popieram Aleksos bez skrócenia czasu gra staje się coraz bardziej męcząca a walka w pół pełnym składzie nie ma sensu więc każdy czeka tracąc czas...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Monday, 11.01.2016, 08:58

Jeśli walczyć o skrócenie czasów trenowania jednostek to czemu Engy i Sracyn jesteście tylko za 6 epokąi tylko ustrojem Bio? W każdej epoce są wielkie armie i każdy chciałby szybciej budować a nie, że wy akurat jesteście na Bio to trzeba zmienić grę pod was, jak bym słyszał Jerzysa, takie samoluby z was??

17

Monday, 11.01.2016, 17:28

tak się mocno gulem podniecasz że znów nie czytasz ze zrozumieniem...

napisałem:
stąd moje stanowisko by szybciej budować jednostki nawet i dla wszystkich ustrojów, chodzi przecież o bitwy a nie o to by siedzieć...


więc nie myślałem tylko o sobie tylko ty znów majaczysz i przerasta cię zrozumienie kilku zdań... ;>

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 11.01.2016, 17:56

Kto tu majaczy napisałeś tylko o przypadku graczy grających w 6-epoce na Bio!!!! przypomnieć Ci bo chyba masz zaniki pamięci

Cytat

mam propozycję zmiany w ustroju BIOEWOLUCJI - chodzi o czas budowy wojska, powinien wynosić tak jak w przypadku technokracji. Graczy jest mało i należy dbać o każdego, który chce jeszcze grać, a ze względu na naloty, które zaczęły się na skutek jednego z klanów było nieuniknione dla graczy, którzy chcą jeszcze pograć a nie chcą likwidować konta i dać gamoniom satysfakcję z wolnego ale co by nie było.. burzenia stolic, konieczna dla nich była zmiana ustroju.

19

Monday, 11.01.2016, 18:38

jezu ale czepialscy sa co poniektórzy :), w propozycji chodzi chyba o skrócenie rekrutacji dla wszystkich jednostek ze wszystkich ustrojów i wszystkich epok. W 6e sa armie po 2-4 tysiące ale co mają powiedzieć gracze z 3e co mają armie jeszcze liczniejsze (o ile jeszcze wytrwali i grają)

Skrócić rekrutacje o polowe i jakoś da się dalej grać, chociaż mi by pasowało skrócić to jeszcze bardziej bo obecnie odbudowuje się 2 tygodnie

20

Monday, 11.01.2016, 18:47

Engy odezwal sie gosc ktory nigdy wczesniej nawt do mnie nie zachodzil a do innych z NV chyba wcale wielce wojownik sie zrobil teraz nie pisz o rzeczach o ktorych nie masz pojecia Simsonku, wiem ty zawsze miales do powiedzenia najwiecej :rotfl: