Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 12.01.2016, 11:20

Zmiany w bobie

Widzę ze zaczyna być modnie z glosowaniami,to może zróbmy głosowanie,kto jest za bobem takim jak był,bez ograniczeń i za 10%
Przecież i tak już tej gry nie da się bardziej zepsuć to czemu mają służyć ograniczenia w budowie?
Niech każdy będzie miał szansę dogonić tych co mają 60-70 lev wtedy gra będzie jeszcze ciekawsza,nie wiem wogole czemu służyła ta zmiana w bobach,chyba tylko temu żeby umocnić tych co szybko wskoczyli do 6 epoki,a potem ograniczenia żeby nikt ich nie dogonił.Dlatego proponował bym właśnie takiego boba przywrócić i nawet niech będzie co trzy miesiące jak jest ten,wtedy i naloty stracą sens bo każdy szybko się odbuduje na Maxa

2

Tuesday, 12.01.2016, 11:42

wyjątkowo szkodliwy pomysł, żeby nie powiedzieć głupi.

taki bob by spowodował jedynie że czolówka (do której moje konto się zalicza) jeszcze bardziej by odbiła od reszty.

a budowa armii trwała by nie dwa tygodnie , tylko 2 miesiące ...

3

Tuesday, 12.01.2016, 12:33

Tak samo szkodliwy jak brak nalotów,poza tym czołówka nie uciekła by za bardzo bo czym wyższy lewel tym więcej surki potrzeba,myślę ze obawiasz się tego ze spadł byś z tej czołówki,jeśli zaś chodzi o budowę armii to widziałem Twoją nieciekawą propozycje,i przy takich bobach mogła by się okazać ciekawa,bo póki co nie ma takich armii żeby zmniejszać czas budowy jednostek w jakikolwiek sposób

4

Tuesday, 12.01.2016, 13:49

uwierz mi z tym budowaniem nie wiesz o czym mowisz

wiesz ile uranu ja wydobywam tylko ze stolicy ? 2 m tygodniowo
tylko z wydobycia, tylko ze stolicy

a są dużo lepsi

postaw siebie w tym szeregu, policz, pomysl, wyciągnij wnioski...

5

Tuesday, 12.01.2016, 14:06

No dobra niech będzie ze 10% to trochę przesada,pomijając już fakt ze tak było,ale mógł by być Bob bez ograniczeń za 30-40% wtedy wydobycie jest duże,ale nie powiesz mi ze zamek który kosztuje kilka milionów złota,tak łatwo będzie Ci podnieść,a bez niego nie podniesiesz zadnej kopalni choć byś miał miliardy uranu

6

Wednesday, 13.01.2016, 12:25

bob co rok 5 lvl wyżej

taki był mój pomysł żeby dzień górnika był co roku o 5 poziomów wyższy wtedy każdy skorzysta i dogoni czołówkę

7

Wednesday, 13.01.2016, 12:48

cały 2015 był limit 45 (4 boby), styczniowy zalicza się do 2015

to w 2016 można by podnieść limit do 50.

Może warto poddać to na serwerze pod glosowanie, skoro wiemy już że administracja umie robić takie ladne ankiety ?

8

Wednesday, 13.01.2016, 15:02

No o to wlasnie mi chodziło aby nie było takiego ograniczenia bo teraz to już raczej każdy ma 45lev w stolicy i jakiejś wsi,wiec te boby wsumie za wiele nie wnosza do gry myślę ze podniesienie do 50lev nie będzie sprawiedliwe dla czołówki,ale pomysł kokojambo jest dobry,bo nikogo nie skrzywdzi,ponieważ każdy łącznie z czołówką będzie miał możliwość podnieść te 5lev wyżej tylko czy raz do roku? Może podzielić to na dwa boby co pół roku po 3lev wyżej itd.

9

Wednesday, 13.01.2016, 15:21

nie przesadzajmy z 2 x w roku, cud jak admini dokonają jednej takiej zmiany w roku ;-)


jest jeszcze jedna roznica między graczem z czolowki a resztą
gracz z czolowki ma 7 bardzo dobrych wsi
a gracz z poza czolowki ma 2 a reszta to smieci niewarte zabrania...

10

Thursday, 14.01.2016, 03:33

Przecież to nie jest jakiś wielki problem dla adminów żeby pozmieniac w bobie,a gdyby wiele osób tego chciało to by zmienili bo tak jak wspominałem te boby do 45lev już za wiele do gry nie wnoszą

11

Thursday, 14.01.2016, 14:58

bob

a inni grają na 2-3 kontach i sobie surke robia na potęgę widać kto w jakim tempie stawia stolice bez boba powinno byc tak zeby 5 lvl co roku było wyżej i w końcu czołowych graczy bo jest sporo ze słabymi stolicami którzy nie prędko zrobią na 50 lvl kop na 46 lvl robi sie prawie 10 dni a na to trzeba mieć jeszcze sporo surowców pozdrawiam uczciwych graczy

12

Thursday, 14.01.2016, 21:05

Wy jestescie niepowazni :P
Tyle czasu krzyczano i plakano o ograniczenie boba, ze sie admini zlitowali
i ukarali tych mocniejszych, wprowadzono limit poziomu.
Teraz juz nie wszyscy sie lapia wiec trzeba podniesc odrobine zeby nadal karac czesc osob?
A co ma powiedziec taki teoretyczny nowy zawodnik co dopiero zaczyna?
Dla niego ktos z budynkami na 45lvl tez jest przekoksem nie do przejscia.
A wy chcecie wetknac go w jeszcze czarniejsza dupe jakby malo mu bylo kolosow dookola :P
Moze od razu wyplaczcie kody na surke i szybkie budowanie/rekrutowanie wojakow
to i taki malutki ktos sobie podgoni wioski do waszego poziomu ;)

13

Thursday, 14.01.2016, 22:41

Mocniejsi mieli możliwość wybudowania sie w boba bez ograniczeń za 10% dlatego są mocniejsi,potem ktoś wyplakal żeby zrobić ograniczenia do 45lev bo nie chciał aby reszta za łatwo go dogonila,a o nowych graczach to Ty sobie pomarzyć tylko możesz,w ta grę nikt Nowy nie zacznie grać bo już w 2 epoce nie dadzą mu mutanty żyć a gdzie tam do 6 więc grają w nią tylko starzy gracze,którzy i tak powoli odchodzą bo smutkiem w tej grze zawiewa od dawna,więc podniesienie możliwości budowy w boba da tyle ze szybciej będzie można dogonić mutantow i zacząć wmiare wyrównana grę