Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Sunday, 13.03.2016, 20:50

biarąc po uwagę zainteresowanie grą (ilu nas będzie grać na t3? 100 ? 200 ?) ewentualne zmiany bedą wprowadzone na odczep, nie ma sie co uszukiwać. i zapomnijcie i baloansowaniu ewentualnego chaosu.

zostawmy to tak jak jest.
jest wiecej bledów w TE które należało by poprawic, innych niz mechanika walki, której 95% graczy i tak NIE ROZUMIE.

czlowiek "na oko" jest DUZO silniejszy ale te problemy wyszly po 7 latach gry, nie bedzie ich na początku
pamietajcie że na początku na czlowieka dzialaly zwoje z szarzami i przez dlugi czas nie bylo z tym problemu

pozatym balansowac to można epoki, zeby 4 nie dostawala w pierdziel od 3 itp.
ale herosów ? ? po co? jezeli uwazasz ze czlowiek jest taki super to nim graj, jaki problem ?

moim zdaniem każda rasa ma swoje zalety
czlowieka się ciezko rozwija ale na koncu wymiata
nie psujmy walki w TE (której podkreślam, większość graczy do końca nie rozumie) w imię jakiś negatywnych doświadczeń na starym zepsutym T1 / T2

42

Sunday, 13.03.2016, 21:31

Ja nie gram już od 3 lat, więc nie wiem jak jest i jak dla mnie to człowiek mógłby zostać taki jaki jest, ale ta gra ma przyciągnąć graczy i jak któryś przypadkiem weźmie człowieka na start to może mu się potem odechcieć grać jak będzie na początku słaby. Ewentualnie dodać notkę przy wyborze klasy, że człowiek jest klasą trudną dla zaawansowanych graczy.
Swoją drogą zdziwiły mnie zmiany walki, na którą nikt nie narzekał. IMO to nie walka jest czymś co odpycha od tej gry, a balans walki międzyepokowej, ale to już inny temat.

43

Monday, 14.03.2016, 12:47

a co nie tak z walkami miedzyepokowymi ?

44

Monday, 14.03.2016, 21:38

No np to, że 3 dostaje od 4, ale jak już mówiłem dawno nie grałem i nie znam sytuacji na serwerze, nawet armii jakie chodzą, więc nie podam żadnego przykładu :D.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Tuesday, 15.03.2016, 18:43

zmienic człowiek i juz, aby kazda rasa szarze musiała sobie skomoletowac i to by było najlepsze. Człowiek słaby na lokacjach :) nie zauwazyłem tego :)

3 epoka dostaje od 4 epoki, nie wiem czy 4 epoce cos pomoze bo to epoka niegrywalna juz od dawna :) dostaje baty od 3 epoki i od 5 epoki, ustroje do niczego nie podobne w tej epoce.

3 epoka- wydobycie X4 bo stolica daje X2 plus ustrój co doje nastepne X2 i do tego wioska chroniona !!
5 epoka - utrzymanie jednostek o połowe zmniejszone :)

a 4 epoka co dostała w ustrojach, wydobycie złota, wszystkie jednostki atak-aa i zadna wioska nie moze byc oblegana, na co komu takie ustroje zamiast ja wzmocnic to ja jeszcze osłabili co do innych epok które wzmocnili :)

46

Wednesday, 16.03.2016, 10:32

robiłem lokację czlowiekiem 63
oraz aniolem 28

aniol radzi sobie lepiej na MP3, jesli chodzi częstosc padania latawcow
zalicza tak samo często (prawie zawsze)
na szarze aniol ma tylko BWB kobalt i sandał


jezeli czlowiek ma byc zmieniony zgodnie z pomysłami u góry to wogole zlikwidujmy 4 herosow i zostawmy jednego, takiego samego dla wszystkich
i jeden typ jednostki

i bedzie "po rowno"

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 17.03.2016, 19:46

Ty cały czas mówisz o lokacjach !!

Spójrz tez na walki między graczami, wiem że masz komplet YRD i jak człowiek bedzie musiał tez kompletowac szarze to stracisz na tym !!

Więc nie patrz tylko na siebie a lokacje mozesz zrobic aniołkiem, bo sa cztery rasy a nie jedna jaką jest człowiek :)

48

Thursday, 17.03.2016, 20:49

tak, stracilbym na tym

rzeke mialem, sprzedalem

nowe zasady na t3
ni zmienia się zasad w trakcie walki

a co Ci daje sprzet ? i ph ? i exp ? lokacje
lokacje sa najwazniejsze

czlowiek najlepszej broni bialej nawet nie ubierze ...
tylko wlasny koniec nosa widzisz

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Friday, 18.03.2016, 16:20

Tak ja tylko własny koniec nosa widzę, a ty na pewno znowu sie obrazisz ze zmienili czlowieka i nie bedzie cie znowu 2 lata :)

wiele zasad zmieniali juz w tej grze w trakcie walki i najlepiej na starych serwerach zmienic aby na nowym juz nie trzeba było nic zmieniac :)

i nadal jestem za tym aby czowieka zmienic !! bbo teraz juz wszyscy człowiekiem graja a reszta ras jest bezuzyteczna a nie o to chodzi :)

50

Saturday, 19.03.2016, 11:03

I może w końcu jakieś spodnie dla bohaterów bo latają na golasa!!! :rotfl:


Tobie to akurat nie powinno przeszkadzać bo heros już od dłuuugiego czasu na urlopowych wakacjach ;)

:rotfl:

51

Sunday, 24.04.2016, 20:34

Na pewno nie zgodzę się z tym ze rasy bohaterów maja zostać bez zmian, a w szczególności człowiek.
Wystarczy spojrzeć na ranking bohaterów. W pierwszej 50tce jest tylko 10 innych ras niż człowiek. Gra ma się opierać tylko na losowości czy na logicznym myśleniu?
Jak ma grać sam człowiek, to w ogóle nie róbmy innych ras.
Przyznaję, że gra człowiekiem w początkowej fazie jest trudna, ale pomimo tego i tak gracze będą wybierać tą rasę wiedząc jakie efekty są później.
Proponuje obciąć modyfikator ataku. Po szarży walka nie może się kończyć tak, że nie ma polowy lub więcej armii. inne rasy będą mieć możliwość rehabilitacji i może gracze zaczną wybierać różnych bohów.
Modyfikator ataku od początku dałbym większy, ale z znacznie mniejszym przyrostem. tak aby na 60poz nie mieć 345% a z 200%. Wtedy będzie mix bohaterów. :rotfl:
Proponuję również wzmocnić trochę anioła bo wypada najsłabiej na tle wszystkich.
pozdrawiam

52

Sunday, 24.04.2016, 23:06

nie zgodzę się z Wolajem

czlowiek bardzo cieżko sie gra na początku, potem jest łatwiej ale losowo
ale jeszcze pozniej czlowiek się "nasyca" a pozostałe rasy rosną bez końca
ktos liczyl jak wygląda walka z aniolem, który ma regenerację większą niż to co mu co turę zadajemy ???
albo z czarnym na 80 poziomie? (bez szarz u czlowieka)

czy ktos np. bierze pod uwagę, że czlowiek praktycznie NIE MA SZANSY zalozyc najlepszej broni białej ?
i jakie to szanse stwarza np. aniolowi który może ?

w tej chwili jesli nie ma szarzy to armie wracają bez rozstrzygnięcia walki
o to chodzi ? tak ma być ?

moim zdaniem każda rasa jest dobra. to zalezy od strategi.
wybór czlowieka to droga przez mękę na początku
osłabianie go to błąd

w grze jest wybór = każdy wybiera co chce
ja bym zostawił jak jest

nie rozwiązujmy jednych problemów aby zafundowac sobie inne większe

moim zdaniem jesli jedna rasa ma "bonus" "wart" 10 ZAWSZE
a inna rasa ma bonus z szansą 1/3 to powinien on być 3x większy !!!

jesli to osłabimy to przegniemy w drugą stronę....

53

Tuesday, 10.05.2016, 22:36

Może by tak wymagany poziom postaci dodać do run żeby można było ich używać? Np feh 5 poziom a yrd 63 :)

54

Tuesday, 10.05.2016, 23:41

ciekawy pomysł

ale jak juz to powiązać z poziomami epok
czyli heros 1-10 pierwsza epoka (runy i sprzety)
11-20 druga epoka. itd.

czyli YRD od 50 poziomu, itp.


ale to nie przejdzie bo zrobienie tego w grze to koszmar - za duzo warunków do sprawdzania

55

Thursday, 12.05.2016, 12:48

Nie od 50 bo ten poziom można szybko złapać a yrd jest tak mocny, że powinien być późno osiągalny a nie, że postać 1 poziomowa kosi postaci z dużym poziomem bo ma same yrdy wsadzone, albo zmienić parametry yrd i wtedy problem z człekiem będzie mniejszy

A co do epokowego rozwiązania to nie, ponieważ nie wszyscy chcą iść do 6 epoki, a poziom leci cały czas...

56

Thursday, 12.05.2016, 16:02

epokowego w sensie widel od poziomów


tak jak kiedys pisałem : t1 i t2 są zepsute i bobami i eventami

nie robmy zmian na podstawie tego co nam sie na t1 i t2 nie podoba bo zepsujemy t3

na t3 , jakby wystartował teraz , to pewne problemy z t1/2 w ogole sie nie pojawią
a inne pojawią się po wielu latach

grzebanie przy t1/t2 to ryzyko wpadniecia z deszczu pod rynne
bylbym ostrozny :-)

57

Thursday, 12.05.2016, 19:38

Ja nic nie pisałem, że mi się nie podoba. Dałem propozycje, które uważam, że rozwiązały by pewne rzeczy poruszane tu dość często.
Mi się tylko nie podoba małe zaangażowanie administracji, widzę tylko reakcję w sprawie multikont i na tym się to praktycznie kończy, bo niby jakieś zmiany miały następować a nie widać nic...

58

Saturday, 14.05.2016, 17:09

Baalzamon co ty za bzdury piszesz!!!
po co tak bronisz rasy człowieka? bo to Twoj ulubiony?
jakby człowiek nie był najlepsza rasa, to w grze była by rozmaitość ras - a jest tylko człowiek
do d... z takim czymś!!! człowiek musi mieć przycięte skrzydła!!!
i nie pisz o poz 80 bo jeszcze takiego na grze nie ma i to wymaga x lat!!!
zejdź na ziemie i obudź się!!!
pozdrawiam serdecznie

59

Saturday, 14.05.2016, 22:42

pisze to co uwazam

czas pokaze kto mial racje :-)

a to ze 99 % herosów w grze to "czlowiek" ? i co z tego ?

jakby nas bylo stac to 99% z nas by jezdzilo nowym BMW a6 ;-)
zaden problem

60

Sunday, 15.05.2016, 17:34

Kiedy konkretnie czegoś się dowiemy /?
Kiedy będą jakieś zmiany ? ?(