Nie jesteś zalogowany.

[ MULTIKONTA ] adamek, adamek2016, Jordi

1

Sunday, 24.01.2016, 12:57

adamek, adamek2016, Jordi

ID 14760
Login adamek
Postać adamek

ID 49707
Login adamkosa
Postać adamek2016

ID 39907
Login catalan
Postać Jordi

Multikonta, ban stały.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 24.01.2016, 13:17

Jaka sprawiedliwość??

[ MULTIKONTA ] marysia, sławek2200

Sławek też miał multi i został odblokowany, więc może należało by również Główne konto Jordiego też odblokować.

3

Sunday, 24.01.2016, 14:47

ban

Tez jestem za odblokowaniem jego konta niech jest sprawiedliwosc w tej grze slawek jest odblokowany

4

Sunday, 24.01.2016, 15:18

Tu Jordi
Te dwa konta to syna bawi sie w pierwszej i drugiej epoce widze, kombinuje skoro ma dwa to dobrze taka cecha dzis niezbedna.
Natomiast co do mnie niecha ban zostanie nie mialem jaj zeby zerwac z tym nalogiem, dzieki adminom to sie udalo.
Pozdro dla zuli bawcie sie.

5

Sunday, 24.01.2016, 16:07

Pozdrowienia Jordi i powodzenia w RL.

Moze jak będzie T3 to się skusisz ? Są gorsze nałogi ...

6

Sunday, 24.01.2016, 17:10

Szkoda każdego gracza byłem za możliwością powrotu Sławka więc jestem za możliwością powrotu Jordiego, miesiąc odpoczynku i wracaj do gry

sytuacja jest bardzo podobna więc precedens już jest :)

7

Sunday, 24.01.2016, 18:32

ban

jeżeli nie zostanie odblokowany jordi proszę tez zablokować Sławka niech gra będzie sprawiedliwa

8

Sunday, 24.01.2016, 18:35

Jaka sprawiedliwość??

[ MULTIKONTA ] marysia, sławek2200

9

Monday, 25.01.2016, 16:45

Jestem za zablokowaniem Sławka jeśli jordi będzie zablokowany,nie znam gości ale może trochę sprawiedliwości by się przydało.Swoją drogą widząc wypowiedź jordi zastanowię się czy nie założyć konta,bo też nie mam jaj żeby od tego odejść a i tak ta gra dawno straciła sens.Wiem już jak się skutecznie z niej odchodzi ;)

10

Monday, 25.01.2016, 20:11

Co wyście się tak tego sławka uczepili ? Z tego co wiem to miał przez miesiąc bana, wyjaśniał sytuacje i prosił adminów o jego cofnięcie. Jordi na razie ma bana kilka dni i w dodatku pisze że mu się już grać nie chce, jak nie poprosi o cofnięcie bana to tak zostanie i karanie przez to sławka byłoby absurdem.

11

Monday, 25.01.2016, 20:34

A co ma płakać jak ten caly Sławek ? Skoro zaczęli stosować taki Metody to może niech je stosują dla wszystkich a nie tylko wybrańców o to w tym tylko chodzi,i tak już naginaja wszystko co tylko się da więc nie rozumiem po co ten caly regulamin powstał ???

12

Monday, 25.01.2016, 21:07

Arioch jakiś dziwak z ciebie, ja ja bym dostał bana i chciałbym dalej grac to napisałbym do administracji że proszę o cofnięcie bana i obiecał że sytuacja się nie powtórzy ot i wszystko (gdzie ty widzisz płakanie), Jak Jordi nie napisze to bana nie cofną bo mu nie zależy

Więc zamiast idiotycznego pisania "ukarać sławka" namówcie Jordiego żeby zadziałał coś w swojej sprawie, niech admini mają jakiś powód żeby obejść regulamin

13

Monday, 25.01.2016, 21:22

I co tu tylu obroncow konta Jordiego ?
Skoro Jordi ma juz dosc TE to dajcie spokoj

chyba ze chcecie miec jeszcze jedną farmę prowadzoną przez znajomego z BW do dojenia surowców?

od karania, i zawieszania kar jest administracja
tak bylo jest i bedzie

wiec dajcie ludzie spokoj

14

Monday, 25.01.2016, 22:48

Jerzys od łamania regulaminu który się wymyslilo też jest administracja jak widzę,a Ty ogarnij się już z tymi farmami i bzdurami o Multi bo niczym innym nie żyjesz tylko tym.

15

Wednesday, 27.01.2016, 10:03

Dostalem wiadomosc którą w całości wklejam

MULTIKONTA ] adamek, adamek2016, Jordi
cześć tu Jordi

nie wiem czemu ale nie mam opcji dodanie opinii w moim temacie więc jak masz chęć to nadaj mój ostatni komunikat na forum w moim temacie : skruchy Jordiego nie będzie jest mi dobrze nie muszę rano wstawać i wysyłać tych armii śpi się fajnie i jest więcej czasu dla rodziny.

"Proszę nie odblokowywać mojego konta, ułatwi to decyzję adminów i zakończy spór w temacie innych graczy - czas potrzebny na odblokowanie mojego konta proponuję aby admini zużycli na rozruszanie gry"

zdrowia dla wszystkich graczy !!!
pozdro