Nie jesteś zalogowany.

21

Saturday, 10.12.2016, 08:08

Mam oto taką propozycję co do ewentualnego T 3 :rotfl: , żeby za przykładem BW , za opłatą kosztem PREMIUM skrócić czas LOKACJI np. do jednej minuty . Obecnie nawet przy wypasionym sprzęcie najszybciej można zrobić LOKACJE w ponad 6 minut x 12 daje nam niepotrzebną stratę 1.5 godziny , przy założeniu , że dana LOKACJA jest przy Stolicy . Czym dalsza Lokacja , tym ten czas się wydłuża , a pewnie to jest denerwujące dla starych wyjadaczy w TE , a nowych graczy robienie godzinami Lokacji na zaliczenie zniechęca do gry , bo raz to niepotrzebne ślęczenie przy kompie , a dwa w czasie zaliczania Lokacji armia praktycznie jest nieużyteczna :) . Co Wy na to ?????????

22

Sunday, 11.12.2016, 02:46

lokacje mozna miec w 2 minuty cos jak sie ma tuz obok wioski

ja bym tego nie ruszał ....

23

Tuesday, 13.12.2016, 10:12

No a ja bym chcial zeby za jakąś ilość ptk premki mozna bylo przenosić stolice,raz przenioslem i to byl błąd a teraz juz nie mam opcji :(
Mozna by zrobic ze kazdorazowe przeniesienie jest na przyklad:
Raz-darmowe (jest)
Drugi-10ptk
Trzeci-20ptk
Czwarty-30ptk
Itd.....
Nikt nie bedzie przenosil bez przerwy stolicy,a ktos komu znudzil sie sąsiad bedzie mial mozliwosc zmiany miejsca.

24

Tuesday, 13.12.2016, 11:59

dobra propozycja

tylko zeby to wiecej kosztowało bo ci co mają sporo premki beda przeskakiwać gdzie im się podoba
1 darmowa jest
2 100pkt
3 300pkt
4 500pkt
każda kolejna o 200 pkt więcej

25

Tuesday, 13.12.2016, 15:49

Za tyle to raczej nikt sie nie skusi na zmiane,tym bardziej ze jak ktos chce kogos zaatakowac to i tak ambonke wszedzie postawi wiec nie jest konieczne przenoszenie stolicy w takim przypadku bo j tak nie uciekniesz nigdzie,bardziej chodzilo mi o to ze czasami ktos chce zmienic miejscowke i juz nie ma takiej opcji

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Friday, 16.12.2016, 15:27

No wlasnie cos powinni zrobic z tymi ambonkami aby po puszczeniu z nich ataku tracila ochrone przed atakami i oblezeniami.bo to jest kpina...aby takie cos dalej bylo...wtedy na pewno by rzenoszona byla stolica za premiun i gra by zyskala :rotfl:

27

Friday, 16.12.2016, 15:38

genialny pomysł "po puszczeniu ataku .... traciła ochrone przed oblezeniami"
to moze od razu: blokada ataków z ambonki ?

ambonka to sposob na podkradnięcie sie i atak z zaskoczenia
a to wazne w grze jak ta

stolica powinna byc przenoszona ale za ciezkie premium + np. oltarz 20 w stolicy
jak to bedzie latwe gra straci sens

o, wróg zalozyl wies obok
bah, na drugi koniec mapy

o znowu zalozyl, bah i juz nas nie ma ...

ja bym tego nie ruszał w ogole

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "baalzamon" (16.12.2016, 15:45)


Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Saturday, 17.12.2016, 14:01

Tak ambonka to podbudowanie sie i atak dla simow ktorzy boja sie atakowac z wioski co ktos moze kontre zrobic na takiego gracza...a tak to zrobi atak i bedzie sie cieszyl...

I nadal twierdze ze po zrobieniu ataku z ambonki powinna tracic wszystkie ochrony..czyli powinno sie ja od razu atakowac i oblegac by gracze zaczeli normalnie atakowac !!!

29

Monday, 09.01.2017, 18:51

ehhh nie wszyscy chcą tu koczować 24h ;)

z drugiej strony co byłoby z mutantami?? zawsze mogliby kontrować a podgryźć ich w kilka osób byłoby już przecież niemożliwe, nieprawda???

ja jestem za zniesieniem bombardowań, one skutecznie uniemożliwiają mi budowę i grę na 7 wiosek w 6 epoce tak jak przystało. Jaki sens budować by zaraz stracić?? tylko dla rankingu? absurd !!!! ;>

30

Thursday, 12.01.2017, 14:28

ja bym był jednak za możliwością przeniesienia stolicy w dowolnym momencie za premium, np 100 dni i zmiana. Każda następna zmiana kolejne 100 dni premium. Takie rozwiązanie jest najłatwiejsze do wprowadzenia dla Adminów, a i tak kosztowne dla graczy więc nie będą z niego często korzystać. Taka opcja jest podobna do zmiany głównego boha w stolicy - ile razy ktos z tego skorzystał - raz czy dwa i tyle.

31

Thursday, 12.01.2017, 15:01

ale jezeli ja np. specjalnie dla ulubionego wroga zbudowałem wies obok jego stolicy
a tu nagle go nie ma ?

wsi nie przeniose
to by wprowadzało niesymetrie

32

Thursday, 12.01.2017, 16:05

ale to jest sprawiedliwe rozwiązanie
nie-symetria nie ma znaczenia w tym przypadku

33

Thursday, 12.01.2017, 16:10

no to sie nie zgadzamy

34

Thursday, 12.01.2017, 17:57

Gra ma przynosić dochód dla właścicieli , na te chwile to są zapewne grosze bo jak widze mało kto gra .
Wystarczy wprowadzić trochę komerchy , przenoszenie stolicy / dodatkowe wyprawki / dodatkowe expedycje - wszystko powinno być możliwe za dni premium .
Gra zawsze była zajebista ale po pewnym czasie nie ma co w niej robic bo zrobić wyprawki to max 1h dziennie a później co ?
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

35

Thursday, 12.01.2017, 18:14

balzamon trochę jaśniej, a (nie bo nie) - wyjaśnij mi swoje powody ? to może zrozumiem niechęć do zmiany stolicy

Mocny masz rację, pieniądze żądzą każdą taka grą i do puki jest zysk to jest zabawa.
Admini muszą w końcu zdecydować czy ta gra ma całkiem upaść bo gra w nią każdego dnia coraz mniej osób, czy wprowadzą kilka rozwiązań za dodatkowe premium i gra nabierze rumieńców jak BW - tam jest to cały czas stosowane i działa, ba powiedział bym BARDZO DOBRZE DZIAŁA !!!

Konieczny jest nowy serwer, który odświeży wszystkim starym wygom 1 epokę ;) i zobaczymy też nowych graczy.

Jeśli Admini maja jeszcze układy z Interią jak kiedyś to nie widzę problemu by tam wydać parę złotych na reklamę i trzeci serwer ruszy z kopyta.

Poza tym dziwię się w ogóle czemu gracze domagają się nowego serwera od tak długiego czasu i nic, to właścicielowi tej gry powinno zależeć na rozwijaniu jej i zarabianiu kasy - to jest dziwne ???