You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, December 10th 2016, 8:08am

Mam oto taką propozycję co do ewentualnego T 3 :rotfl: , żeby za przykładem BW , za opłatą kosztem PREMIUM skrócić czas LOKACJI np. do jednej minuty . Obecnie nawet przy wypasionym sprzęcie najszybciej można zrobić LOKACJE w ponad 6 minut x 12 daje nam niepotrzebną stratę 1.5 godziny , przy założeniu , że dana LOKACJA jest przy Stolicy . Czym dalsza Lokacja , tym ten czas się wydłuża , a pewnie to jest denerwujące dla starych wyjadaczy w TE , a nowych graczy robienie godzinami Lokacji na zaliczenie zniechęca do gry , bo raz to niepotrzebne ślęczenie przy kompie , a dwa w czasie zaliczania Lokacji armia praktycznie jest nieużyteczna :) . Co Wy na to ?????????

22

Sunday, December 11th 2016, 2:46am

lokacje mozna miec w 2 minuty cos jak sie ma tuz obok wioski

ja bym tego nie ruszał ....

23

Tuesday, December 13th 2016, 10:12am

No a ja bym chcial zeby za jakąś ilość ptk premki mozna bylo przenosić stolice,raz przenioslem i to byl błąd a teraz juz nie mam opcji :(
Mozna by zrobic ze kazdorazowe przeniesienie jest na przyklad:
Raz-darmowe (jest)
Drugi-10ptk
Trzeci-20ptk
Czwarty-30ptk
Itd.....
Nikt nie bedzie przenosil bez przerwy stolicy,a ktos komu znudzil sie sąsiad bedzie mial mozliwosc zmiany miejsca.

24

Tuesday, December 13th 2016, 11:59am

dobra propozycja

tylko zeby to wiecej kosztowało bo ci co mają sporo premki beda przeskakiwać gdzie im się podoba
1 darmowa jest
2 100pkt
3 300pkt
4 500pkt
każda kolejna o 200 pkt więcej

25

Tuesday, December 13th 2016, 3:49pm

Za tyle to raczej nikt sie nie skusi na zmiane,tym bardziej ze jak ktos chce kogos zaatakowac to i tak ambonke wszedzie postawi wiec nie jest konieczne przenoszenie stolicy w takim przypadku bo j tak nie uciekniesz nigdzie,bardziej chodzilo mi o to ze czasami ktos chce zmienic miejscowke i juz nie ma takiej opcji

Spiryt35

Professional

• Send private message

26

Friday, December 16th 2016, 3:27pm

No wlasnie cos powinni zrobic z tymi ambonkami aby po puszczeniu z nich ataku tracila ochrone przed atakami i oblezeniami.bo to jest kpina...aby takie cos dalej bylo...wtedy na pewno by rzenoszona byla stolica za premiun i gra by zyskala :rotfl:

27

Friday, December 16th 2016, 3:38pm

genialny pomysł "po puszczeniu ataku .... traciła ochrone przed oblezeniami"
to moze od razu: blokada ataków z ambonki ?

ambonka to sposob na podkradnięcie sie i atak z zaskoczenia
a to wazne w grze jak ta

stolica powinna byc przenoszona ale za ciezkie premium + np. oltarz 20 w stolicy
jak to bedzie latwe gra straci sens

o, wróg zalozyl wies obok
bah, na drugi koniec mapy

o znowu zalozyl, bah i juz nas nie ma ...

ja bym tego nie ruszał w ogole

This post has been edited 1 times, last edit by "baalzamon" (Dec 16th 2016, 3:45pm)

Spiryt35

Professional

• Send private message

28

Saturday, December 17th 2016, 2:01pm

Tak ambonka to podbudowanie sie i atak dla simow ktorzy boja sie atakowac z wioski co ktos moze kontre zrobic na takiego gracza...a tak to zrobi atak i bedzie sie cieszyl...

I nadal twierdze ze po zrobieniu ataku z ambonki powinna tracic wszystkie ochrony..czyli powinno sie ja od razu atakowac i oblegac by gracze zaczeli normalnie atakowac !!!

29

Monday, January 9th 2017, 6:51pm

ehhh nie wszyscy chcą tu koczować 24h ;)

z drugiej strony co byłoby z mutantami?? zawsze mogliby kontrować a podgryźć ich w kilka osób byłoby już przecież niemożliwe, nieprawda???

ja jestem za zniesieniem bombardowań, one skutecznie uniemożliwiają mi budowę i grę na 7 wiosek w 6 epoce tak jak przystało. Jaki sens budować by zaraz stracić?? tylko dla rankingu? absurd !!!! ;>

30

Thursday, January 12th 2017, 2:28pm

ja bym był jednak za możliwością przeniesienia stolicy w dowolnym momencie za premium, np 100 dni i zmiana. Każda następna zmiana kolejne 100 dni premium. Takie rozwiązanie jest najłatwiejsze do wprowadzenia dla Adminów, a i tak kosztowne dla graczy więc nie będą z niego często korzystać. Taka opcja jest podobna do zmiany głównego boha w stolicy - ile razy ktos z tego skorzystał - raz czy dwa i tyle.

31

Thursday, January 12th 2017, 3:01pm

ale jezeli ja np. specjalnie dla ulubionego wroga zbudowałem wies obok jego stolicy
a tu nagle go nie ma ?

wsi nie przeniose
to by wprowadzało niesymetrie

32

Thursday, January 12th 2017, 4:05pm

ale to jest sprawiedliwe rozwiązanie
nie-symetria nie ma znaczenia w tym przypadku

33

Thursday, January 12th 2017, 4:10pm

no to sie nie zgadzamy

34

Thursday, January 12th 2017, 5:57pm

Gra ma przynosić dochód dla właścicieli , na te chwile to są zapewne grosze bo jak widze mało kto gra .
Wystarczy wprowadzić trochę komerchy , przenoszenie stolicy / dodatkowe wyprawki / dodatkowe expedycje - wszystko powinno być możliwe za dni premium .
Gra zawsze była zajebista ale po pewnym czasie nie ma co w niej robic bo zrobić wyprawki to max 1h dziennie a później co ?
"Mam wiele odwagi, lecz boję się jej użyć."

35

Thursday, January 12th 2017, 6:14pm

balzamon trochę jaśniej, a (nie bo nie) - wyjaśnij mi swoje powody ? to może zrozumiem niechęć do zmiany stolicy

Mocny masz rację, pieniądze żądzą każdą taka grą i do puki jest zysk to jest zabawa.
Admini muszą w końcu zdecydować czy ta gra ma całkiem upaść bo gra w nią każdego dnia coraz mniej osób, czy wprowadzą kilka rozwiązań za dodatkowe premium i gra nabierze rumieńców jak BW - tam jest to cały czas stosowane i działa, ba powiedział bym BARDZO DOBRZE DZIAŁA !!!

Konieczny jest nowy serwer, który odświeży wszystkim starym wygom 1 epokę ;) i zobaczymy też nowych graczy.

Jeśli Admini maja jeszcze układy z Interią jak kiedyś to nie widzę problemu by tam wydać parę złotych na reklamę i trzeci serwer ruszy z kopyta.

Poza tym dziwię się w ogóle czemu gracze domagają się nowego serwera od tak długiego czasu i nic, to właścicielowi tej gry powinno zależeć na rozwijaniu jej i zarabianiu kasy - to jest dziwne ???