Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Co wy na to ???

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 25.06.2016, 00:16

Co wy na to ???

Mam kilka pomysłów by urozmaicić nam grę a o to one nie wiem czy miały by tak wyglądać czy nie daje swoja propozycję

1 pomysł :

Przenoszenie wioski raz na epokę czy można by to zmienić na przykład raz na rok lub raz na 180 dni ?
Może być tez na dni premium co o tym myślicie .

2 pomysł :

Mianowicie ołtarzu są osoby co siedzą w danej epoce i nie chcą skakać wyżej czy ten budynek mógłby coś jeszcze dawać lub czy po osiągnięciu max poziomu można było by dostać jakiś bonus ? (dla każdej epoki identyczny by nie popularyzować danej epoki )

3 pomysł :

areny epoka vs epoka / klan vs horda przeciwników

COŚ BY UROZMAICIĆ TA GRĘ

Myślę Że TE kiedyś miało potencjał lecz przez brak czasu adminów z jednej strony TE najlepsze lata ma za sobą .

Nowy serwer może by coś ruszył jednak w starym stylu :!:

Czekam na wasze wiadomości

Admini mam nadzieję że dostanę jakaś odpowiedz z waszej strony !


Głownie chce zobaczyć ile osób napiszę :rotfl:

2

Monday, 27.06.2016, 23:13

Czyli już nikt nie wchodzi na Forum ;/

3

Saturday, 02.07.2016, 13:56

Mnie się pomysły podobają,a jeżeli chodzi o obecność na forum i czytanie forum to chyba nie masz racji, gracze czytają je ,problem jest w tym ,że bardzo duży procent wpisów pozostaje bez odpowiedzi administracji,po co pisać jeżeli wpis powoduje tylko odzew graczy zainteresowanych negowaniem każdego pomysłu w myśl zasady "nie mój to jestem przeciw"brak jest jakiejkolwiek dyskusji merytorycznej w tematach,
nad nowym pomysłem nie dyskutuje się na forum wrzuca się zamiast dyskusji swoje pomysły i to za każdym razem kończy temat

4

Saturday, 02.07.2016, 15:08

dokladnie

zresztą w/w pomysły juz sie na forum pojawialy

5

Saturday, 02.07.2016, 22:36

Może i większość się powtarza ale są warte wprowadzenia choć dla tych graczy co zostali i maja jakiś sentyment do tej gry

Wiadomo na razie Admini pracują nad Patchem Urodzinowym dla BW wiadomo więcej osób tam gra i wgl .

Chciałbym by Admini też coś tu wprowadzali częściej niż raz na X lat

Nadal liczę że ktoś z Adminów coś napisze ale zdaje sobie sprawę że trochę poczekam na to gdyż rzadko się tu logują nic dziwnego jak nic się nie dzieje ... :cursing:

Przydało by się jakoś urozmaicić rozgrywkę

hmm ? t1 i t2 nie powiem fajnie było by osoby bez premki mogły robić np. 20 jednostek a nie 5
i może przyśpieszyć szkolenie jednostek ?

6

Sunday, 03.07.2016, 01:40

premium płacę otrzymuje za to przywileje ,które mi ułatwiają grę,ale chciałabym aby te moje wpłaty przyczyniały się do rozwoju gry nie raz na jakiś czas,ale w stopniu zbliżonym do innych projektów właścicieli
co do zmian to dla mnie największym problemem jest noszenie surowców z wioski do wioski to na DG niemożliwe,tu bym widziała jakieś zmiany dla grających na DG to nie logiczne aby nie można było w żaden sposób wykorzystać swoich surowców do rozbudowy bo uniemożliwia to nośność jednostek
rynek nie jest rozwiązaniem tego tematu jak ktoś nie wie dlaczego to współczuje
ustrój DG dla każdego kto tu gra jest przejściowym ustrojem ma swoje zalety ale coś za coś,większy exp za koszt budowy itp tylko dlaczego traktuje się DG jako graczy 2 kategorii tego nie wiem płacę premium jak każdy a nie mam możliwości korzystania z surowców,których nie ukradłam innym graczom po bobie zostało mi 13 mln złota 40 mln krzemu 6 mln żelaza 1,3 mln uranu 9 mln tytanu w obu wioskach i nic z tym nie mogę zrobić bo przenieść 13 mln złota to XXL miesięcy jazdy i siedzenia non-stop na TE

7

Sunday, 03.07.2016, 16:12

z jednej strony tak z drugiej strony jak mógłbyś mieć więcej jednostek jak 10 to mógłbyś bezkarnie lać inne 6/5 epoki bez możliwości oddani ci więc jak napisałeś coś kosztem czegoś

8

Sunday, 03.07.2016, 16:31

jakis budynek umozliwiający transfer surowców dostepny tylko pod dg i sprawa zalatwiona.

9

Sunday, 03.07.2016, 19:11

w sumie jest to rozwiązanie

Ale sami nic nie wprowadzimy możemy tylko sobie popisać ;P

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 03.07.2016, 19:56

jest lepsze rozwiazanie dac normalna ileosc jednostek w DG i zero ataków na innych, czego nie powinno byc bo Dg nie mozna atakowac !!!

11

Monday, 04.07.2016, 02:08

i to było by słuszne rozwiązanie ;)

12

Monday, 04.07.2016, 10:13

to nie jest dobre rozwiązanie, bo to pozwala na bezpieczne budowanie armii

DG ma pewne plusy i minusy
nie ma co patrzeć na jedną rzecz, trzeba oceniać wszystko, w sumie

wielkimi plusami DG jest:
- pelne bezpieczenstwo: nikt nie niszczy armii, nie bombi, nie zabiera, itp itd. nie trzeba uważac, pilnować, itp.
przez lata na t2 byłem na DG , SWIETY SPOKOJ, tego nic nie przebije
- można bezpiecznie czekać na boba i budować i tak taniej niż ma BIO budujące cały czas (a czekać bio na boba nie moze bo surowce zrabują)
- lepszy drop, wiecej expa

przy tych plusach ograniczenie do 10 j to pikuś

13

Monday, 04.07.2016, 12:29

na temat DG można by długo dyskutować

Myślę ze bardziej przydało by się jakieś urozmaicenie tylko nie wiem jakie miało ono by być ?

Jakiś powiew świeżości ale i tak możemy sobie pisać a do administracja co zrobią to 2 sprawa i czy wgl coś wprowadzi

14

Monday, 04.07.2016, 13:48

jedyny powiew swieżości na który czekam to T3

W końcu będę miał okazję zacząć grę OD ZERA a nie kończyć coś co ktoś zaczał

15

Monday, 04.07.2016, 15:28

Puki co wątpliwe jest by wprowadzili T3

Z tego co pamiętam pierw chcą jakieś zmiany wprowadzić na T1/T2 a potem może może wprowadzą T3

więc poczekamy kilka lat jak będzie nas jeszcze mniej ;/

16

Tuesday, 05.07.2016, 00:17

rozumiem baalzamon że Twoim zdaniem nie mam prawa korzystać z surowców których nie ukradłam i nie dostałam od nikogo tylko zostały wyprodukowane w moich kopalniach ?
Twoje stwierdzenie ,że "nie" bo pozwala taka zmiana na budowanie bezpieczne armii jest niezrozumiałe,
ta armia ma służyć do noszenia nie do ataku,osoba proponująca to wyraźnie napisała ,że warunkiem tego jest odebranie DG możliwości atakowania,
jest to logiczne rozwiązanie jeżeli DG nie można atakować to i DG nie powinno mieć możliwości ataku,a na obecną chwilę ma taka możliwość,
czy byłeś na DG czy nie byłeś tego nie wiem,wiem jedno,że Twoja wypowiedz nie ma nic wspólnego z rozwiązaniem problemu dla graczy DG,to negacja nie bo nie,a argumenty typu maja drop exp większy są nie trafione,każdy grający na DG trafił tam, tu masz rację,żeby mieć święty spokój bo nie dawał rady grać w innym ustroju,
dlatego ,że nie potrafi gracz grac w ustroju takim jak Ty ma nie mieć nic do powiedzenia ma być traktowany jako gracz 2 kategorii ,któremu nic się nie należy,wszystkie zmiany w grze są z korzyścią dla grających ,ale nie dla grających w ustroju o nazwie DG dlaczego ?

17

Tuesday, 05.07.2016, 09:34

Jagna, DG to pewne wady i zalety, pakiet

dg moim zdaniem ma dużo wiecej zalet niz wad, DG jest przegięte w stosunku do innych ustrojów
takie jest moje zdanie

grałem długi czas na DG i ze wsi do wsi przeniosłem 8 m surowców.
z tego co pamiętam nosiłem ponad 10 k towaru na raz, uzywalem armii 10 x Sardaukar

trwało to miesiace, wiec wiem co to znaczy

niemniej zdanie mam takie jakie mam...

pamietaj że te surowce które zgromadziłaś w spokoju przez tyle miesięcy (lat?) masz DZIEKI DG
jakbys nie miała DG to byś ich nie zgromadziła; łobuzy takie jak ja by Ci je ukradli

a teraz opiłaś się soku jak bąk i chcesz żeby Ciebie ktoś na skróty podtoczył, bo nóżki za małe żeby brzuchol przenieść...
to nie fair :-)

inaczej mogłoby by być tak, że ktoś wrzuca DG, jest nieaktywny przez 5 lat, wraca na konto, buduje armie (lub inne czary), przerzuca sure ze wsi do stolicy w 1 dzien i buduje stolice w najbliższego boba i ma jeszcze ceny niższe niż biedacy którzy przez te 5 lat szarpali się z wrogami każdego dnia

pomysl obiektywnie, może przyznasz mi racje ze to nie fair by było ?

18

Tuesday, 05.07.2016, 11:11

tak DG to pakiet,tak jak każdy inny ustrój to pakiet tylko dziwnym trafem pakiet DG jest przy każdej zmianie minimalizowany zawsze coś jest mu odebrane,a inne pakiety maja dodawane czy to jest fair ?
w dwóch ostatnich zmianach DG nie otrzymało nic a zabrano mu możliwość szpiegowania (dzięki mobbingowi Twojego poprzednika,przeszkadzało mu to ,że jest szpiegowany przez DG) oraz w bieżącej zmianie zabrano mu przewagę w dropie wyrównano drop dla wszystkich ustrojów to jest fair Twoim zdaniem
była jeszcze kilka miesięcy temu możliwość wymiany surowców przez DG na rynku to pomagało przy kłopotach z transportem surowców,ale do czasu bo paru graczy wpadło na pomysł jak wykorzystywać luki w systemie i bez kradzieży bez stresu związanego z atakiem rozbudowywać wioski i to jest fair ?
Ty nie potrzebujesz przenoszenia surowców bo i po co wystawiasz krzem i "zaprzyjaźnione" konta z DG i inne skupują go za potrzebny Ci w danym momencie surowiec t.j.uran ,tytan to jest fair ?
pomyśl obiektywnie :) kto chce zmienić coś dla grupy graczy,a kto nie zainteresowany takimi zmianami bo jemu są nie potrzebne neguje je:)

19

Tuesday, 05.07.2016, 11:52

Jagna, nikt Ci nie kazał przez lata siedzieć na DG

zmien ustroj na bio lub techno, walcz jak inni

próbujesz teraz rozwiazać problem który napotkałaś DZIĘKI zaletom DG - jakbys grała na bio / techno to byś nie miała tej góry surowców do noszenia

jak ja chcę mieć pol dnia spokoju (zero ataków, oblegów) to musze anulować budowy (a trwają po dwa tygodnie nawet) i właczyć urlop na 36 h
Ty masz to gratis cały czas
doceń to :-)

a drop chyba nadal w DG jest lepszy niż w innych ? runy, zwoje, artefakty ?
i eksp x 2 ?
i teraz masz lepszy drop niż miałaś ? Tobie drop przedmiotów też poprawili ?

i święty spokój masz na DG ?
pograj trochę na bio / techno to docenisz święty spokoj który daje DG
a i problem z surowcami do noszenia zniknie, zaręczam

sam sie zastanawiam czy na wakacje nie wrzucić DG, jak mam pilnować konta w czasie urlopu?
3 tygodnie w Grecji, wiesz ile roaming kosztuje ... ?

jaka możliwość była kilka miesięcy temu a teraz nie ma ? kilka miesięcy temu już tu grałem, nic się nie zmieniło
ALE Jesli ktoś zaproponuje całkowitą likwidacje handlu przedmiotami i surowcami - pierwszy się pod tym podpiszę.
jak wielu uważam że to niszczy gre.

20

Tuesday, 05.07.2016, 12:20

Grając na DG a potem zejście z niego to masakra jak zaczną cie atakować koksy co maja armie wyszkoloną to jest chore bo nawet rozwinąć ci się nie dadzą

Co do usunięcia handlu surowcami może i bym się podpisał pod tym ale czemu chcesz usunąć handel przedmiotami ?

jak ktoś gra w 2-3 epoce i chce jakiś lepszy item kupić to sobie zbiera punkty i kupi w końcu a ci co grają lata jak się usunie handel przedmiotami niekiedy mają straszna przewagę do nowo zaczynających to miało by być w porządku ?

Nie zaczynaj jak inni robić gry pod siebie PROSZĘ

Co do DG i robienia w nim armii i noszenia surowców dzięki temu brak możliwości ATAKOWANIA INNYCH
Jestem za

By zdobyć te surowce musisz siedzieć w DG miesiąc lata
Do tego jak masz full armie nie masz produkcji surowców
Jak schodzi się z DG kasują się surowce jeśli już tak bardzo boisz się że ktoś wyszkoli sobie armie i zejdzie z DG to może takie rozwiązanie

Jeśli schodzi się z DG kasacja armii choć nie jestem jakoś za zbytnio za tym