Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] Neelix, misiekaa

1

Friday, 05.08.2016, 20:11

Neelix, misiekaa

ID 41555
Login skazi
Postać Neelix

ID 46325
Login misiekaa1971
Postać misiekaa

Pushing za kilkanaście tysięcy PH.

Po 14 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (08.08.2016, 21:46)


misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 05.08.2016, 20:40

dlaczego zostałem zablokowany

Co ja mam wspólnego z tym kontem gram sam i tylko z jednego komputera nikomu nie podałem ani hasła ani loginu to dlaczego zostałem zablokowany. Czy ktoś sobie tutaj jaja robi proszę o jak najszybsze odblokowanie mojego konta z tym graczem nigdy nie miałem nic wspólnego i nie życzę sobie blokowania bez podstaw jak tak można robić. Kiedyś pare lat temu dostałem bana za wchodzenie do kogoś i to był mój syn ale teraz gram uczciwie i dostałem bana za coś czego nie zrobiłem natychmiast proszę o wyjaśnienie i odblokowanie mojego uczciwego konta

misiekaa1971

Początkujący

Postów: 14

Skąd: Ostrów Wlkp.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 05.08.2016, 20:46

co to ma zanczyć kto mi zablokował konto

Bardzo proszę o odblokowanie mi konta ja nie ma nic wspólnego z żadnym graczem TO JEST JAKAŚ POMYŁKA chyba że ktoś do mnie się włamał na konto żądam wyjaśnień do cholery jestem uczciwym graczem i w dupie mam innych graczy dlaczego ktoś mnie blokuje za coś czego nie jestem i nie mam nic wspólnego nie mam i nie miałem żadnego mulit konta.

Spiryt35

Professional

Postów: 833

Skąd: Libiąż

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 06.08.2016, 21:22

Moge zapytac ile to jest kilkanascoe ph ?

Zrobcie cos z tymi licytacjami aby nie bylo mozna od razu dac cene wygurowana tylko licytowac po tyle ile wyskoczy cena. Bo teraz to co jest to z nizszych epok nikt nic nie kupi bo gracze z wyzszych epok klepna wygurowana cene. A to chyba powinna byc nirmalna licytacja, ze chce ktos kupic to siedzi i podbija cene !!

5

Monday, 08.08.2016, 21:46

Moge zapytac ile to jest kilkanascoe ph ?

Zaleznie jak liczyć, 18-20k.

Dzięki za zwrócenie uwagi na mój błąd, poprawiłem opis. Oczywiście chodziło o kilkanaście tysięcy PH :p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0