Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 01.11.2016, 13:24

chyba nie ten even odpalono

albo ja się mylę albo mamy nowy event ,zauważyłam ,że exp na lokacjach i ekspedycjach został zwiększony co by świadczyło o tym że jest event leniwej dyni,
z drugiej strony mamy zwiększony drop run i tylko run (chodziło nam o zwiększenie dropu zwojów tych z 5-6 epoki)
nie wiem może mi się wydaje ale ja nie pamiętam takiego eventu,wygląda na to ,że odpaliły się dwa eventy,oczywiście wielkie dzięki za to co dostajemy,ale chodziło nam o coś innego t.z. NIE MA ZWOJÓW 5/6 EPOKOWYCH NA KTÓRYCH NAM BARDZO ZALEŻY,

poniżej przykład expy z ekspedycji klanowych


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=996110c6cc
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=53df2762b7

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (01.11.2016, 13:31)


2

Tuesday, 01.11.2016, 17:43

event

tez to zauważyłem ze lipa totalna

3

Tuesday, 01.11.2016, 21:09

ciekawe czy odpalą jeszcze raz tak jak powinno być czy zostanie jak jest

4

Wednesday, 02.11.2016, 19:58

podsumowanie eventu

ja również liczyłem na nowe zwoje a tymczasem wypadło:

NAZWA RUNY ILOŚĆ ZNALEZIONYCH
THOR 155
ASUZ 95
FEH 76
GIP 70
RAD 58
IS 54
WYN 48
UR 45
HAAL 35
OR 31
KEN 23
SOL 16
NYD 15
PER 12
YR 11
LAG 10
TIR 8
BER 7
EOL 6
EH 4
ETH 3
ING 2
MAR 1
DAG 1
RAZEM 786

NAZWA ZWOJU ILOŚĆ ZNALEZIONYCH
Szalony Ujarzmiacz Grozy 4
Wysysanie 4
Ciernie 4
Tańczący Cesarz Masakry 3
Ukąszenie demona 3
Podmuch piekieł 3
Spowolnienie 3
Potężny Zaklinacz Głodu 3
Ręka śmierci 2
Złowieszczy Skowyt w Ciemnościach 2
Modlitwa 2
Gorejący Powiew Przodków 2
Pokuta 2
Osłabienie 2
Niszcząca Burza Ognia 1
Twarda pięść 1
Groza 1
Złowrogi Skowyt z Zaświatów 1
Przebijanie 1
Tajemniczy Krzyk Wisielca 1
Błękitna Noc 1
Lśniąca Brama Bogów 1
Tarcza z Kości 1
Leczący Płomień 1
RAZEM 49

Znalezione itemy
Amulet (1) (inicjatywa bohatera +5)
Ofiarny Promiennik (atak bohatera +22, atak przeciwlotniczy bohatera +20, inicjatywa bohatera +33)
Czarny Sygnet (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, punkty życia jednostek +10)
Karmazynowa Pawęż (2) (obrona bohatera +35, inicjatywa bohatera -10, punkty życia bohatera +30, punkty życia jednostek +10)
Czarny Amulet (1) (inicjatywa bohatera +5, obrona jednostek +4)
Podróżne Buty kolcze (2) (obrona bohatera +7, czas marszu bohatera 5 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +1, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +1, umiejętność rzucania zaklęć Życia +2, czas marszu jednostek -6 s/kwadrat, ładowność jednostek +20)
Piekielna Brygantyna (obrona bohatera +13, umiejętność rzucania zaklęć Życia -1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +4, inicjatywa bohatera +2, obrona jednostek +3, inicjatywa jednostek +1)
Przeklęty Kirys (obrona bohatera +20, inicjatywa bohatera -10, czas marszu bohatera 1 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Życia -2, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +2, inicjatywa jednostek +1)
Lekki Sztylet (1) (atak bohatera +43, atak przeciwlotniczy bohatera +3)
Egzotyczny Kastet (atak bohatera +37, atak przeciwlotniczy bohatera +4)
Maczuga (atak bohatera +7)
Demoniczny Generator masy (atak bohatera +85, obrona bohatera +25, inicjatywa bohatera +20, atak przeciwlotniczy bohatera +24)
Sygnet (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat)
Łuk kompozytowy (atak bohatera +45, atak przeciwlotniczy bohatera +15)
Ogniste Buty skórzane (obrona bohatera +2, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +3, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +1, czas marszu jednostek -10 s/kwadrat, ładowność jednostek +40)
Nowoczesny Karabin szturmowy (1) (atak bohatera +43, atak przeciwlotniczy bohatera +56, inicjatywa bohatera +60)
Czarny Medalion (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, obrona jednostek +4)
Wzmocniony Napierśnik (obrona bohatera +19, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, czas marszu bohatera 8s/kwadrat)
Lśniący Sztylet (atak bohatera +50, atak przeciwlotniczy bohatera +12, inicjatywa bohatera +5)
Krwawa Korona (obrona bohatera +5, inicjatywa bohatera +17, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +2, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -3, umiejętność rzucania zaklęć Życia +2, umiejętność rzucania zaklęć Piekła -3, obrona jednostek +5)
Demoniczny Hełm z przyłbicą (obrona bohatera +28, inicjatywa bohatera -8, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów -2, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +2, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +1, obrona jednostek +3)
Zbroja łuskowa (obrona bohatera +29, inicjatywa bohatera -10, czas marszu bohatera 3 s/kwadrat)
Ozdobny Wisior (obrona bohatera +10, obrona jednostek +8)
Demoniczna Maczuga (1) (atak bohatera +37, atak przeciwlotniczy bohatera +24, inicjatywa bohatera +10)
Czarny Wisior (obrona bohatera +10, obrona jednostek +4)
Ostra Szabla (1) (atak bohatera +25, atak przeciwlotniczy bohatera +2)
Amulet (1) (inicjatywa bohatera +5)
Wojskowe Buty skórzane (1) (obrona bohatera +2, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +2, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +1, czas marszu jednostek -8 s/kwadrat, ładowność jednostek +20)
Ciężka Kula (punkty życia bohatera +30, inicjatywa bohatera +10, inicjatywa jednostek +5, obrona bohatera +12, czas marszu bohatera 8 s/kwadrat)
Ciężkie Berło (czas marszu jednostek -5 s/kwadrat, ładowność jednostek +5, atak jednostek +5, obrona bohatera +12, czas marszu bohatera 8 s/kwadrat)
Mroźna Zbroja płytowa (obrona bohatera +65, inicjatywa bohatera -30, czas marszu bohatera 16 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +2, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -2)
Grzmiący Promiennik (atak bohatera +21, atak przeciwlotniczy bohatera +16, inicjatywa bohatera +29)
Ostra Pawęż (obrona bohatera +30, inicjatywa bohatera -10, obrona jednostek +3)
Mroczny Medalion (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, obrona jednostek +8, inicjatywa jednostek +6, czas marszu jednostek -5 s/kwadrat)
Czarny Medalion (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, obrona jednostek +4)
Spaczony Amulet (inicjatywa bohatera +5, inicjatywa jednostek +6)
Dworski Karabin (atak bohatera +19, atak przeciwlotniczy bohatera +34, inicjatywa bohatera +38)
Gwiezdny Sztandar (czas marszu jednostek -15 s/kwadrat, punkty życia jednostek +50, punkty życia bohatera +50, obrona bohatera +20)
Grawerowany Sygnet (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, punkty życia jednostek +10, atak jednostek +2, atak przeciwlotniczy jednostek +2)
Dalekosiężny Muszkiet (atak bohatera +16, atak przeciwlotniczy bohatera +30, inicjatywa bohatera +36)
Ostry Miecz (atak bohatera +10, atak przeciwlotniczy bohatera +2)
Wężowy Pierścień (inicjatywa bohatera +5, punkty życia jednostek +10, atak przeciwlotniczy jednostek +6)
Modlitewna Maczuga (atak bohatera +39, atak przeciwlotniczy bohatera +10, inicjatywa bohatera +6)
Krwawa Kosa (atak bohatera +61, obrona bohatera +20, inicjatywa bohatera +20, atak przeciwlotniczy bohatera +6)
Lekkie Sandały (1) (inicjatywa bohatera +3, czas marszu bohatera -5 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +1, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +1, czas marszu jednostek -3 s/kwadrat)
Piekielna Zbroja skórzana (obrona bohatera +5, inicjatywa bohatera +16, czas marszu bohatera -2 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Życia -1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +4, obrona jednostek +3, inicjatywa jednostek +1)
Lśniący Wisior (1) (obrona bohatera +10, czas marszu jednostek -5 s/kwadrat)
Wężowy Amulet (inicjatywa bohatera +5, czas marszu jednostek -10 s/kwadrat)
Skrzydlaty Medalion (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, obrona jednostek +7, inicjatywa jednostek +5, czas marszu jednostek -3 s/kwadrat)
Lekkie Buty kolcze (obrona bohatera +7, czas marszu bohatera 5 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +1, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +1, czas marszu jednostek -3 s/kwadrat)
Sygnet (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat)
Szybkostrzelny Pistolet skałkowy (atak bohatera +11, atak przeciwlotniczy bohatera +22, inicjatywa bohatera +22)
Berdysz (atak bohatera +10)
Skrzydlaty Sygnet (3) (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, punkty życia jednostek +15, atak jednostek +11, atak przeciwlotniczy jednostek +6)
Demoniczny Hełm z przyłbicą (1) (obrona bohatera +28, inicjatywa bohatera -8, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów -2, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +2, umiejętność rzucania zaklęć Życia +1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +1, obrona jednostek +3)
Krwawy Hełm z przyłbicą (obrona bohatera +20, inicjatywa bohatera -3, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +2, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci -3, umiejętność rzucania zaklęć Życia +2, umiejętność rzucania zaklęć Piekła -3, obrona jednostek +5)
Piekielny Sygnet (atak bohatera +1, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, atak jednostek +8, atak przeciwlotniczy jednostek +3)
Twarda Tarcza z okuciem (obrona bohatera +23)
Twarda Pawęż (obrona bohatera +33, inicjatywa bohatera -10)
Pierścień (inicjatywa bohatera +5)
Włócznia (3) (atak bohatera +8)
Ognisty Amulet (inicjatywa bohatera +5, obrona jednostek +5, inicjatywa jednostek +4)
Grawerowany Medalion (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, inicjatywa jednostek +3)
Egzotyczna Elipsa mocy (atak bohatera +52, obrona bohatera +15, atak przeciwlotniczy bohatera +4)
Lśniący Amulet (inicjatywa bohatera +5, czas marszu jednostek -5 s/kwadrat)
Mroczny Hełm (1) (obrona bohatera +10, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów -3, umiejętność rzucania zaklęć Śmierci +5, umiejętność rzucania zaklęć Życia -1, umiejętność rzucania zaklęć Piekła -1, inicjatywa bohatera +3, inicjatywa jednostek +4)
Wygodne Buty skórzane (1) (obrona bohatera +2, czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, umiejętność rzucania zaklęć Żywiołów +2, umiejętność rzucania zaklęć Piekła +2, czas marszu jednostek -6 s/kwadrat, ładowność jednostek +10)
Czarny Medalion (2) (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat, obrona jednostek +4)
Medalion (1) (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat)
Wężowy Wisior (obrona bohatera +10, czas marszu jednostek -10 s/kwadrat)
Lśniący Wisior (obrona bohatera +10, czas marszu jednostek -5 s/kwadrat)
Medalion (1) (czas marszu bohatera -15 s/kwadrat)
Ognisty Wisior (obrona bohatera +10, obrona jednostek +5, inicjatywa jednostek +4)
Pistolet (1) (atak bohatera +10, atak przeciwlotniczy bohatera +6, inicjatywa bohatera +18)
Liturgiczna Maczuga (1) (atak bohatera +47, atak przeciwlotniczy bohatera +14, inicjatywa bohatera +8)
Spaczony Wisior (obrona bohatera +10, inicjatywa jednostek +6)
Kosa (atak bohatera +45, obrona bohatera +20, inicjatywa bohatera +20)
Korona (1) (obrona bohatera +5, inicjatywa bohatera +12)
Shuriken (atak bohatera +15, atak przeciwlotniczy bohatera +12, inicjatywa bohatera +8)
Barbarzyński Łuk kompozytowy (atak bohatera +80, atak przeciwlotniczy bohatera +45, obrona bohatera +20)
Grawerowany Amulet (inicjatywa bohatera +5, inicjatywa jednostek +3)


i to by było na tyle tym razem ... gdzie 8) czytaj jako - plus 8

5

Thursday, 03.11.2016, 15:35

gratuluje świetna robota :) na podstawie Twoich "eventowych zdobyczy" mam nadzieję,że administracja będzie miała dobry materiał do analizy co zmienić w nowym evencie,mój event był bardzo podobny ale ja miałam 1 YRD u Ciebie tej runy nie było,niestety nie miałam tyle cierpliwości co TY i nie zrobiłam podobnego zestawienia,
wydaje mi się jednak ,że Twoje zestawienie będzie bardzo pomocne w analizie przez administracje eventu
Pozdrawiam Aga

6

Thursday, 03.11.2016, 16:38

już widze jak ktokolwiek to analizuje z administracji ...
normalnie wyobraznia mnie poniosła ;-)

dobrze ze ten event się skończył, W KONCU zaczely znowu zwoje wypadać

7

Thursday, 03.11.2016, 20:36

event działał ale w drugą stronę heeee

po evencie 3 yrdy a w event totalna lipa 1 dag :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

8

Friday, 04.11.2016, 01:39

baalzamon możesz mi powiedzieć skąd administratorzy maja mieć wiedzę o tym co leci a co nie leci na evencie :?:

nie znam się na informatyce ,ale wydaje mi się ,że gdyby mieli analizować to o czym mówimy to na nic innego nie mieli by czasu,
dlatego jeszcze raz wielki szacunek dla pracy ENGY właśnie dzięki takiemu opracowaniu jego wyników na evencie można w szybki sposób przeanalizować gdzie są błędy, oczywiście z góry zakładając ,że wyniki jego pracy to reprezentatywny przykład zdobyczy eventowych gracza z 6 epoki.
Poprawienie tego chyba nie jest czasochłonne :?:
Gdyby kilka osób zrobiło to co zrobił ENGY byłby to na pewno dużo pomocniejsze ,ale zrobił to tylko on.
jeszcze jedno a jakie to zwoje lecą teraz :?: ja po za awatarami od wieków nic nie widziałam u siebie :( a Tobie lecą zwoje ciekawi mnie to bardzo


oto zwoje z 5 ostatnich wypraw REWELACJA :thumbup:

Trujący pocisk
Wszechogarniający Krąg Ognia
Lśniący Mag z Głębin
Przebijanie
Przerażająca Żądza Zniszczenia
Wzmocnienie
Ciernie

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Jagna" (04.11.2016, 01:57)


9

Monday, 07.11.2016, 12:05

Witam,

dziękuję wszystkim za czujność i odsyłam do informacji:
Halloween 2016

Pozdrawiam
SM
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Monday, 07.11.2016, 14:41

Wiem ze zdecydowana wiekszosc graczy to już 6 era ale może macie wiedzę czy w 5tej można znaleźć jeszcze YRDa ? Zreszta to samo tyczy się pozostałych run z gòrnej pòłki. EH to szczyt a tak to chyba nie powinno wygladać bo dysproporcja między erami jest ogromna

11

Monday, 07.11.2016, 20:32

hura!!! znów się zrobi zestawienie ;) zobaczymy jak wyjdzie ;>

Jagna, co do zestawienia to prawdziwe co do sztuki ;) tabela przestawna w excelu i gotowe ;)

pozdrawiam i dzięki za dobre słowa ale tak naprawdę nic nie zrobiłem, po prostu na bieżąco wrzucałem w excela :D

jak to mówił Kargul, ''ja tylko pociągnął'' :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ENGY" (07.11.2016, 20:37)


12

Tuesday, 08.11.2016, 00:32

SushiMaker dziękujemy jako grający za to zainteresowanie problemem i prośba o więcej czasu dla NAS nie tylko BW :)
Jazon000 wpadają YRD-y i w lokacjach 5 epokowych ja osobiście trafiłam na Samie i to nie 1 szt. :thumbup:

ENGY ważne jest ,że zrobiłeś i pokazałeś,że jak się chce to można :)



Proponuje,żeby każda epoka,zrobiła z tego eventu rozpis co wpadło,myślę,że w każdej epoce znajdzie się kilka osób takich jak ENGY,na podstawie tego SushiMaker i Sp.zorientują się czy potrzeba zmian w tym temacie
PS.
chyba większość grających nie spodziewała się ,że administracja odpowie nam w temacie,a tu miła niespodzianka,jest odpowiedz mamy dodatkowy event jak miło się zrobiło,coś mi się wydaje że tego baalzamona wyobraźnia nie przewidziała :thumbsup:


Pozdrawiam Wszystkich grających i Administrację gry

13

Wednesday, 09.11.2016, 02:16

z wielkim żalem i przykrością muszę stwierdzić że event się nie odpalił ,po raz kolejny zawaliłam noc i nie wiem co powiedzieć,nie chcę nikogo obrazić to przecież zabawa,ale......
jeżeli coś nie zadziałało po raz kolejny to ktoś powinien tego pilnować,sprawdzać czy odpaliło się czy nie, poprawić
SushiMaker ta grupa która tu została nie zasługuje na to by po raz kolejny wystawiać ją na próbę ,oni byli ,są i będą z Tobą

z mojej strony to wszystko,mam nadzieję,że taki zoonk był po raz ostatni ze strony Administracji

Pozdrawiam Graczy I Administrację

tu zamieszam linki z wypraw szkoda że nie ma w nich tego co oczekiwałam,ale może przyjdzie i na to czas


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7172ba3e63
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=822c45d766
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d51fef3f28
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=aede1c6212
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=966bda0067
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7d7ffaaa93

14

Wednesday, 09.11.2016, 09:24

Ciężko jest jeszcze powiedziec czy event działa czy nie.
zwoje wypadają extremalnie rzadko.

możliwe ze statystyczny gracz 5-6 epoka przez cały event dostanie 1 zwoj 5-6 epokowy i to będzie dużo.

15

Wednesday, 09.11.2016, 13:51

PRZEPRASZAM Wszystkich grających i Administrację chyba się pośpieszyłam z oceną eventu ,podałam ,że event się nie odpalił,
mi w dalszym ciągu nic nie wpadło,ale przyznaję rację baalzamonowi i w pełni zgadzam się z tym co napisał.
Moja ocena wynikała z tego ,że jak jest event to ma wszystko wpadać, tak nie jest w tym evencje wystarczyło dobrze przeczytać zasady eventu.
Swoje oceny postaram się w przyszłości dobrze przemyśleć zanim coś napiszę jeszcze raz PRZEPRASZAM

PS
z dobrze poinformowanych źródeł otrzymałam wiadomość,że żule interweniowali w Administracji w tej sprawie,stanowisko Administracji po kontroli jest takie "event si ę odpalił" zatem życzę Wszystkim powodzenia w dropieniu :thumbsup:

MELON

Początkujący

Postów: 34

Skąd: Poznań

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Wednesday, 09.11.2016, 18:57

Znowu lipa nic nie leci w zwojach 20 lokacji i zero zwojów z 6 epoki , niestety .

17

Wednesday, 09.11.2016, 19:12

heeeeeeeeeee

event gorsza lipa niż poza eventem

18

Thursday, 10.11.2016, 21:42

Juz przestańcie z tym eventem bo czym dalej w to się zagłębiacie tym większe dziadostwo leci,takiej kaszany to ja już dawno nie miałem,masakra....

19

Friday, 11.11.2016, 18:38

chyba nie ten event

Malachitowy Rycerz Mroku
Potężny Zaklinacz Głodu
Gorejący Świt Bogów
Spowolnienie
Przebijanie
Spowolnienie
Krwawa Zamieć Grozy
Gorejący Powiew Przodków
Osłabienie
Osłabienie
Ukąszenie demona
Krwawy Wrzask wśród Bagien
Pokuta
Wszechogarniający Krąg Ognia
Wzmocnienie
Tańczący Cesarz Masakry
Spowolnienie
Tarcza z Kości
Osłabienie
Modlitwa
Ręka śmierci
Lśniąca Brama Bogów
Potężny Zaklinacz Głodu
Złowrogie Zawodzenie Śmierci
Przebijanie
Tańczący Cesarz Masakry
Złowieszczy Skowyt w Ciemnościach
Lśniący Mag z Głębin
Gorejący Powiew Przodków
Pokuta
Ciernie
Tarcza Ognia
Groza
Ręka śmierci
Złowrogie Zawodzenie Śmierci
Tańczący Cesarz Masakry
Lśniąca Brama Bogów
Błogosławiona Ochrona
Gorejący Świt Bogów
Łaska
Modlitwa
Szalony Ujarzmiacz Grozy
Lśniący Mag z Głębin
Przebijanie
Groza
Wszechogarniający Krąg Ognia
Złowrogi Skowyt z Zaświatów
Osłabienie
Przebijanie
Osłabienie
Skóra Nosorożca
Przebijanie
Łaska
Wszechogarniający Krąg Ognia
Złowieszczy Skowyt w Ciemnościach
Szalony Ujarzmiacz Grozy
Przebijanie
Krwawa Zamieć Grozy
Błogosławiona Ochrona
Lśniąca Brama Bogów

niestety na 35 wypraw zero zwojów 5-6 epokowych nawet 4 epokowych brak jeżeli
Administracja nie zmieni zasad na przykład x10 to taki event nie ma żadnego
sensu

event– zdarzenie zaplanowane i zorganizowane pod kątem ściśle określonego
celu w naszym wypadku były to zwoje 5-6 epokowe tego celu nie udało sie
zrealizować

Dawidek

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "kokojambo" (11.11.2016, 18:53)


20

Saturday, 12.11.2016, 11:35

U mnie w skrócie
T1- 2 zwoje z 6 epoki / 0 z 5 epoki, T2 -0 zwojów 6 epoka / 0 zwojów 5 epoka

Podobne wątki