Nie jesteś zalogowany.

[ PUSHING ] sławek2200, kika

1

Sunday, 08.01.2017, 01:17

sławek2200, kika

ID 46878
Login slawek2200
Postać sławek2200

ID 5158
Login filon
Postać kika

Pushing na ok. 100k PH, po 30 dni.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


2

Sunday, 08.01.2017, 11:55

ban

sławek zablokowany kolejny raz ja bym wnosił o dłuższego babna widać ze pierwszy ban niczego go nie nauczył

3

Sunday, 08.01.2017, 13:33

prosze o informacje na PW dokladnie za co

to byla jedna transakcja czy wiecej ?
w ktorą stronę ?

nigdy nie place wiecej niz cos jest warte

prosze o informacje na PW bo widze ze trole juz sie uaktywnily nie w swojej sprawie

4

Sunday, 08.01.2017, 14:13

Od ponad miesiąca kupuje wszystko co jest wystawione na aukcjach i przetapiam na surowce (myślę że można to sprawdzić). Nie mam pojęcia od kogo co kupuje bo aukcje są anonimowe. Gra jest na takim poziomie że posiadanie 5mln ph to żaden wyczyn, dlatego nie zwracam za bardzo uwagi czy coś kosztuje 1k ph czy 10k. Nie mam pojęcia za co ten ban.

5

Sunday, 08.01.2017, 18:07

za gówniany zwój może wart max 500k ph oślepiające swiatło za 5.2mln i tylko jedna oferta... czy to nie przekazywanie ph??? oszustwo w biały dzień.

6

Tuesday, 10.01.2017, 16:27

Czy mogę prosić szanowną administrację o informację za co kretnie dostałem bana tzn co kupiłem lub sprzedałem i za ile oczywiście. Z graczem Kika nie mam nic wspólnego nigdy z nim słowa nie zamieniłem więc nie ma mowy o żadnej ustawie. A "dziwnych" nazwijmy to delikatnie aukcji można znaleźć prawie codziennie conajmniej kilka a banow zasypianie jakoś nie widać, więc proszę przynajmniej o informację ZA CO.

7

Tuesday, 17.01.2017, 23:54

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

Proszę również o zapoznanie się z (oraz dostosowanie do) informacji zawartych w poniższym poście:
Jak uniknąć bana podczas korzystania z aukcji
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


8

Wednesday, 18.01.2017, 10:42

"Jak uniknąć bana podczas korzystania z aukcji


W trosce o zmniejszenie ilości banów związanych z handlem postanowiłem umieścić w jednym miejsce kilka rad, których wykorzystanie zapewni bezpiecznie korzystanie z aukcji:
  • Jeśli bardzo zależy Ci na itemie i chcesz za niego "przepłacić" (bo jest on dla Ciebie tyle wart), to zgłoś taką informacje do Operatora przez Prywatną Wiadomość na forum.
    Każda aukcja, w której sprzedaż przedmiotu odbędzie się znacznie powyżej wartości rynkowej, a nie zostanie zgłoszona do Operatora, będzie posądzona o celowy pushing, a w związku z tym gracze biorący w niej udział zostaną zbanowani zgodnie z tabelą kar.

  • Zanim wystawisz przedmiot, oszacuj jego cenę na podstawie ostatnio zakończonych aukcji.
    Jeśli nie jesteś pewny Ceny Wywoławczej, napisz w tej sprawie do Operatora. Wystawianie przedmiotów z zawyżonym CM może również zostać posądzone o celowy pushing i skończyć się banem.

  • Jeśli wylicytowałeś/sprzedałeś przedmiot, a aukcja została zgłoszona do operatora - masz obowiązek przez 7 dni trzymać PH oraz NIE SPRZEDAWAĆ kupionego przedmiotu za surowce.
    Należy go trzymać w zbrojowni, dopóki aukcja nie zostanie cofnięta. Jeżeli przedmiot zostanie sprzedany, nadmiarowe punkty handlu zostaną zabrane sprzedającemu, natomiast kupujący NIE OTRZYMA ZWROTU punktów."



To jakieś żarty czy co, na jakiej podstawie będziecie określać wartość poszczególnych przedmiotów?
Kilka miesięcy temu YRD kosztował 100-200K ph dziś kosztuje 1,5-1,8 mln ph, więc jak chcecie to ogarnąć żeby było sprawiedliwie, bo narazie to sobie wybieracie na chybił trafił komu dać bana a komu nie.
Jeżeli było by inaczej to każdy sprzedany YRD za 1,5 mln ph powinien skutkować blokadą konta a tak nie było.
KAŻDY PRZEDMIOT JEST WARTY TYLE ILE KTOŚ JEST GOTÓW ZA NIEGO ZAPŁACIĆ. Taka jest idea licytacji czegokolwiek.
I nie wiem po co chcecie to regulować.

9

Wednesday, 18.01.2017, 11:26

To jakieś żarty czy co, na jakiej podstawie będziecie określać wartość poszczególnych przedmiotów?

Tak jak jest napisane w poście, który przytoczyłeś - wartość poszczególnych przedmiotów określa się na podstawie ostatnio zakończonych aukcji.

W razie wątpliwości proszę o kontakt ze mną.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


10

Sunday, 22.01.2017, 15:43

Bana dostałem za wystawienie dwa razy wiosenna ulewa po 100K z nikim tego nie
ustawiałem poprostu wystawiłem Bo takie były ceny a ktos kupił no i ban.
Poprosiłem szanowną administrację o przesunięcie godziny odblokowania mojego
konta która wypadała w sobotę o pierwszej w nocy (są ciekawsze rzeczy do
robienia w tym czasie niż siedzenie przy tej nie normalnej grze), niestety bez
odzewu.
Chociaż w sumie to odzew był ale taki:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8d2bb2a81b
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d4fe7113a1
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=df639a4150
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5a08327ceb
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=78b79a62d3
wszystko zaraz po zdjęciu bana w środku nocy (bardzo ciekawe zbiegi okoliczności), ciekawe tylko jak wyliczyli kiedy kończy mi się ban??
Tak właśnie wygląda sprawiedliwość administracji która ewidentnie jest stronnicza
Dalsza gra nie ma sensu

Oczywiście mozecie znów zablokować mi konto bo przecież działacie w imię zasady "pokażcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"