Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 08.01.2017, 17:08

a moze małe zmiany?

- mozliwość zgłaszania aukcji przez wiele osob (a nie przej jedną)
- Kruczy zajmowałby sie w pierwszej kolejności tymi przypadkami ktore oburzyly wielu graczy
- automatyczna prosba do kupującego o wyjasnienie
- jak sie wyjasnienie nie spodoba Kruczemu - ban

bo teraz to nie dziala dobrze :-((

Kruczy bardzo Ciebie szanuje jako gracza i człowieka ale nie jestes nieomylny
mylisz się, jak kazdy, w obie strony

nie dajesz banów jak sie naleza
i dajesz jak sie nie należą

22

Sunday, 08.01.2017, 17:11

Nadal prosze o sciagniecie bana bo nie uczestniczylem w zadnym przekręcie

23

Sunday, 08.01.2017, 17:16

Słuchajcie, ja nie wiem z kim i na co się umawiacie, ja widzę tylko cyferki. I jak przedmioty są sprzedawane za ustawianą, znacznie zawyżoną cenę minimalną, to jest to oszukiwanie innych graczy i muszą za to polecieć bany.

czy jest możlwość jakiejś publikacji tego cennika ?
czy moze byc na forum ?

Kilka tysięcy PH - tydzień.
kilkanaście tysięcy PH - 2 tygodnie.
Kilkadziesiąt tysięcy PH - 30 dni.

Kruczy bardzo Ciebie szanuje jako gracza i człowieka ale nie jestes nieomylny
mylisz się, jak kazdy, w obie strony

Wiadomo, więc nie raz już cofałem lub łagodziłem kary. Ale w tym wypadku nie widzę ku temu powodu.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Sunday, 08.01.2017, 17:18

No ale ja sie z nikim na nic nie ustawialem,widzialem przewal na zwoju to go zglosilem i wystawilem taki sam zeby nastepna tranzakcja nie byla zawyzona,a to ze ktos kupil tez moj zwoj za wyzsza cene to nie jest moja wina,ludzie dajcie normalnie pograc....

25

Sunday, 08.01.2017, 17:21

Napisz wreszcie o jaki przedmiot chodzi.
Za niby kilka razy to robiłem? Jakaś masakra i jedna wielka pomyłka.
Tak jak z tym gościem z tv co mu traktor zabrali. I nagle okazalo sie to pomylka.

26

Sunday, 08.01.2017, 17:46

Kilka tysięcy PH - tydzień.
kilkanaście tysięcy PH - 2 tygodnie.
Kilkadziesiąt tysięcy PH - 30 dni.




nie , mi nie chodzi o to
chodzi mi o to ze niektore przedmioty sa wiecej warte niz Ty uwazasz
lista co uwazasz (ile ph za co) byłaby przydatna

27

Sunday, 08.01.2017, 17:54

nie , mi nie chodzi o to
chodzi mi o to ze niektore przedmioty sa wiecej warte niz Ty uwazasz
lista co uwazasz (ile ph za co) byłaby przydatna

Zazwyczaj patrzę na ostatnie transakcje danego przedmiotu i wyciągam średnią.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


28

Sunday, 08.01.2017, 18:03

W końcu bany lecą! to jakaś masakra to co się dzieje na aukcjach!!!! ceny 500 a nawet 1000 krotnie większe niż warte!!! zwykły złom wart 1-2ph idzie po 500-1000ph! czy zwoje po 50-200k warte max 1000ph istna masakra.

29

Sunday, 08.01.2017, 18:12

Nadal chcialbym dowiedzieć sie o co konkretnie chodzi.
Napisze to ktoś wreszcie?

30

Sunday, 08.01.2017, 18:13

Snaker stój dziób jak nie znasz sytuacji

31

Sunday, 08.01.2017, 18:27

Wolaj
Nie dowiesz sie bo bany łatwo rozdawac ale wyjasnienia nie dostaniesz bo my dla nich jestesmy NIKIM
Od dawna mają tą gre w CHU.. a teraz zbanuja wszystkich i wsadza sobie tą gre w DU..
Szkoda tylko ze premke przeduzalem i zmienialem ustroj bo to wszystko jest chore,nie sprawdzi koles wszystkiego ze nie uczestniczylo sie w jakims wałku tylko ban i wyjebane ma na kazdego,to jest podejscie do graczy???
Nic bym sie nie odezwal gdybym byl winny ale krew mnie zalewa bo nic nie zrobilem a koles bana mi dal no masakra jakas!!!!

32

Sunday, 08.01.2017, 18:40

Wysłałem Wam przecież na PW za jakie aukcje są bany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


33

Sunday, 08.01.2017, 18:58

juz wiem za co mam bana. masakra jak dla mnie.
oczywiscie nie bylo przekretu.
kupilem 2 zwoje. dalem wieksza cene, bo wiedzialem ze w tych godzinach co koncza sie aukcje nie bedzie mnie na grze.
i co? zostalem posadzony o przekret
kiedy administracja zrozumie ze ceny beda rosly bo ludzie maja coraz wiecej ph porzez runy dag ing lag itd

zycze wszystkim powodzenia i pozdrawiam cale BC, w szczegolnosci starych graczy :)

34

Sunday, 08.01.2017, 19:22

No dobra Ty kupiles dwa zwoje,ja mam bana ze sprzedalem dwa zwoje,mozna sprawdzic ze nigdy ze soba nie pisalismy i nie jest to przekręt,tylko niech mi ktos wytlumaczy DLACZEGO tych zwoji za duzo wieksza cene w tym czasie poszlo z dziesięć lub więcej a afera wyszla tylko o dwa???
Nawet nie tylko zwoje takie schodzily ale i w piercieniach i medalionach ceny tych zwoi byly duuuuzo wieksze.
Mysle ze moze byc tak jak napisal Wolaj,ludzie maja wiecej PH i jak chca to kupic to kupuja za cene ktorej nikt nie przdbije,bo kiedys czlowiek siedzial pol nocy zeby w ostatniej minucie cos klepnąc a teraz kazdy ma to gdzies i chce to kupuje.
Zlikwidujcie mozliwosc sprzedazy i bedzie po problemie,bo ja naprawde nie uczestniczylem w zadnej machloji i dlatego mnie to wkurza ze za nic ban....

35

Sunday, 08.01.2017, 19:28

tak jest i to jest nie do unikniecia.
gdzie kiedys ktos mial miliony ph???????

jak ci na czym teraz zalezy i masz miliony ph
jaka to roznica dla ciebie czy dasz 50k, 100k lub 150k za zwoj. zadna
cieszysz sie jak glupi jak to kupisz i nie myslisz o tym.

kupilem 2 zwoje zycia, jesli dobrze pamietam kliknelem 150k
bardzo mi na tym zalezalo, mialem juz 1 szt i chcialem miec komplet dla aniolka

36

Sunday, 08.01.2017, 20:38

Kruczoczarny widac że nie jesteś na bieżąco pewne zwoje w krótkim odstępie czasu zwielokrotniły swoja wartość, kilka dni temu chodziły po 50k sam za tyle sprzedałem i widze że mam szczeście że nie dostałem bana teraz popyt jest dalej a wolne zwoje sie kończą, cena rośnie i tyle w temacie

37

Sunday, 08.01.2017, 20:47

Ja bym zaproponowal ustawienie maksymalnej ceny za kazdy przedmiot
(wcale ich nie ma za wiele).
Ewentualna nadwyzke zgarnia "dom aukcyjny"
Bedzie po klopocie, zadnych przekretow, nieuczciwych wyrokow,
a chetny klient dostanie swoj upatrzony towar.
Przy okazji PH bedzie wypadac z obiegu, gracze zbiednieja.

38

Sunday, 08.01.2017, 20:56

Hurg
Bardzo dobry pomysl.
Tylko czemu my gracze musimy im rozne pomysly podsuwac skoro to oni kase zawijają z naszych wykupowanych premium???
Niech myślą a nie walą banami na prawo i lewo bez zastanowienia.
Jeden cos sprzedaje,inny kupuje a czarny wali bany bo ma takie widzimisie???
Dostalem niewinnie bana i z tym sie nie pogodze,przypuszczam ze wolaj tez nie zrobil machlojki,tylko chcial cos to kupil sobie i nie kupil odemnie 2 zwojow za 150k tylko jeden,drugi mi zszedl za duzo mniejsza ilosc ph

39

Sunday, 08.01.2017, 21:29

zobaczcie:


Ogniste Buty pancerne (2)
37 70 358 2017-01-08 20:05:53 Aukcja zgłoszona do operatora

i teraz, jesli sprzedający (jak ja czesto) wystawiając zlom, w ogole nie patrzy za co sie sprzedał, mający punktów ponad milion (nie zauwaze przysortu 70000) i nagle za kilka tygodnia, bah ban\

Dlaczego sprzedający ma w tej sytuacji odpowiadać ???

40

Sunday, 08.01.2017, 21:30

Wychodzi na to ze nie wolno nic wystawiac do sprzedazy na aukcjach bo jesli ktos to kupi za duzo wiekszą cene to mozna niewinnie dostac bana,wiec po co te cale aukcje są potrzebne???
Jesli cofną mi bana to oprocz zwyklej maczugi juz nic nie wystawie bo na CHU... mi problemy,a jak nie cofną to tez nic nie wystawie bo olewka na tą gre i zaczne normalnie zyc.

Więc prosba do czarnego,albo cofniesz mi bana bo zostal nalozony nieslusznie,albo zablokuj mi calkowicie konto, bo grac w gre dla ZABAWY to ja moge ale sprawiedliwie,i NIKT ale to NIKT nie bedzie mi wmawial ze cos zrobilem skoro,tego nie zrobilem