Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Sunday, 08.01.2017, 21:37

a jak zwykla maczuga pojdzie za 2000 ph ?
i ban gotowy

kto 7 lat temu podejrzewal ze zwykly przedmiot pojdzie za 50 ph ?

nie wiadomo gdzie nas ta inflacja zaprowadzi
PH NIE znikają


ostatnio był okres ze "ktos" skupował mroczne sygnety po 25-35k
ewidentne pranie ph

wiec wystawiałem swoje zeby mu utrudnić interes
bo wiadomo , kupował tylko "zaprzyjaznione" sygnety

niewiem czy jakies moje zeszły i nei wiem za ile
pełno tego mam, wystawiłem kilka

NIE CZYTAM aukcji ze zlom sie sprzedał
jak sie loguje rano i widze 88 / 50 wiadomości, z tego 45 nie przeczytanych ?

kasuje wszystko z wyjatkiem PW i raportów ataków na mnie
kto w duzym klanie tak nie robi ?

i co , mam czekac na bana miesiecznego bana ? w końcówce boba rocznego ?

to jest "intelektualnie sprawne inaczej"

i podkreslam ze nie jest to wina Kruczego

Kruczy ma zasady i sie ich trzyma :-(((

Stara się dobrze ale niestety krzywdzi ludzi.

42

Sunday, 08.01.2017, 22:05

No wlasnie i o to chodzi ze nikt nie ma wplywu na to za ile zejdzie mu wystawiony przedmiot,jutro moze to kazdego spotkac bo cos wystawi a pozniej dostanie bana bo za duzo zgarnal za to PH
Ludzie maja rozne zajawki tak w grze jak i w realnym swiecie,jeden kupi sobie zabytkową syrene na sto tyś bo tak chce,a inny woli jeepa.
W grze tez jeden chce miec komplet szarz czy avek czy czegos tam innego,a inny woli latac goly na ekspy czy lokacje.
Dopoki nie zostanie cos ustalone z aukcjami to nikt nie bedzie mial pewnosci ze jutro bedzie gral dalej bo nawet za maczuge jak zauwazyl to baalzamon bedzie mozna dostac bana i co wtedy???
Powiem wam co,krew was zaleje ze zostaliscie nieslusznie ukarani

43

Sunday, 08.01.2017, 23:49

Kruczy ja też kiedyś dostałem bana za jakąś pierdołę i potrafiłeś to cofnąć... Nie raz i nie dwa zgłaszałem jakieś przegięte aukcje do operatora i nic, kompletnie nic z tym nie robiliście. A tak na prawdę powinniście sprawdzić bramki proxy, bo w tym i tylko w tym jest przegięcie., a nie w jakichś śmiesznych aukcjach.

44

Monday, 09.01.2017, 00:53

urojony pushing

Dokładnie to Wolaj kupił ode mnie zwój za jakieś 100-120 tys i tak samo pewnie od Ariocha, wcześniej chodziły do 5 tys ale jak ceny zaczęły szybować powyżej 30 tys to wystawiłem i zaraz poszło, jestem w 4 epoce to u mnie nigdy za dużo PH nie ma. A ze admin od czasu do czasu musi się czym wykazać to wypadło na nas :thumbdown:.

Rozwiązanie
W przypadku każdego przedmiotu określić jak w runach wartość przetopu na PH cena max jaka może dostać sprzedający np wartość przetopu x5 jeżeli ktoś da więcej bo mu zależy na tym przedmiocie to nadwyżkę PH dostaje suport i nie ma problemu.

45

Monday, 09.01.2017, 16:05

Prosze o calkowite zablokowanie mojego konta,bo nie bede gral w gre w ktorej admini karają osoby niewinne,jesli tego nie zrobicie to napisz mi czarny komu mam naublizac,tobie czy komu? lub co innego zrobic aby dostac bana na stałe?
Ja sie prosil nie bede o to aby mi ktos konto odblokowal bo NIC nie zrobilem,a jak ktos nie potrafi racjonalnie myslec to nie powinien byc adminem

46

Monday, 09.01.2017, 21:09

Czarny? A moze Ty tak poleciałeś z tymi banami na białych bo twoim braciom budke z kebabami w Ełku rozwalili,co???
Przyznaj się

47

Monday, 09.01.2017, 21:15

cos bym napisal ale jeszcze poczekam

48

Monday, 09.01.2017, 21:17

Czarny? A moze Ty tak poleciałeś z tymi banami na białych bo twoim braciom budke z kebabami w Ełku rozwalili,co???
Przyznaj się



troche przeginasz...

forum to miejsce publiczne a Twoj post mozna podciagnąc pod szerzenie nienawiści rasowej, a za to juz nie tylko ban grozni
więc lepiej wyluzuj

49

Monday, 09.01.2017, 21:25

Baalzamon Ty strasznie sztywny jesteś chyba :)
Szerzenie nienawiści a robienie sobie beki z admina niedojdy ktory nie potrafi racjonalnie myśleć to dwie różne rzeczy.
Jak czegos nie potrafi to nie powinien sie za to brać,nie wydaje ci sie?

50

Tuesday, 10.01.2017, 08:52

ARIOCH, nie życzę sobie na tym forum tego typu tekstów.

Ostrzeżenie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


51

Tuesday, 10.01.2017, 10:50

To nie jest koncert życzeń żebys sobie cos zyczyl czy tez nie,tylko gra w krorej admini powinni rozpatrywac sprawy z osobna a nie walic bany na prawo i lewo bo mają takie widzimisie.
Nie zrobilem niczego za co mogl bym dostac bana,a ty od razu na miesiac...
To moze ukaraj kazdego kto kupil i sprzedal podobne zwoje za kilkanascie lub kilkadziesiat tysiecy PH bo patrząc kilka miesiecy wstecz takie zwoje chodzily max kolo 1000PH
Zniszczyliscie tą gre sami i teraz ludzie płacą ile chcą bo mają za duzo PH i juz nie muszą siedziec do 2-3 w nocy aby cos kupic tylko płacą w tysiącach aby cos kupic a nie zarywac nocy,tyle ze was to nie interesuje bo lepiej dac bana niewinnemu graczowi a swoim chronic dupe...

52

Tuesday, 17.01.2017, 23:53

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

Proszę również o zapoznanie się z (oraz dostosowanie do) informacji zawartych w poniższym poście:
Jak uniknąć bana podczas korzystania z aukcji
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


53

Wednesday, 18.01.2017, 16:32

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

W związku z dotychczasowym brakiem jasnej informacji na temat tego, że należy zgłaszać chęć zakupów powyżej ceny rynkowej (za co przepraszam), postanowiłem skrócić wszystkie obecne bany związane z handlem o połowę.

haha
i co mam Ci za to dziekowac? lepiej zainteresuj sie gra, to wtedy bedziesz wiedzial co sie dzieje i nie bedziesz takich bledow popelnial :!: :!: :!:
nie jestes na biezaco i takie dzialanie jak dla mnie zniszczy ta gre.
osobiscie uwazam ze takie bzdurne dzialania nie sa budujace dla inncyh graczy :thumbdown:

dodam do informacji dla wszystkich ze dostalem bana, bo kupilem dwa zwoje po 120 - 150k gdzie ceny wzrosly z 10k na 50k
zalezalo mi na pozyskaniu zwojow i dalem wysoka cene, bo nie moglem byc na grze, gdy konczyla sie aukcja

pozdrawiam serdecznie

54

Wednesday, 18.01.2017, 21:14

Jeszcze raz napisze ze bana dostalem niesłusznie,a apropo regulaminu....
Jesli wystawi np zwój i dam cene 100 a ktoś i tak kupi to za 50tyś to znowu dosrane bana???
Bo coś nie doczytałem się niczego w tej kwestii

55

Saturday, 21.01.2017, 15:13

Arioch nikt Ci nie odpowie.
Dla Kruczoczarnego jest to za trudne. nie interesuje się gra i ma to gdzieś.
Kto Ci teraz zrekompensuje stracony czas? nikt :!: i nieważne że dostałeś bana niesłusznie :!: nawet przepraszam nie usłyszysz.
zero logiki i to na tyle. więcej nie pisze bo nie chce być wulgarny

Tak nawiasem mam już w dupie Time Edge, za takie traktowanie :!: :!: :!:
Gralem w TE ponad 6 lat i z bólem serca zakańczam swoja karierę.
Wiem, ze będzie to trudne i mogę to przyrównać z paleniem papierosów. Ciężko rzucić, ale można :thumbsup:
Pozdrawiam administratora

56

Sunday, 22.01.2017, 15:44

Tak wyglądała sytuacja u mnie:Bana dostałem za wystawienie dwa razy wiosenna ulewa po 100K z nikim tego nie
ustawiałem poprostu wystawiłem Bo takie były ceny a ktos kupił no i ban.
Poprosiłem szanowną administrację o przesunięcie godziny odblokowania mojego
konta która wypadała w sobotę o pierwszej w nocy (są ciekawsze rzeczy do
robienia w tym czasie niż siedzenie przy tej nie normalnej grze), niestety bez
odzewu.
Chociaż w sumie to odzew był ale taki:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8d2bb2a81b
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d4fe7113a1
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=df639a4150
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5a08327ceb
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=78b79a62d3
wszystko zaraz po zdjęciu bana w środku nocy (bardzo ciekawe zbiegi okoliczności), ciekawe tylko jak wyliczyli kiedy kończy mi się ban??
Tak właśnie wygląda sprawiedliwość administracji która ewidentnie jest stronnicza
Dalsza gra nie ma sensu
Oczywiście mozecie znów zablokować mi konto bo przecież działacie w imię zasady "pokażcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"